Objednajte najneskôr do 18.12., aby ste svoj osobný darček mali v rukách včas. Viac informácií

Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Nástenný kalendár

Vďaka vlastným fotografiám sa váš nástenný kalendár A3 stane majstrovským dielom.

Vybrať produkt
Kalendár s fotografiami Slider Kalendár s fotografiami Slider

Nástenný fotokalendár A4

Náš najpredávanejší fotokalendár s vašimi fotografiami od 9,99 EUR.

Vybrať produkt

Nástenný kalendár s drevenou lištou

Štýlový doplnok: Skombinujte svoj nástenný kalendár A4, A3 alebo štvorcový s opätovne použiteľným dreveným prúžkom v dubovom vzhľade.

Vybrať produkt

Darčekové balenie

Dekoratívny obal pre váš nástenný kalendár v 4 formátoch.

Vybrať produkt

Nástenné kalendáre s dizajnom

Na svoje si príde každý. Vytvorte si štýlový kalendár v niekoľkých krokoch.

Vybrať produkt

Nástenné kalendáre

Mesiac čo mesiac s vašimi najkrajšími fotkami

Naše nové kalendáre s dizajnom

Či už kvetinové, puristické alebo hravé - vyberte si z veľkého množstva vzorových šablón

Všetko o našich vzácnych papieroch

Vyberte si jeden zo štyroch kvalitných typov papierov
Digitálna tlač matná Cewe kalendár Digitálna tlač matná Cewe kalendár Digitálna tlač matná Sýte farby a hodvábne matný vzhľad

Na kvalitný papier vo vyhotovení digitálna tlač matná s gramážou 250 g/m² a hodvábne matným povrchom môžete bez problémov písať.

Digitálna tlač vysoký lesk kalendár Digitálna tlač vysoký lesk kalendár Digitálna tlač s lesklým povrchom Žiarivé farby, vynikajúci lesk

Vďaka digitálnej tlači s lesklým povrchom a gramážou 250 g/m² budú farby vašich fotografií doslova žiariť, zatiaľ čo sa kvalitné UV lakovanie postará o ich ochranu.

Digitálna tlač premium mate Cewe kalendár Digitálna tlač premium matná Cewe kalendár Digitálna tlač PREMIUM matná Jemné farby, elegantný vzhľad

V prevedení digitálna tlač PREMIUM budú vaše snímky priťahovať pohľady vďaka jemným farbám, kontrastom a jemne zdrsnenému prirodzenému papieru s gramážou 260 g/m².

Fotopapier Cewe kalendár Fotopapier Cewe kalendár Fotopapier Pestré farby, oslňujúca žiarivosť

Fotopapier s gramážou 230 g/m², vyrobený na báze halogenidu striebra zaručuje vysokú úroveň detailov a výnimočne hlbokú ostrosť.

Tipy a nápady pri navrhovaní kalendárov

Ako si vytvoriť svoj vlastný individuálny kalendár

Možnosti objednania CEWE kalendárov

Či už cez softvér, prostredníctvom mobilnej aplikácie alebo pohodlne online: Vyberte si z rôznych možností objednania!
Odporúčame

Softvér CEWE Fotosvet

 • jednoduchá inštalácia
 • množstvo funkcií pre dizajn a editáciu
 • ukladajte si fotoprojekty na vašom PC

Aplikácia CEWE Fotosvet

 • rýchle a intuitívne ovládanie
 • fotografie môžete používať priamo z tabletu alebo smartfónu
 • navrhujte a objednávajte fotoprodukty kedykoľvek a kdekoľvek

Online tvorba projektov

 • pestrý výber produktov a možnosti kreatívneho dizajnu
 • nie je potrebná inštalácia
 • projekt ostáva dostupný po dobu 6 mesiacov

Nástenné kalendáre vhodne dotvoria atmosféru miestnosti

Určite ste to už zažili. Množstvo termínov, stretnutí a porád. Udržať prehľad vo všetkých povinnostiach je neraz náročné. Tak prečo si to nespríjemniť? Všetko pekne pokope a pritom stále s prehľadom. Aj o tom sú fotokalendáre od CEWE. Udržte si prehľad aj v roku 2023 pomocou našich nástenných fotokalendárov.

Nástenné fotokalendáre sa hodia takmer všade, avšak najviac ich odporúčame umiestniť do pracovne, kuchyne alebo do vstupnej haly, aby ste mali dôležité termíny stále na očiach. A pritom fotokalendáre na stenu nemusia byť veľké a nevzhľadné. V CEWE si môžete vybrať z viacerých formátov a prevedení, pričom vždy sa nájde miesto na vaše fotografie. Môžete si tak vytvoriť vlastný fotokalendár behom niekoľkých minút, pričom radosť z neho budete prežívať každý deň.

Formáty nástenných kalendárov sú rozmanité

Nástenné kalendáre ponúkame v CEWE v niekoľkých formátových prevedeniach. Každý formát využíva rozlične svoju plochu a vy tak môžete dosiahnuť rozličný efekt pre vaše fotografie. Vyberte si z nasledujúcich formátov:

 • Nástenný fotokalendár A4 - najobľúbenejší nástenný fotokalendár spomedzi všetkých našich kalendárov. Praktický rozmer sa výborne hodí k akýmkoľvek fotografiám.
 • Nástenný fotokalendár A3 - veľký formát fotokalendára, ktorý si priam pýta veľké fotografie. Umiestnite ich do jednotlivých kalendárii a rozhodnite sa, či sa vám fotokalendár A3 viac hodí s orientáciou na výšku alebo šírku.
 • Nástenný fotokalendár A2 - širokouhlý formát nástenného kalendára sa výborne hodí pre mestské fotografie, kde je obzvlášť dôležité, aby vynikli mieste budovy a celková atmosféra mesta.
 • Štvorcový kalendár - moderný formát štvorcové fotokalendára opäť otvára nové možnosti pre dizajnové využitie vašich fotografií vo fotokalendári.
 • Nástenný fotokalednár A5 Panoráma - malý formát fotokalendára A5 dostatočne vyvažuje jeho panoramatické prevedenie. Môžete tak mať všetky panoramatické fotografia aj v menšom prevedení a pritom stále vyniknú všetky detaily.
 • Nástenný fotokalendár XXL - vytvorte si veľkolepý fotokalendár vo formáte XXL. Moderný dizajn a motívy doplnené kvalitným podkladovým papierom. Výborne sa hodí pre naozaj veľké panoramatické fotografie.
 • Nástenný fotokalendár s drevenou lištou - máme niečo aj pre milovníkov spojenia fotografie a prírody. Dizajnová drevená lišta je dostupná pre všetky fotokalendáre od rozmeru A4 až po rozmer XXL. Prezrite si jej dizajnové využitie.

Nástenné fotokalendáre aj podľa využitie

Nástenný fotokalendár sa výborne hodí aj pre tých, ktorý ho chcú použiť na špecifický účel, ako napríklad ako praktický doplnok do kuchyne alebo pre plánovanie budúcnosti. Vyberte si fotokalendár na rok 2023 aj podľa jeho využitia:

 • Kuchynský fotokalendár - praktický a všestranný pomocník pre domáce gazdinky alebo voľnočasových kuchárov. Všetko pekne prehľadne zazanmenané v kuchynskom nástennom kalendári s vašimi fotografiami.
 • **Nástenný plánovací fotokalendár **- eľký nástenný fotokalendár aj ako forma plánovania. Zavesíte na stenu a môžete začať. Výhodou sú vlastné fotografie a rôzne možnosti dizajnov.
 • Rodinný nástenný fotokalendár - odteraz už môže spoločnú budúcnosť plánovať celá rodina. Pridajte vlastné fotografie, vyberte výsledný dizajn a môžete začať. Každý člen rodiny má v kalendári vlastné miesto.
 • Narodeninový fotokalendár - koniec zabúdania dôležitých dátumov vašich blízkych a priateľov. Do kalendária je možné pridať vlastné fotografie a budete tak mať prehľad o narodeninách počas celého roka.
 • Trojmesačný fotokalendár - pre naozaj dlhodobé plánovanie sme si pre vás pripravili trojmesačný fotokalendár. Plánujte s vlastnými fotografiami a až na tri mesiace dopredu. Množstvo dizajnov v ponuke.
 • Ročný fotokalendár - plánujte výlety, dobrodružstvá alebo dovolenky pomocou nášho ročného plánovacie fotokalendára. Celý budúci rok ako na dlani a doplnený vlastnými fotografiami.
 • Plánovací fotokalendár pod akrylom - moderný dizajn fotokalendára sme ukryli pod akrylovú dosku. Môžete tak opakovane plánovať a mazať, plánovať a mazať. Kopec zábavy aj s vlastnými fotografiami.

Nástenné fotokalendáre sú naozaj pre všetkých

Každý nástenný kalendár môžete naplniť vlastnými fotografiami, ktoré budú sprevádzať kalendárium. Pekné zábery zo spoločných chvíľ, ktoré ste strávili s rodinou, deťmi alebo priateľmi. Vtipné príhody a dojemné zážitky sa razom vybavia pri pohľade na niektorú z fotografii, ktoré môžete umiestniť do kalendára. Zároveň sú nástenné kalendáre výbornou voľbou ako zútulniť niektorú z miestností a vdýchnuť jej čaro.