Pri Vašej prvej objednávke nad 50€ získavate 10€ kupón. Akcia platí pre všetky online objednávky hexxas do 31.5. 2019. Kód kupónu: HEXXAS19

Pri Vašej prvej objednávke nad 50€ získavate 10€ kupón. Akcia platí pre všetky online objednávky hexxas do 31.5. 2019. Kód kupónu: HEXXAS19

Fotoobrazy

od 24,99 €*
od 19,99 €*
od 14,99 €*
CEWE Fotoplagát premium

FOTOPLAGÁTY

FOTOPLAGÁTY

Naše fotoplagáty na fotopapieri premium sú klenotom pre milovníkov krásnych obrazov.

od 2,99 €*
od 29,99 €*
CEWE Koláž

KOLÁŽ

Konečne si môžete vytvoriť fotokoláž z Vaších najkrajších fotiek a nechať si ju vytlačiť napríklad aj na fotoplátno. Vynikajúci nápad pre každého, kto si chce skrášliť svoje 4 steny.
od 16,99 €*
od 29,99 €*
CEWE Foto na plátno

FOTO NA PLÁTNO

Vysokokvalitné plátno natiahnuté na drevenom ráme. Vybrané formáty je možné objednať aj s dekoratívnym štrbinovým rámom.
od 16,99 €*
od 2,99 €*
CEWE Foto pod akrylátovým sklom

FOTO POD AKRYLÁTOVÝM SKLOM

Vynikajúci doplnok pre Váš domov! Rafinovaný optický vzhľad pre Vašu fotku s matným povrchom je spôsobený priamou tlačou na akrylátové sklo vysokým tlakom. Práve preto je obraz veľmi odolný a vhodný aj do kúpeľne a na balkón. Dostupné v 28 formátoch až do 100 x 150 cm.
od 24,99 €*
od 3,99 €*
CEWE Foto na hliníkovej platni

FOTO NA HLINÍKOVEJ PLATNI

Fotky vytlačené na skutočnom hliníkovom plechu vyniknú nielen krásou, ale aj profesionalitou.
od 19,99 €*
od 23,98 €*
CEWE Gallery print

GALLERY PRINT

Tá najlepšia prezentácia vašich fotografií! Priamou UV tlačou vytlačené na 4 mm hrubé akrylátové sklo, utesnené 3 mm hrubou hliníkovou platňou. K dispozícií až v 28 rôznych veľkostiach, až do veľkosti 100 x 150 cm.
od 29,99 €*
od 24,99 €*
CEWE Foto na penovej platni

FOTO NA PENOVEJ PLATNI

Dokonalý vzhľad a k tomu výhodná cena!.
od 14,99 €*
CEWE Foto na drevo

FOTO NA DREVE

Na prezentáciu vašich fotografií v rustikálnom štýle
od 29,99 €*
od 0,99 €*
od 16,99 €*
CEWE Viacdielne formáty

Viacdielne formáty

Máte veľa vzácnych fotografií a chcete ich prezentovať pôsobivo? S viacdielnymi formátmi môžete dať do centra pozornosti až šesť svojich obľúbených fotografií. Či je to fotografia rozdelená na niekoľko častí alebo chcete usporiadať viacero motívov - vašej kreativite sa medze nekladú. .

Fotografie na stenu - magické momenty na unikátnom obraze


Jedinečné fotoobrazy zútulnia váš byt a ponúknu novú perspektívu pre vaše rodinné momenty. Veľké fotky na stenu dostatočne zvýraznia najlepšie zážitky z vašich potuliek po svete. Unikátne fotoobrazy tak predstavujú zaručenú formu, ako mať svoje obľúbené zážitky stále na očiach.


Vyberte si z ponuky mnohých materiálov, ktoré zvýraznia zachytené momenty na vašich nových fotoobrazoch. Rôzne formáty pre váš CEWE fotoobraz ponúkajú široké možnosti ako preniesť obraz z fotografie na stenu. K fotoobrazom dodávame aj závesný mechanizmus na poriadne upevnenie na stenu.


Kreativita má len vaše hranice!

Rozumiem
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií