Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Kreatívny tip

Kreatívna kuchynská galéria

Využite obmedzené priestory naplno s individuálnou dekoráciou stien a políc, vrátane osobných spomienok

Kuchynský kútik s osobnými fotografiami dodá každej kuchyni čaro. Pretože kuchyňa nie je len miestom prípravy jedla, ale aj miestom, kde sa stretávajú rodiny a priatelia, je teda dôležité, aby vytvárala príjemnú a pohostinnú atmosféru. Ak hľadáte spôsob, ako kreatívne premeniť svoju kuchyňu na útulné miesto v štýle "Soft Terra", máme pre vás niekoľko tipov.

Priestor pre inšpiráciu

Vzácne momenty, ktoré sprevádzajú každodenný život. V tomto videu vám ukážeme množstvo spôsobov, akými ozdobiť malé kuchynské steny spomienkami, ktoré každý deň vyčarujú úsmev. Či už pomocou hravých Art Printov, pôsobivých fotoobrazov alebo fotohrnčekov na kuchynskej poličke. Ktorá varianta sa vám páči najviac?

Nástenné umenie

Fotografia ukazuje malý kuchynský kútik, kde je umiestnená kávová stanica. Na pracovnej ploche je možné vidieť kávovar, hrnčeky a šálky, ako aj ďalšie náčinie na prípravu kávy. Na stene môžete vidieť malú poličku, na ktorej je miska a termoska. Na stene je tiež veľký, zarámovaný plagát zobrazujúci stredomorské mesto na pláži.
Prestávka na kávu v Paríži, Ríme alebo Madride? Užite si trochu oddychu s najkrajšími spomienkami na vaše posledné dovolenkové miesto.
Vaše najkrajšie spomienky na nástennom fotoobraze

Veľký rámovaný obraz v motíve fascinujúcej krajiny vyžaruje teplo a harmóniu. Prineste trend "Soft Terra" do svojej kuchyne aj vy s obľúbeným motívom v jemných farebných odtieňoch. Úchvatné prírodné scenérie alebo zábery z posledného výletu vo vás prebudia tie najkrajšie spomienky.

Kávový kútik s obľúbenými momentkami

Na fotografii je malý kuchynský kútik. Na pracovnej ploche je možné vidieť kávovar, hrnčeky a šálky, ako aj ďalšie náčinie na prípravu kávy. Na stene visí malá polička, na ktorej môžete vidieť personalizovanú pohľadnicu a schránku, ku ktorej boli pripevnené fotografické pásy s motívmi dovolenky. Vedľa police sú na stene pripevnené ďalšie fotografické produkty: plagát s drevenými prúžkami zobrazuje dvoch smejúcich sa priateľov, vedľa neho visia tri pohľadnice s motívmi dvoch smejúcich sa priateľov, nápisom "Lisabon" a ženou so psom hľadiacim do fotoaparátu.
Spomienky uprostred kuchyne. S vybranými momentkami v harmonickej farebnej schéme si aj vy môžete vytvoriť svoj vlastný kútik.

Miesto, ktoré rozpráva príbehy? Môže to byť aj vaša kuchyňa. Začnite deň pohľadom na najkrajšie chvíle. Urobte si čas a vychutnajte si okamih. Pomocou Art Printov môžete vytvoriť dynamický dizajn a optimálne využiť každý priestor.

Polička plná radostných chvíľ

Kuchyňa v novom šate.

Police ponúkajú ideálnu príležitosť optimálne využiť dostupný priestor kuchyne. Usporiadať osobné fotografie a prezentujte ich príťažlivým spôsobom. S jednotlivými dekoratívnymi prvkami, akými sú malé vázy alebo kuchárske knihy, môžete vytvoriť harmonický obraz.

Váš tím CEWE Vám praje veľa zábavy pri tvorení!

Inšpirácia pre váš budúci darček

Čo môžete urobiť so svojimi najkrajšími fotografiami