Vyberte si svoj CEWE KALENDÁR

Nástenné kalendáre náhľad

Nástenné fotokalendáre

A4 nástenné kalendáre

Nástenný fotokalendár A4

 • - Na matnom, lesklom alebo fotografickom papieri
 • - Formát na výšku alebo na šírku
 • - Vysokokvalitná tlač s brilantnými farbami
od 12,74 €*
Štvorcový kalendár

Nástenný štvorcový fotokalendár

 • - Ideálny ako darček
 • - Vysokokvalitný fotopapier
 • - Rôzne vzory a kalendáriá
od 20,39 €*
A3 nástenný kalendár

Nástenný fotokalendár A3

 • - Dva rôzne formáty
 • - Vysokokvalitný matný papier
 • - Široký výber motívov a dizajnov
od 16,99 €*
A2 kalendár

Nástenný fotokalendár A2

 • - Extra veľký formát
 • - Vysokokvalitný fotopapier
 • - Veľký výber vzorov a dizajnov
od 42,49 €*
XXL Panoráma

Nástenný fotokalendár XXL Panoráma

 • - Výnimočný formát na šírku
 • - Vysokokvalitná digitálna tlač
 • - Dostupný len v online editore na našej stránke
29,74 €*
Obal na kalendar A3

Obal na CEWE KALENDÁR

Darčekový obal pre nastenný kalendár A3

Nadácia detského kardiocentra
Každý kalendár pomáha
50 centov z predaja každého CEWE KALENDÁRA venujeme na nákup prístrojov pre Detské kardiocentrum v Bratislave.
Viac info
Stolové kalendáre
Stolové kalendáre
Skrášlite si pracovné prostredie jedným z našich stolových fotokalendárov. Jedinečný a osobný fotokalendár plný vašich obľúbených fotiek pod vianočným stromčekom vyčarí radosť a úsmev.
od 8,49 €* Viac info
Nástenné kalendáre
Plánovacie fotokalendáre

Pripravili sme si pre vás niekoľko druhov plánovacích fotokalendárov v špičkovej CEWE kvalite. Všetky termíny prehľadne usporiadané a viditeľné na prvý pohľad.

od 10,19 €* Viac info

Výhody CEWE KALENDÁROV


 • až 4 rôzny typy fotopapiera
 • vysokokvalitná tlač zaručí žiarivé farby fotografií
 • široké možnosti výberu jednotivých kalendárií
 • možnosť umiestnenia až 9 fotiek na jednu stranu
 • ľubovoľný začiatočný mesiac
 • možnosť vytvorenia fotokalendára online alebo v bezplatnom softvéri
 • záruka profesionality a 100% spokojnosti (v prípade, že nebudete spokojný, vrátime vám peniaze)
 • k dispozícii hotové šablóny
Prehľad typov CEWE kalendárov
CEWE Garancia kvality

Vytvorte si sami svoj CEWE KALENDÁR na rok 2020

Fotokalendár vás sprevádza deň za dňom, mesiac za mesiacom a taktiež počas celého roka. Využitie je naozaj široké, či už ako nástenný fotokalendár, ročný plánovací fotokalendár alebo jednoducho ako príjemný doplnok do kancelárie alebo pracovne v podobe stolového fotokalendára. Jednoduchý ale účinný nástroj, ako dodržať termíny, nezabudnúť na narodeniny rodiny a blízkych alebo si pripomenúť krásne spomienky na šťastné a príjemné dni. S vašimi obľúbenými fotografiami alebo momentkami ale môžete z kalendára vyťažiť oveľa viac.


Fotokalendár od CEWE ako vianočný darček


Vyberte si z klasických fotokalendárov v obľúbených formátoch A5, A4, A3 alebo A2, pričom každý z nich obsahuje 12 listov s mesiacmi, ktoré obdarovaný môže naplniť svojimi osobnými fotografiami. Každý mesiac sa razom stane výnimočným. Pre milovníkov nezvyčajných formátov sme si pripravili štvorcový fotokalendár, ktorý ako vianočný darček určite urobí veľký dojem nielen na neho ale aj na prípadnú návštevu. Fotokalendár so svojimi najkrajšími snímkami z dovolenky si môžete efektne zavesiť v izbe aj namiesto stále rovnakého obrazu. Každá izba môže každý mesiac vyzerať inak, presne ako jednotlivé mesiace v roku.


Nástenné kalendáre s vašimi veľkými fotografiami môžete cielene využiť ako dizajnový prvok pre dotvorenie výslednej atmosféry. Zútulnite kuchynský priestor nádhernými fotografiami z dovolenky s obrázkami bylinkových plantáží alebo pokojne aj zábermi z vlastnej záhrady. Stačí vybrať vhodné fotky a zvoliť si kuchynský fotokalendár vo formáte XXL. Pre obývačku môžete vybrať napríklad kombináciu čierno-bielych fotografií. Nech už sa rozhodnete pre ktorúkoľvek alternatívu, vaša rodina sa takémuto prekvapeniu pod vianočným stromčekom určite poteší.


Dekoratívne plánovanie vďaka plánovacím fotokalendárom

Každý z nás si svoje budúce aktivity plánuje inak. Niekomu vyhovujú moderné spôsoby prostredníctvom mobilu, avšak stále sa nájde dosť prívržencov klasického plánovania prostredníctvom plánovacích fotokalendárov. Okrem klasických plánovacích kalendárov na každý deň, sme si pre vás pripravili trojmesačné plánovacie fotokalendáre alebo pre tých, čo chcú plánovať naozaj dopredu, máme v ponuke aj ročný plánovací fotokalendár. Upravte si jednotlivé fotokalendáre podľa vašich vlastných predstáv a požiadaviek, veď každý z má predstavu o vianočnom darčeku odlišnú. Už počas vytvárania môžete pridať obľúbené fotky, poznámky a texty. Vlastné fotografie vás určite budú motivovať k dosiahnutiu všetkých cieľov, ktoré ste si naplánovali. Už viete, komu dáte pod vianočný stromček vlastnoručne vytvorený CEWE KALENDÁR.


Prvotriedna CEWE kvalita je samozrejmosťou aj počas Vianoc

Finálny kalendár poteší nielen vlastnými fotkami ale aj kvalitným spracovaním, ostrými farbami a prvotriednou CEWE tlačou. Jednoducho ako vianočný darček nikdy nesklame. Nezabudnite pri výbere vašich fotiek, že väčší formát kalendára si vyžaduje aj vysoké rozlíšenie fotografie. Čím ostrejšia je fotografia, tým viac vynikne na veľkých rozmeroch a ako vianočný darček. Kvalitu fotky si jednoducho otestujete priamo v našom softvéri alebo online. Po nahraní fotografie budete okamžite informovaný, či sú zvolené fotky vhodné na tlač. Aby všetky fotografie vynikli, pripravili sme ponuku až 4 druhov papiera, na ktorý váš nový fotokalendár vytlačíme. Okrem toho, za všetko hovorí aj naša 100% záruka spokojnosti. Chceme, aby ste získali naozaj kvalitný darček na Vianoce bez kompromisov.

Rozumiem
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií