Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Adventné kalendáre opäť v ponuke od októbra 2023.

Adventné kalendáre s fotkou môžete objednať opäť od októbra 2023. Presný začiatok predaja zistíte po prihlásení sa k odberu nášho newslettra.

Prihlásiť sa na odber newslettera

Originálne nápady na adventné darčeky

Objavte adventné kalendáre s vašimi fotografiami a čokoládou

Adventný kalendár s čokoládou kinder®

Pozor, milovníci čokolády. Za každým okienkom môžete očakávať rôzne pochúťky od spoločnosti kinder®.

Adventný kalendár s pralinkami Ferrero

Plnené 24 čokoládami Ferrero. Vnútorná časť je 100% biologicky rozložiteľná.

Novinka: Sladký a udržateľný: XXL adventný kalendár Tony's Chocolonely

Prekvapte svojich blízkych originálnou fotografiou a 27 čokoládovými pochúťkami od Tony's. Extra veľký formát 48x36 cm.

Adventný kalendár s výrobkami od kinder® XXL

V extra veľkom formáte na vás čaká 27 dobrôt od kinder®. Vnútorná časť je 100% biologicky rozložiteľná.

Prémiový adventný kalendár s pralinkami Ferrero XXL

Adventný kalendár s pralinkami Ferrero vás prekvapí každý deň inými dobrotami. Vnútorná časť je 100% biologicky rozložiteľná.

Foto adventný kalendár s plagátom premium

Jedinečný foto adventný kalendár, ktorý už v sebe ukrýva krásny a osobný vianočný darček.

Adventný kalendár s fotografiami

Namiesto čokolády: za každým okienkom na vás čaká prekvapenie v podobe osobnej fotografie.

Adventný kalendár s vlastnou náplňou

Každé okienko môžete naplniť vlastnými malými darčekmi. Vnútorná časť je 100% biologicky rozložiteľná.

Dvojnásobná radosť v každom okienku

Adventný fotokalendár s čokoládou Kinder® | CEWE.sk

Dvojnásobné potešenie: každé okienko je naplnené čokoládou a potlačené vašimi fotografiami zvnútra.

Adventný kalendár s fotografiami a pralinkami Ferrero

Ferrero pralinky s 24 fotografiami na vnútornej strane okienok vám urobia radosť každý deň. Vnútro je 100 % biologicky rozložiteľné.

Nové a udržateľné

Adventný kalendár s vnútornou časťou vyrobenou zo 100 % recyklovateľného materiálu

Navrhnite svoj adventný kalendár kreatívne

Objavte všestranné nápady - aj pre následné udržateľné použitie

Ako by ste si chceli objednať adventný kalendár?

Prostredníctvom programu, aplikácie alebo pohodlne online

Online tvorba projektov

  • pestrý výber produktov a dizajnu
  • nie je potrebná inštalácia
  • projekt ostáva dostupný 6 mesiacov
Odporúčame

Softvér CEWE Fotosvet

  • jednoduchá inštalácia
  • množstvo funkcií pre dizajn a editáciu
  • fotoprojekty uložené vo vašom PC

CEWE Online editor

  • pestrý výber produktov a dizajnu
  • nie je potrebná inštalácia
  • projekt ostáva dostupný 6 mesiacov

Individuálne adventné kalendáre s fotografiou

Spríjemnite si čas pred Vianocami svojimi fotografiami

Obzvlášť individuálne: adventný kalendár s vašimi fotografiami

Adventné kalendáre patria k predvianočnému obdobiu rovnako ako varené víno a sušienky. Často sú naplnené čokoládou, niekedy aj malými darčekmi alebo obrázkami. Ak chcete tento rok obdarovať svoje deti, priateľov alebo partnera obzvlášť osobným darčekom, môžete si v CEWE navrhnúť vlastný adventný kalendár. Vybrať si môžete medzi kalendármi s výrobkami Ferrero, vlastnou fotografiou za každým okienkom a dokonca aj kalendárom, ktorý si môžete vyplniť sami. Na obálke je vždy vami vybraný a navrhnutý motív. Vy rozhodnete, ako bude kalendár vyzerať.

Navrhovanie adventných kalendárov s CEWE: takto to funguje

Prvým krokom je výber titulnej fotografie. Vhodným motívom sú vždy obrázky z minulých vianočných večierkov alebo zimných dovoleniek. Po nájdení pekného obrázka môžete v niekoľkých krokoch navrhnúť adventný kalendár: Vyberte model adventného kalendára - Vyberte formát na šírku alebo na výšku - Vložte obrázok na obálku a prípadne doplňte dizajn textom a klipartom - Vložte ďalšie obrázky, ak je vybraný model fotografický adventný kalendár s obrázkami za každým okienkom - Skontrolujte dizajn kalendára v náhľade produktu a odošlite objednávku.

Rozlíšenie použitých obrázkov sa kontroluje automaticky; systém vás bude informovať, ak kvalita nie je dostatočná na tlač. Obrázok potom môžete počas procesu návrhu vymeniť za iný.

Vždy správny adventný kalendár

Aby sa zabezpečilo nielen to, že motív a náplň budú správne, ale aj to, že sa domáci adventný kalendár zmestí na miesto, ktoré je preň v domácnosti určené, väčšina modelov je k dispozícii v rôznych veľkostiach, ako aj vo formáte na šírku a na výšku. V závislosti od toho, čím je kalendár naplnený, môže mať hrúbku až 3,5 cm. Výška a šírka jednotlivých modelov sa pohybuje od 30 x 21 cm do 63 x 46 cm alebo 36 x 48 cm.

Často kladené otázky

Áno, môžete. Vyberte si jednu z našich 3 možností čokoládového adventného kalendára, ktorý si môžete prispôsobiť.
Pridajte na prednú stranu svoje obľúbené fotografie a vytvorte adventný kalendár, aký nemá obdoby. Adventný kalendár s fotografiami vám tiež umožní odpočítavať dni do Vianoc bez kalórií - naplňte ho 24 najkrajšími fotografiami a jednou špeciálnou fotografiou na prednej strane. Ak si chcete odpočítavanie úplne prispôsobiť, skvelou možnosťou je naplniť vlastný adventný kalendár a vytvoriť tak jedinečný darček s ohľadom na obdarovaného.

Áno. Nazývame ho adventný kalendár s vlastnou náplňou. Môžete si ho prispôsobiť a vytlačiť naň svoje obľúbené fotografie, ale bude prázdny a pripravený na naplnenie akýmikoľvek dobrotami.

Adventné kalendáre s vlastnými náplňami ponúkajú nekonečné možnosti - odporúčame vymyslieť si tému, ktorá vám pomôže začať.

Naplňte ich vegánskymi pochúťkami, slaným občerstvením alebo želé cukrovinkami a premyslene tak obohaťte túto vianočnú tradíciu. Pridajte drobné darčeky, ako sú kozmetické výrobky alebo kódy poukazov na hudbu, televízne programy alebo filmy, a vytvorte tak pôsobivé vianočné odpočítavanie. Ak poznáte milovníkov čaju alebo kávy, naplňte im každý deň vrecúško s inou príchuťou, aby ste im spríjemnili začiatok dňa.
Môžete dokonca vytvoriť kalendár pre svojho domáceho miláčika, ktorý naplníte jeho obľúbenými pochúťkami alebo malými hračkami. Porozmýšľajte nad ďalšími vecami a vytvorte personalizovaný adventný kalendár, ktorý bude skutočne jedinečný.

Áno, môžete si vytvoriť vlastný adventný kalendár z rôznych šablón. Tie vám poskytnú skvelý základ na prispôsobenie vlastného adventného kalendára. Pre všetky čokoládové a foto adventné kalendáre sú k dispozícii šablóny s vlastnou náplňou.

Vlastný adventný kalendár s fotografiou

Sladké spojenie predvianočného času a vašich fotiek

Predvianočné obdobie je obdobím vereného vínka, sladkostí a samozrejme obľúbených adventných kalendárov. Často sa v nich skrývajú obľúbené sladkosti, menšie darčeky drobných rozmerov alebo vlastnoručne priložené obrázky. My v CEWE sme sa ale rozhodli ponúknuť vám netradičný adventný kalendár s vlastnou fotografiou. Môžete si ho jednoducho vytvoriť pre svoje deti, rodinu, blízkych alebo kamarátov. Pre každý takýto kalendár je možné zvoliť ľubovoľnú titulnú fotografiu, ktorá z neho urobí osobitejší darček predvianočného obdobia. Jeho vnútro je taktiež plne vo vašej moci. Môžete si vybrať z niekoľkých formátov adventných kalendárov. Určite každý z nich urobí radosť.

Ako si navrhnúť vlastný adventný kalendár?

Začnite výberom vhodnej titulnej fotografie, ktorá dodá celkový nádych a vyznenie novému adventnému kalendáru. Odporúčame zvoliť motívy s tématikou minulých Vianoc alebo obľúbený zimný záber. Keď nájdete vhodný motív, pričom môžete pre každý adventný kalendár použiť iný, prejdite na výber typu adventného kalendára, zvoľte formát na výšku alebo na šírku, vložte titulnú fotografiu, prípadne pridajte ďalšie dizajnové prvky ako kliparty alebo text.

V prípade, že ste si zvolili adventný kalendár s vlastnými fotografiami, vyberte jednotlivé fotografie, ktoré vložíme do vnútra kalendára. Následne si už iba skontrolujete výsledný produkt v náhľade a odošlete objednávku.

Nemusíte sa vôbec báť o kvalitu fotografií, nakoľko v prípade, že nie sú vyhovujúce, upozorní vás na to náš systém. Vy tak budete vedieť, ktoré fotografie je potrebné vymeniť.

Adventný kalendár je ten správny darček aj na Mikuláša

Nový adventný kalendár môžete vybrať aj s ohľadom na priestor, do ktorého ho chcete po obdržaní umiestniť. U nás v CEWE máte na výber rozličné veľkosti, taktiež aj formát - na výšku alebo na šírku. Vďaka tomu môžete vytvoriť adventný kalendár presne podľa vašich predstáv a požiadaviek. V závislosti od zvoleného typu kalendára a jeho náplne môže mať výsledný adventný kalendár hrúbku do 3,5 cm. Výška a šírka adventných kalendárov od CEWE sa ohybuje v rozmedzí od 30 x 21 cm až do 63 x 46 cm, prípadne 36 x 48 cm.

Rôzne prevedenia adventných kalendárov

V CEWE si môžete vybrať z niekoľkých druhov adventných kalendárov, pričom každý ponesie vami nahranú titulnú fotografiu:

Novinky 2022
- Čokoládový adventný kalendár Tony's Chocolonely XXL
- Foto adventný kalendár s plagátom premium

Prečo vianočný adventný kalendár od CEWE?

Pri výrobe našich adventných kalendárov používame len tie kvalitné materiály a taktiež najkvalitnejšiu čokoládu od kinder® alebo Ferrero Rocher®, Kusschen alebo Raffaelo. Vďaka tomu môžeme garantovať, že každý kto dostane náš adventný kalendár si zamaškrtí.

Zároveň, po zjedení obsahu adventného kalendára, môže poslúžiť adventný kalendár ako fotoobraz.

V CEWE taktiež garantujeme dodanie adventného kalendára s fotkou pred Mikulášom.

Náš sľub

Každý deň robíme maximum pre spokojnosť našich zákazníkov
Najobľúbenejšia fotokniha v Európe. Naším cieľom je vyrábať výrobky výnimočnej kvality so službami, ktoré nemajú konkurenciu.
Na všetky CEWE produkty vám poskytneme 100% garanciu spokojnosti. Lebo len ak ste spokojní vy, sme aj my!
Máte otázky alebo potrebujete poradiť? Náš tím zákazníckej podpory je vám k dispozícii 7 dní v týždni.