CEWE Fotosvet aplikácia CEWE FOTOKNIHA, Fotografie a oveľa viac

Cestuj s CEWE, inšpiruj sa a prihlás svoje fotky do letnej fotosúťaže! Zapojiť sa.

Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Adventný kalendár s vlastnou náplňou

Vy najlepšie viete, čo má adventný kalendár pre vaše deti obsahovať. Každé okienko tak bude ukrývať osobný darček.

  • Všetky dvierka skrývajú jedinečné prekvapenie
  • Veľký formát s rozmermi 48 x 36 x 3,5 cm
  • Dostupný s vianočnými dizajnmi
  • Vnútorná časť 100 % biologicky rozložiteľná
  • Produkt s certifikátom FSC®

Viac informácií o biologicky rozložiteľnej vnútornej časti

Detaily produktu

Formát:

48,0 x 36,0 x 3,5 cm

Kvalita papiera:

350 g/m²-Invercote papier pre digitálnu tlač s certifikátom FSC®.

Vnútorná časť vyrobená zo 100 % biologických materiálov

Veľkosť okienok:

Od 5,5 x 5,8 x 3,5 cm až do 10,0 x 13,5 x 3,5 cm

Naplňte si adventný kalendár

Vy najlepšie viete, čo poteší v adventnom kalendári

Každý z nás má mierne odlišný vkus a preferencie, ako ten druhý. Myslíme na to aj v CEWE a preto sme do našej rodiny osobných adventných kalendárov pridali aj kalendár, ktorým sa čakanie na Vianoce stane o niečo príjemnejším. Vytvorte si u nás adventný kalendár s vlastnou náplňou podľa vašich požiadaviek. S adventným kalendárom od CEWE získate nielen prvotriedny produkt, ale zároveň aj možnosť plne prispôsobiť kalendár na mieru svojim blízkym. Titulná strana hrdo ponesie vašu fotografiu, na ktorú budete právom pyšný. Či už pôjde o momentku zo zimných radovánok alebo z letného dobrodružtva, môžete celý dizajn adventného kalendára ladiť s touto fotografiou. Pripravili sme si pre vás taktiež množstvo zaujímavých a inšpiratívnych vianočných motívov, ktoré môžete aplikovať na nový adventný kalendár.

Individuálne prekvapenie v každom okienku

Adventný kalendár s vlastnou náplňou je možné naozaj personalizovať do úplných detailov. Dajte zbohom klasickým adventným kalendárom, ktorým chýba poriadna dávka originality. Okrem spomínanej titulnej fotografie na prednej strane kalendára sa vo vnútri ukrýva celkovo 24 políčok. Tie môžete naplniť darčekmi podľa vlastnej fantázie a predstáv. Znamená to, že adventný kalendár s vlastnou náplňou bude dodaný s prázdnymi okienkami. A práve do nich môžete umiestniť rozličné drobnosti, mini darčeky alebo vlastnoručne vyrobené predmety. V prípade, že sa venujete výrobe drobných šperkov, cukroviniek alebo iných menších vecí, môžete ich podarovať vo vnútri nového adventného kalendára. Potom už len stačí spoločne s obdarovaným prežívať tú radosť a úsmev pri otvorení okienka, a to každý deň až do Štedrého večera. Tak čo, už viete aké veci dáte do jednotlivých okienok?

Nový adventný kalendár plný osobných detailov

Do každého z 24 okienok môžete umiestniť vlastný darček. Stačí zboku povytiahnuť vnútornú formu a pridať dnu malé darčeky. Vložte do adventného kalendára vzorky krémov, testery parfúmov alebo drobné šperky. Všetky individuálne darčeky sú obrovskou výhodou a dovolíme si tvrdiť, že ide o náš dosiaľ najviac personalizovateľny adventný kalendár od CEWE. Nech už do adventného kalendára umiestnite akékoľvek zloženie darčekov, nepochybne tým urobíte blízkemu nesmiernu radosť. Obzvlášť, keď uvidí, že všetky darčeky, ktoré si počas 24 dní nájde, sú presne také, aké by si sám prial. Nečakajte už ani deň a spríjemnite sebe alebo svojim blízkym čakanie na Štedrý deň.