CEWE Fotosvet aplikácia CEWE FOTOKNIHA, Fotografie a oveľa viac
Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Fotografia v ráme

Váš obľúbený motív presne zarámovaný

  • vysokokvalitný rám
  • precízne zarámovaná prémiová fotografia
  • fotografia s paspartou
12,99 € *

Navrhnite a objednajte teraz:

Detaily produktu

Materiál:

Rám: Drevo s certifikátom FSC® Fotografia: Lesklá fotografia Premium

Rozmery:

Print: 10x15 cm Rám: 14,5x19,5 cm, hĺbka: 2,5 cm

Možnosti dizajnu:

Široká škála možností: Kliparty, texty, filtre, rozloženia

Fotografia v ráme ako ju milujeme

Osvedčená klasika zútulní každý priestor

Vyberte si svoju obľúbenú fotografiu a spríjemnite si deň vždy, keď sa na ňu pozriete. V CEWE vám veľmi radi pomôžeme spríjmeniť pobyt v pracovni, detskej izbe, spálni alebo všade tam, kde potrebujete oživiť. Rovnako, podobne ako v prípade našich kvalitných CEWE FOTOKNÍH, aj v prípade fotografie v ráme sme stavili na kvalitnú CEWE tlač, kvalitný podkladový papier a zručne vyhotovený rám. Vo finále tak obdržíte nadčasový produkt, ktorý vždy pri pohľade poteší. Fotografie s deťmi, s manželkou alebo manželom, prípadne nezabudnuteľné momenty s celou rodinou. To všetko môžete odteraz mať nablízku. Široké dizajnové možnosti umožňujú dotvoriť si fotografiu v ráme podľa svojích predstáv. Môžete využiť aj nadčasovú paspartu, prípadne doplniť text alebo kliparty podľa želania.

Kvalitný rám so stojanom

Každá zarámovaná fotografia nepochybne prispeje k pohodovej a príjemnej atmosfére. Obľúbený motív zarámujeme do kvalitného dreveného rámu. Ten má FSC® certfikát, takže za jeho kvalitu a vlastnosti môžeme ručiť. Výhodou je praktický stojanček, takže fotografiu okamžite po obdržaní môžete umiestniť na miesto. Vybraná fotografia, prípadne koláž menších fotografií, je vtlačená na lesklý fotopapier Premium, pričom rozmer samotnej fotografie je 10 x 15 cm. Hľbka rámu je príjemných 2,5 cm. Stačí, ak vo svojom telefóne alebo PC nájdete obľúbené momentky, nahráte ich a môžete začať tvoriť. Samotný dizajn fotografie je obmedzený len a len vašou fantáziou.

Tvorte ako profesionál

Okrem kvalitných materiálov, ktoré používame pri výrobe našich produktov, si dávame záležať aj na samotnom procese tvorby. Množstvo fotoproduktov dostane svoju finálnu podobu aj vďaka niektorému z našich riešení na tvorbu fotoproduktov. Nová fotografia v ráme môže vznikať nielen prostredníctvom online prehliadača ale taktiež aj cez náš špičkový softvér CEWE Fotosvet. Pre milovníkov moderných technológii sme si pripravili aj intuitívnu mobilnú aplikáciu. Ktorý spôsob tvorby si vyberiete je už na vás. Zároveň je možné si fotografiu v ráme osobne prezrieť aj u nás na predajni. Stačí navštíviť niektorú z predajní CEWE Fotolab. Náš odborne zaškolený personál sa už teší na návštevu.