CEWE Fotosvet aplikácia CEWE FOTOKNIHA, Fotografie a oveľa viac

Prihláste sa do CEWE Photo Award a hrajte o ceny v celkovej hodnote 250 000 eur. Chcem súťažiť.

Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415
Fotografie na počkanie foto-plagát
Fotografie na počkanie foto-plagát
Fotografie na počkanie foto-plagát

Plagát na počkanie

Vytlačte si svoj obľúbený okamih ako plagát a vezmite si ho so sebou ihneď po spracovaní.

  • Tlač na počkanie
  • Kvalitná tlač
  • Kvalitný fotopapier
od 3,99 € *

Navrhnite a objednajte teraz:

Nájsť CEWE Fotostanicu

Detaily produktu

20 x 20 cm*, 20 x 30 cm*, *dostupné vo vybraných CEWE fotokioskoch

Kvalitný fotopapier

Vytvorte si plagát s motívom na počkanie

Nový plagát rýchlo a jednoducho

Prinášame novinku v naších fotoproduktoch, ktorou je moderný plagát s okamžitou tlačou, ktorý vytlačíme okamžite na predajni.

Už viac nemusíte čakať na nové číslo časopisu ale rovno si sami môžete vytvoriť nový plagát a vytlačiť ho do pár sekúnd. Na plagát jednoducho potrebujete iba vaše vlastné fotografie.

Rovnako, ako aj pri ostatných fotoproduktoch z dielne CEWE, aj pri plagátoch s okamžitou tlačou je celý proces jednoduchý a rýchly. Jediné čo potrebujete sú vaše fotografie. Samotná tlač prebieha v našich CEWE fotostaniciach.

Tie si môžete pohodlne vyhľadať online, nakoľko sú v každej predajni CEWE Fotolab.

Výhodou je taktiež prítomnosť nášho odborne zaškoleného personálu, ktorý vám s finálnou tlačou v prípade potreby poradí alebo rovno fotografie vytlačí.

Alebo si všetko môžete pripraviť ešte pred samotnou tlačou v našom softvéri CEWE Fotosvet.

Plagát tak, ako si ho vysnívate

Pre finálnu tlač plagátov sme si pripravili výber z rôznych formátov - stačí iba nahrať požadovanú fotku alebo fotografie.

Na finálny dizajn môžete aplikovať predpripravený dizajn, ktorý si ďalej upravíte podľa seba.

Okrem dizajnových predlôh môžete na plagát pridať vlastný text alebo rozličné prvky grafiky.

Ako ste už u CEWE zvyknutý, pre všetky naše fotoprodukty využívame iba kvalitný fotografický papier a vaše fotografie sú naň nanášané kvalitnou CEWE tlačou.

Vždy tak máte istotu, že nielen pri plagátoch ale napríklad aj pri veľmi obľúbených CEWE FOTOKNIHÁCH bude finálny produkt kvalitný a so 100% garanciou spokojnosti.

Vyberte svoje najlepšie zábery, rozličné momentky z dovoleniek, vychádzok v prírode, posedení s priateľmi alebo jednoducho bežné snímky z každodenného života a vytvorte z nich plagát, ktorý si u nás okamžite vytlačíte.

Kopa rôznych produktov s okamžitou tlačou

Okrem zmienených plagátov s okamžitým vytlačením sme si pre vás v CEWE pripravili aj širokú škálu ďalších fotoproduktov s okamžitou tlačou.

Nemusíte sa tak pri návšteve našej predajne alebo na CEWE fotostanici obmedziť iba na jeden konkrétny produkt ale podľa možností prispôsobiť konkrétny záber danému fotoproduktu.

Popri klasických fotkách tak môžete pohodlne a jednoducho tlačiť aj fotografie s textom, fotografie s dizajnom alebo fotografie s vkusným rámikom.

Všetko pekne na jednom mieste a čo je hlavné, všetko bude vytlačené do pár sekúnd.

Tlačiť môžete priamo z mobilu, pamäťovej karty, USB kľúča alebo si môžete všetko pekne pripraviť v pohodlí domova a náš personál vám požadované fotoprodukty vytlačí pri návšteve predajne na CEWE fotostanici.

Budeme sa tešiť na vašu návštevu.