Pri Vašej prvej objednávke nad 50€ získavate 10€ kupón. Akcia platí pre všetky online objednávky hexxas do 31.5. 2019. Kód kupónu: HEXXAS19

hexxas - fotoobraz kúsok po kúsku

Fotoobraz zložený z hexxas na šesťhranných dlaždiciach z vysoko kvalitnej tvrdenej peny dodá vašim motívom mimoriadne intenzívny vzhľad. Naaranžujte svoj obraz na stenu z viacerých prvkov alebo skombinujte rôzne hexxas do kreatívnych koláží v jasných a žiarivých farbách. S voliteľnou úchytkou v tvare Y a pripevnením pomocou magnetu môžete zo svojich najkrajších momentov flexibilne pospájať jedinečné fotoobrazy do štýlového umeleckého diela. Takto vytvorené obrazy je možné ďalej rozširovať, kombinovať a zdokonaľovať. Naše hexxas sú vhodné pre galérie s portrétmi, snímky krajiniek alebo fotografie z ciest.


A to najlepšie s hexxas je, že vaša kreatívna koláž rastie s každým novým dobrodružstvom! Po ďalšej ceste jednoducho doplňte nové fotoobrazy hexxas. Prineste si do svojho domova svoje dobrodružstvá z diaľok a vyrobte z nich jedinečnú štýlovú dekoráciu v podobe fotiek na stenu.

  • Šesťuholníkové fotoobrazy
  • K dispozícii vo veľkostiach 18 x 15,6 cm a 27 x 23,4 cm
  • Individuálne možnosti rozšírenia
  • Hexxas flexibilne zoradíte s pomocou praktického zavesenia na magnet
  • od 9,99 €**

**Pri objednanom množstve 10 hexxas. Ostatné ceny nájdete v cenníku.

hexxas

Osobité, flexibilné a moderné - dostaňte tvorivo svoje obľúbené fotky do popredia vďaka hexxas!

S hexxas tvorivo zbierate obľúbené momenty

<h3>Prehľad formátov</h3>

Prehľad formátov

Kúsok za kúskom k stene plnej obľúbených momentov. hexxas vo formátoch 12 x 15,6 cm alebo 27 x 23,4 cm dostanete vytlačené ako vysoko kvalitné fotoobrazy. Vaše snímky tak štýlovo vyniknú. Vyskúšajte si kombinácie jednotlivých fomátov. Je to tak jednoduché.

hexxas na tvrdenej pene

hexxas na tvrdenej pene

Doska z tvrdenej peny je biela, veľmi stabilná a má dlhú životnosť. Pritom stále ide o cenovo výhodný materiál. Naviac, tvrdená pena je veľmi ľahká. Obraz z fotky bude nanesený UV tlačou priamo na bielu dosku. Tlačiareň využíva technológiu tlače 7 farbami. Elegantná forma je zaručená aj výsledným matným vzhľadom fotoobrazu.

Uchytenie na stenu & pripevnenie

Uchytenie a pripevnenie na stenu

Všetky hexxas jednoducho pripevníte úchytom v tvare Y. Pri zavesení tak vždy udržíte dokonalú vzdialenosť medzi foto obrazmi.
Alebo môžete využiť pripevnenie pomocou magnetu a vaše hexxas tak rýchlo a bez komplikácií pripevníte na stenu. Stačí len stiahnuť lepiaci pásik a fotoobrazy hexxas pripevniť na stenu. Magnety naviac umožňujú neustále meniť výsledné dielo.

Nechajte sa inšpirovať

Top kvalita a excelentné služby sú naším najcennejším majetkom.


Preto na naše CEWE OBRAZY NA STENU dávame 100 % záruku spokojnosti.

Rozumiem
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií