Cestuj s CEWE, inšpiruj sa a prihlás svoje fotky do letnej fotosúťaže! Zapojiť sa.

Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415
Cewe fotokniha spôsoby objednania Cewe fotokniha spôsoby objednania

Ako objednať CEWE fotoprodukty

Fotografie si môžete navrhovať pomocou softvéru, aplikácie alebo priamo online. Náš tip je softvér CEWE Fotosvet.

Objednať si

Objednať si CEWE fotoprodukt je jednoduché

Prostredníctvom programu, aplikácie alebo pohodlne online

Naše video-návody

Pohodlné objednávanie fotoproduktov od CEWE

Vytvorením fotoproduktu to ešte nekončí. V CEWE sa snažíme, aby samotné vytvorenie fotoproduktov alebo fotokníh bolo čo najjednoduchšie a v čo najväčšej miere intuitívne.

Aj vďaka vašim ohlasom vieme, že sa nám to úspešne darí. Zároveň si uvedomujeme, že samotné vytváranie fotoproduktov je iba časťou z celého procesu.

Aj preto sme pre vás zdokonalili proces objednávania vytvorených fotoproduktov, aby bol jednoduchý, prehľadný a predovšetkým rýchly.

Objednať si fotoprodukt je odteraz hračka

Pripravili sme si pre vás niekoľko jednoduchých a rýchlych spôsob, ako si v CEWE objednať svoj vytvorený fotoprodukt.

Okrem klasickej možnosti, a to objednania si prestredníctvom webového prehliadača v našom online editore, ponúkame aj možnosť objednať si prostredníctvom mobilnej aplikácie alebo cez softvér CEWE Fotosvet.

Nemusíte sa vôbec obávať, žeby niektorý zo spôsob bol vhodnejší. Každý spôsob objednania fotoproduktov je maximálne intuitívny, prehľadný a rýchly.

S našimi možnosťami objednania je razom celý proces oveľa jednoduchší. V aplikácii a softvéri môžete zároveň svoje fotoprodukty pred objednaním upraviť.

Objednanie prostredníctvom online editora

Vynikajúcou voľbou pre všetkých, ktorí nechcú nič inštalovať je náš online editor. Ponúka úpravu pre celé portfólio našich produktov a práca s ním je rýchla a zábavná.

Priamo na stránke si zvolíte požadovaný fotoprodukt a môžete okamžite začať tvoriť. Po finálnych úpravách si svoj fotoprodukt jednoducho objednáte cez online editor.

Všetko pekne na jednom mieste a bez nutnosti inštalácie akýchkoľvek súčastí.

Objednanie prostredníctvom aplikácie

Mobily sa stali našou neoddeliteľnou súčasťou. Mnohí z nás v nich majú množstvo fotografii, ktoré čakajú na to, kedy ich zakomponujete do nových fotoproduktov.

A práve to je obrovskou výhodou našej aplikácie. Aplikácia CEWE Fotosvet ponúka intuitívne rozhranie a ľahko ju nainštalujete na každý mobilný telefón s rôznym operačným systémom, ako napr. iOS a Android.

Po inštalácii môžete naplno využívať všetky súčasti aplikácie a pohodlne tvoriť priamo na mobilnom telefóne alebo tablete.

Veľkou výhodou je fakt, že všetky fotografie už máte vo svojom mobile, a tak ich iba nahráte do aplikácie a priamo z aplikácie aj objednáte.

Jednoduché a predovšetkým rýchle. Aplikácia vás krok za krokom prevedie objednávkou a taktiež pomôže s jej správnym vyplnením.

Objednanie prostredníctvom programu CEWE Fotosvet

V prípade, že pri tvorbe fotoproduktov preferujete klasický počítač alebo notebook, odporúčame stiahnuť náš program CEWE Fotosvet.

Rovnako ako predchádzajúce možnosti, aj softvér je prispôsobený pre čo najväčšiu radosť z tvorby a následného objednania vytvoreného fotoproduktu.

Program je možné nainštalovať pre množstov v súčasnosti používaných operačných systémov Windows, Mac a Linux.

Zároveň je možné automaticky ukladať nedokončené projekty a neskôr sa k ním vrátiť.

V sofvéri CEWE Fotosvet nájdete aj predpripravené dizajny a množstvo nádherných efektov. Po dokončení práce na novom fotoprodukte ho môžete priamo z prostredia softvéru aj objednať.

Objednanie je, rovnako ako pri ostatných možnostiach, rýchle a pohodlné. Behom pár sekúnd je objednávka hotová.

Objednať fotoknihu si dokážete aj prostredníctvom program Adobe InDesign, alebo cez fotoaplikáciu Apple.

Vyberte si spôsob objednania, ktorý vám najviac vyhovuje. Či už zvolíte aplikáciu, softvér alebo online editor, váš výsledný produkt bude doručený v čo najkratšom možnom čase a v prvotriednej kvalite.

Pretože v CEWE nám záleží na vašej spokojnosti.