Formáty a typy fotografií

CEWE Fotosety

Fotosety

Prečo si teda neobjednáte hneď celú sadu? Jednu môžete nosiť so sebou, druhú môžete dať do albumu, tretiu podarovať ako darček... Fotosety sú cenovo výhodnou možnosťou, ako mať doma fotky pre každý prípad.
od 0,95 €*
CEWE Fotka pod akrylátom

Fotka pod akrylátom

Objavte neobyčajný lesk a úžasnú farebnú hĺbku akrylového skla. Vaše obľúbené fotografie klasických rozmerov fotografií 10 x 15 a 13 x 18 cm v novom rozmere.
od 9,95 €*
Retro foto
Retro foto
Vytvorte si Vaše fotografie v retro štýle
od 14,99 €* Viac info
CEWE Fotonálepky

Fotonálepky

Fotonálepky, ktoré môžete využiť na rôzne spôsoby. Napríklad, ak chcete nechať svojím milým správu aj s fotkou, alebo pohľadnicu, na ktorej je vaša fotka.
od 1,95 €*
CEWE Magnetky

Magnetky

Odteraz, každý odkaz na očiach. Malí, šikovní pomocníci v každodennom živote: pripnite správu alebo pohľadnicu, či okrášlite chladničku, alebo magnetickú tabuľu - skrátka kdekoľvek a kedykoľvek.
od 9,99 €*
Cewe Moja galéria obrázok

Moja galéria

Vytvorte si CEWE Fotoknihu on-line, ukladajte a spravujte svoje fotografie,
zdieľajte fotky a CEWE fotoknihy s priateľmi a objednajte si svoj ​​tovar jednoducho a rýchlo!
CEWE Garancia kvality

Chcete si objednať fotografie v najvyššej kvalite?


Potom je CEWE tou správnou voľbou. Vaše fotografie budú spracované v najväčšej digitálnej tlačiarni v Európe a v priebehu niekoľko dní zaslané poštou k Vám domov. Ponúkame Vám najvyššiu kvalitu a špičkový servis za rozumnú cenu.


Teraz Softvér stiahnuť a fotografie online objednať! 

Aby boli objednávka a spracovanie Vašich fotografií ešte jednoduchšie, odporúčame Vám stiahnuť si náš objednávkový softvér, ktorý Vám ponúka maximálnu rýchlosť a pohodlie. Presvedčte sa sami, budete nadšení! Naši doterajší zákazníci hodnotia svoju spokojnosť na: 4.4 bodov z 5, na základe 121 hodnotení. Výskušajte to aj vy!


- môžete rýchlo spracovať fotografie aj vo väčších množstvách
- fotografie sa bleskovo nahrajú a okamžite online objednajú
- orez Vašich fotografií 2:3
- v jednej objednávke môžete objednať viac produktov napr. fotodarčeky, fotokalendáre a fotoknihy
- nekonečné možnosti, atraktívne dizajnové predlohy a oveľa viac
- pri tvorbe fotoknihy máte na výber rôzne možnosti úpravy Vašich fotografií – korektúra farieb, funkcia odstránenia červených očí a pod.
- manažér fotografií s prehliadačom fotografií a zaistením dát

Dôležitá informácia k pomeru strán pri objednávaní fotografií

Váš digitálny fotoaparát uchováva Vaše fotografie spravidla v pomere strán 3:4 alebo 2:3. Ak ste Váš fotoaparát nastavili v pomere 2:3, budú v tomto pomere fotografie, napr. 10 x 15 cm aj dodané.

Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií