Naše nové Art prints

Tlač fotografií na počkanie
VIac info
Retro foto
Art Prints
Ukážte vaše obľúbené motívy kreatívne
od 14,99 €* Viac info

Formáty a typy fotografií

CEWE Fotosety

Fotosety

Prečo si teda neobjednáte hneď celú sadu? Jednu môžete nosiť so sebou, druhú môžete dať do albumu, tretiu podarovať ako darček... . Fotosety sú cenovo výhodnou možnosťou, ako mať doma fotky pre každý prípad.
od 0,95 €*
CEWE Fotka pod akrylátom

Fotka pod akrylátom

Objavte neobyčajný lesk a úžasnú farebnú hĺbku akrylového skla. Vaše obľúbené fotografie klasických rozmerov fotografií 10 x 15 a 13 x 18 cm v novom rozmere.
od 9,95 €*
CEWE Fotonálepky

Fotonálepky

Fotonálepky môžete využiť na rôzne spôsoby. Zanechajte svojim milým správu aj s fotkou alebo pohľadnicu, na ktorej je vaša fotka. Možnosti sú neobmedzené.

od 1,95 €*
Cewe Moja galéria obrázok

Moja galéria

Vytvorte si CEWE Fotoknihu online, ukladajte, spravujte a zdieľajte vaše fotografie. Zároveň môžete nazdieľať CEWE Fotoknihu aj pre svojich priateľov a objednávať fotoprodukty rýchlejšie a pohodlnejšie.
CEWE Garancia kvality

Chcete si objednať fotografie v najvyššej kvalite?

Potom je CEWE foto tou správnou voľbou. Vaše fotografie spracujeme v najväčšej digitálnej tlačiarni v Európe a v priebehu niekoľkých dní zašleme poštou k vám domov. Objavte čaro a jednoduchosť vytvorenia online fotiek, kvalitnú fototlač, množstvo rozmerov výsledných fotografií a to všetko za rozumnú cenu. Môžete si tak byť istý, že výroba vašich nových fotiek prebehne pod dohľadom profesionálov, ktorí majú dlhoročné skúsenosti s výrobou fotografií.Ako vyrábame jednotlivé CEWE fotoprodukty sa mali možnosť dozvedieť aj mnohí fotografi, ktorí ocenili kvalitu a výsledné prevedenie jednotlivých fotiek.


Vytvorte fotografie online ešte dnes!

Pre jednoduchšie spracovanie a objednávku vašich fotografií odporúčame stiahnuť náš objednávkový softvér, ktorý ponúka maximálnu rýchlosť a pohodlie, pre čo najpríjemnejšiu tvorbu fotiek online. Budete nadšení, rovnako ako naši zákazníci, ktorí náš softvér hodnotia veľmi pozitívne. Celkovo 121 zákazníkov ho ohodnotilo na 4,4 boda z 5. Po stiahnutí softvéru sa môžete tešiť na:


  • rýchle spracovanie fotografií aj vo väčších množstvách
  • bleskové nahratie fotografií a ich objednanie online
  • orez fotografiií v pomere 2:3
  • objednanie viecerých produktov v jednej objednávke napr. fotodarčeky, fotokalendáre alebo fotoknihy
  • veľké možnosti úpravy fotografií (korektúra farieb, odstránenie červených očí a ďalšie)
  • manažéra fotografií s prehliadačom fotografií
  • zaistenie zdrojových dát
  • atraktívne dizajnové predlohy

Dôležitá informácia o pomere strán

Pred online objednaním fotografií myslite na to, že váš fotoaparát uchováva fotografie v pomere strán 3:4 alebo 2:3. Ak ste váš fotoaparát nastavili na pomer 2:3, fotky budú vytlačené a dodané v tomto pomere strán.

Rozumiem
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií