Cestuj s CEWE, inšpiruj sa a prihlás svoje fotky do letnej fotosúťaže! Zapojiť sa

Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Tipy na darčeky z vašich fotografií

Vyrobiť veľmi osobný darček znamená venovať čas svojim blízkym. Zapôsobte jasným vianočným odkazom - si pre mňa dôležitý. Pretože práve okamihy a spoločné spomienky sú jedinečné. Fotografie rozprávajú príbehy - darčeky hýbu srdcom.

Darčeky pre všetkých vašich blízkych

Čas s rodinou, partnerom alebo priateľmi je vzácny. Zvečnite tie najkrajšie chvíle pre svojich blízkych.

Jedinečné darčeky pre ženy

Unikátne darčeky pre mužov

Kreatívne darčeky pre deti

Špeciálne pre starých rodičov

Vianočný CEWE magazín

Vo vianočnom vydaní nášho magazínu nájdete množstvo inšpirácie pre vaše vianočné darčeky, rozhovor s fotografom Mariánom Kuricom a tipy ako si vyzdobiť vašu obývačku vlastnými fotografiami.

Vaše najkrajšie chvíle roka

Včasné vianočné darčeky – objednajte skôr a užívajte si vianočnú pohodu v predstihu!

Ak chcete obdarovať svojich blízkych osobnými darčekmi, zamyslite sa nad nimi už teraz. Z dôvodu súčasných obmedzení sa objednávky čoraz častejšie uskutočňujú online. To má za následok vysoké využitie našich logistických partnerov, čo povedie k dlhším dodacím lehotám. Preto prosím objednávajte skôr, aby vaše darčeky dorazili včas na Vianoce.

Náš tip: Prekvapte svojich blízkych veľmi osobným foto darčekom. Doručíme váš darček priamo k vašim blízkym. Pri objednávaní jednoducho zadajte požadovanú dodaciu adresu v nákupnom košíku.

Fotokalendár - kreatívny darček na celý rok

S láskou vyrobená CEWE FOTOKNIHA

Tipy na vianočné darčeky pre fotografa

Od radostného očakávania k oslave

Objavte úžasné darčeky z vašich fotografií aj kreatívne nápady z okamžitej tlače.

Fotoobraz rozpovie váš rodinný príbeh

Ozdobte steny vášho príbytku štýlovo s CEWE fotoobrazmi a vašimi najkrajšími rodinnými fotografiami

Vianočné pohľadnice: navrhnuté s láskou

Navrhnite si svoje blahoželania s vlastnou fotografiou – rozmanito, pestro a individuálne

Kreatívne tipy na veľmi osobný darček

Dajte svojim blízkym najavo, že vám na nich záleží

Vianočné darčeky pre celú rodinu

Venujte spoločne strávený čas ako darček

Počas celého roka, počas letnej alebo zimnej dovolenky, počas pobytu na horách alebo jednoducho všade tam, kde ste mohli stráviť spoločné chvíle, sa určite nájdu pamätné momentky. Využite ich pri tvorbe nového vianočného darčeka pre vašich blízkych.

Stavte na spoľahlivú kvalitu vianočnej CEWE FOTOKNIHY a vyčarujte úsmev na tvári svojich najbližších nádhernými spomienkami.

Inšpirujte sa spolu s nami a vytvorte originálny darček pre manžela alebo priateľa, jedinenčný darček pre manželku či mamičku, alebo kreatívny darček pre vaše dieťatko, či výnimočné prekavapenie starým rodičom.

Všetky jedinečné, neopakovateľné ale aj tie zabavné momenty môžete zhrnúť do jedného alebo v jednom nádherom vianočnom darčeku.

Nahliadnite do svojich fotoaparátov, mobilných telefónov alebo ďalších pamäťových médii, pohľadajte výborné zásoby fotografií s vašimi najbližšími a vytvorte kreatívne, no predovšetkým osobné vianočné darčeky.

Objednajte vianočný darček ešte dnes

Nenechajte nič na náhodu, vytvorte a objednajte si vianočný darček už v teraz.

V predstihu sa tak vyhnete vianočnému zhodu, v pokoji si navrhnete jednotlivé prevedenie a vyhotovenie vianočného darčeka a zaručene tak prekvapíte a potešíte vašich blízkych.

Pripomínajte im najkrajšie prežité chvíle každý deň v roku - prostredníctvom našich CEWE fotokalendárov.

Nástenné kalendáre môžu byť rovnako farebné a členité ako všetky vaše doterajšie spoločné zážitky.

Vyberte si zo širokého portfólia kalendárii, pridajte rôzne dizajnové motívy alebo doplňte rozličné texty a sledujte tú radosť, keď si takýto kalendár nájdu vaši blízky ako originálny vianočný darček.

Ako každý rok, aj tento sme si pre vás pripravili rôzne kreatívne a predovšetkým sladké adventné kalendáre. Vybrajte a tešte sa v spoločnosti sladkých pochúťok na Vianoce.

Fotografie na milión spôsobov

Nielen Vianoce, ale aj váš vianočný darček môže mať nekonečno veľa podôb. Rovnako ako v CEWE máme rôzne variácie fotoproduktov, aj váš výsledný vianočný darček môže mať množstvo podôb.

Či už vo forme fotoknihy, nástenného kalendára alebo rôznych fotopredmetov, ktoré budú vytvorené z vašej fotografie.

Rozpovedze sladký vianočný príbeh plný prekvapení prostredníctvom premiového adventného kalendára s plagátom či s čokoládkami kinder®.

Alebo zašlite svojim blízkym vianočný vinš formou pohľadnice s vlastnou fotografiou. Uvidíte, že ich takáto pohľadnica poteší a zahreje pri srdiečku.

Navrhujte, vytvárajte, dizajnujte a predovšetkým si užívajte krásny zimný čas počas tvorby nového vianočného darčeka, čoby vianočného prekvapenia.

Využite pri tvorbe vianočných darčekov vlastnú fantáziu a potešte svojich blízkych pod vianočným stromčekom.

Pretože najkrajšie sú darčeky od srdca.