Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415
Na príborníku sú štyri porcelánové hrnčeky s fotografiou. V pozadí je riad, šatka, sviečka a malá zelená rastlina. Na ľavom hrnčeku je pes. Ďalšie tri hrnčeky stoja na drevenej doske. Dvaja uprostred sú hneď vedľa seba. Spoločne tvoria obraz matky bozkávajúce svoje dieťa. Na pravom hrnčeku je vidieť maják.

Kreatívny tip

Milá pozornosť na Vianoce: Fotohrnček s obľúbeným motívom

Pes, rodina, dieťa alebo dovolenka? Vytvorte si porcelánové hrnčeky na mieru s obrázkami, ktoré očaria.

Hrnček s vlastným dizajnom je skvelým darčekom na Vianoce či už pre babičku, dedka, tetu alebo najlepšiu kamarátku. Vyberte fotografiu, ktorá sa bude vašim najbližším obzvlášť páčiť. Môže to byť napríklad fotografia vnúčat, domáceho maznáčika alebo spoločná spomienka na dovolenku. Vysoko kvalitný porcelánový hrnček vytvoríte v niekoľkých krokoch, napríklad v našom online editore alebo prostredníctvom aplikácie CEWE fotosvet.

Vytvorte z jedného dva

Na stole ležia dva páry fotohrnčekov. Dva hrnčeky vľavo tvoria dohromady fotografiu páru, ktorý k sebe priložil čelo a nos. Dva hrnčeky vpravo stoja na drevenej doske, na ktorej je zobrazená matka bozkávajúca svoje dieťa. Poháre jednotlivých párov sa dotýkajú, takže jednotlivé motívy vyzerajú ako jeden súvislý obraz. Vľavo od hrnčekov je zelená rastlina, vpravo sviečka.
Ideálne pre dve osoby: Motív vizuálne presahuje oba hrnčeky.

Navrhnite si porcelánový fotohrnček

Ak chcete urobiť radosť dvom svojim najbližším, použite tento roztomilý trik: odfoťte napríklad bozkávajúci sa pár alebo seba s potomkom, pričom sa vaše tváre stretnú uprostred. Objednajte si dva hrnčeky s týmto motívom. Otočte ich k sebe, aby ste vytvorili krásny celkový obraz.

Roztomilosť

Na príborníku sú tri fotohrnčeky. Na každom hrnčeku je vyobrazené jedno zvieratko: vľavo pes, uprostred králik a vpravo mačka. V pozadí je kuchynská utierka, sviečka a malá rastlina v kvetináči.
Malí štvornohí kamaráti vyzerajú na hrnčekoch skvele.

Milovaný domáci maznáčik je jednoducho súčasťou rodiny. Detailný záber chlpatého štvornohého priateľa vyzerá na hrnčeku obzvlášť dobre. Vyberte si motív s vysokým rozlíšením, ktorý zobrazuje psíka, králika alebo mačiatko s roztomilým výrazom. Mimochodom, väčší súbor môžete v našom online editore alebo v aplikácii orezať tak, aby bolo vidieť iba tvár zvieratka.

Nezabudnuteľné chvíle z dovolenky

Na stole stoja tri hrnčeky s fotografiami. Ľavú šálku zdobí obrázok ruky držiaci šálku kávy. Na prostrednom hrnčeku sú vidieť dve nohy vyčnievajúce z hojdacej siete na pláži. Na pravom hrnčeku je fotografia majáka. Vľavo od hrnčekov je zelená rastlina, vpravo sviečka.
Cestovateľské motívy prenesú obdarovaného na krásne miesta pri pití kávy alebo čaju.

Väčšina našich fotografií je zhotovená na cestách. Fotografie slnečného dňa na pláži, turistiky či pamiatok veľkomesta zostávajú po mnoho rokov tými najkrajšími spomienkami. Umiestnite takú fotografiu na fotohrnček a obdarovaný si tak môže pri káve alebo čaji znova prezerať nezabudnuteľné okamihy.

Prajeme vám veľa zábavy pri navrhovaní fotodarčekov!