Fotoplagáty

Prémiový plagát

Prémiový fotoplagát

Dodajte vašim fotografiám mimoriadny charakter a vytlačte si ich vo veľkom formáte na profesionálny fotopapier v troch dostupných variantoch.

od 2,99 €*
Kašírovaný foto-plagát v ráme

Kašírovaný fotoplagát v ráme

Vytvorte si originálny plagát v matnej optike, ktorý pre vás nalepíme na drevenú dosku a doplníme vkusným rámom.

od 23,94 €*
Fotoplagát XXL

Fotoplagát XXL

Prezentujte vaše panoramatické zábery na fotoplagáte s dĺžkou až 3 metre so zamatovo matným povrchom.

od 3,99 €*

Fotoplagát - nechajte zábery vyniknúť


Prinášame jedinečné spojenie fotografie a plagátu v rôznych formátoch. Vytvorte si napríklad rôzne plagáty do detskej izby, ktoré si môžete nechať vsadiť do rôznych rámov. Prepožičajte vašim fotografiám mimoriadny charakter a vyberte si niektorý z ponúkaných typov fotoplagátov:


Fotoplagát Premium - dosiahnite jedinečné efekty vďaka prémiovému fotopapieru. Váš nový foto plagát tak bude dostatočne lesklý, matný alebo perleťový. V ponuke až 12 rôznych formátov. Ideálny fotoplagát pre všetkých milovníkov jedinečných materiálov.


Kašírovaný fotoplagát - vaše najkrajšie chvíle podčiarknuté v kvalitnom ráme. Váš fotoplagát bude umiestnený na drevenú dosku a osadený rámom podľa vášho výberu. Až 17 druhov rámov na fotoplagáty zaručí naozaj bohatý výber a k tomu 4 rôzne formáty.


Fotoplagát XXL - budete sa diviť, ako skvele vynikne váš foto-plagát vo veľkosti XXL. Polomatný papier prémiovej kvality a žiarivé farby. Rozmery môžu byť naozaj gigantické, a to až do veľkosti 150x225 cm.

Rozumiem
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií