Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Ročná CEWE FOTOKNIHA

Zaznamenajte vaše najemotívnejšie chvíle z roku 2022 do CEWE FOTOKNIHY

Každý rok je výnimočný s množstvom spoločných zážitkov. Zvečnite ich v CEWE FOTOKNIHE a vyrozprávajte svoj vlastný príbeh jedinečným spôsobom s využitím šablón či pestrých štýlov. Inšpirujte sa našou zákazníčkou Michaelou, ktorá svoje najobľúbenejšie momenty roka pravidelne zaznamenáva v CEWE FOTOKNIHE.

Šablóny kníh pre jednoduchý a rýchly návrh

Decentná, emotívna alebo farebná – každá šablóna ročenky je jedinečná

Šablóna „Best of the Year“

Šablóna „Best of the Year“ vás pozýva na úžasnú cestu uplynulým rokom. S pastelovo sfarbenými sviežimi prvkami môžete svoju CEWE FOTOKNIHU dokonale navrhnúť od prvej až po poslednú stránku.

Stiahnite si program do počítača

Šablóna „Our Year“

Šablóna „Our Year“ ponúka dostatok priestoru pre vaše najkrajšie fotografie a jedinečné príbehy. Moderné a čisté rozmiestnenie dáva fotografiám možnosti, ktoré si zaslúžia. Fotky vhodne doplnia textové polia na zapísanie si osobných spomienok, vtipov či zážitkov.

Stiahnite si program do počítača

Šablóna „Moments“

Romantické a čisto plynúce písmo v tejto šablóne dokonale upúta pozornosť. So zakriveným tvarom, sprostredkujúci voľnomyšlienkársky a zároveň elegantný pocit, vás ľahko prevedie vašou ďalšou CEWE FOTOKNIHOU.

Stiahnite si program do počítača

Šablóna „Our highlights“

Táto šablóna obsahuje klasické mesačné usporiadanie, v ktorom môžete zvečniť vaše najobľúbenejšie momenty roka. Vďaka modernému a elegantnému dizajnu si vytvoríte naozaj krásnu spomienku.

Stiahnite si program do počítača

CEWE FOTOKNIHA ako ročenka

Myslím, že naše spomienky sú to najdôležitejšie, čo môžeme mať. Ale postupom času sa z našej pamäti trochu vytrácajú. Je skvelé, že pomocou fotoknihy sa k spomienkam môžeme kedykoľvek vracať, a nahliadnuť do nich môžu vďaka tomu aj ostatní.

Michaela Foralová

Softvér CEWE fotosvet pre vaše kreatívne nápady

Jednoduché používanie a rôzne možnosti dizajnu
 • zadarmo na stiahnutie pre Windows, Mac a Linux
 • rýchla a jednoduchá inštalácia do počítača
 • široký výber možností dizajnu
 • jednoduché a intuitívne ovládanie
 • prístup k fotografiám z Facebooku alebo Instagramu
 • navrhovanie fotoproduktov offline a objednanie online
 • trvalé uloženie fotoproduktov v počítači

CEWE FOTOKNIHU vytvoríte takto jednoducho

Prostredníctvom programu, aplikácie alebo pohodlne online

Aplikácia CEWE Fotosvet

 • rýchle a intuitívne ovládanie
 • využitie fotografií z tabletu alebo smartfónu
 • navrhovanie a objednávanie kedykoľvek a kdekoľvek
Odporúčame

Softvér CEWE Fotosvet

 • jednoduchá inštalácia
 • množstvo funkcií pre dizajn a editáciu
 • fotoprojekty uložené vo vašom PC

CEWE Online editor

 • pestrý výber produktov a dizajnu
 • nie je potrebná inštalácia
 • projekt ostáva dostupný 6 mesiacov

Ročná CEWE FOTOKNIHA plná dojemných spomienok

Bilancovanie roka v kronike

Predchádzajúci rok 2022 priniesol opäť množstvo nových okamihov.

Pre mnohých sa toho udialo naozaj veľa, iní naopak s láskou spomínali ešte na ten predchádzajúci rok. Nech sa už vo vašom živote udialo čokoľvek, určite stojí za to si všetko uchovať.

Ideálnym spôsobom na to je vytvorenie si vlastnej kroniky z fotiek. Ešte lepším v podobe CEWE FOTOKNIHY.

Určite vás na začiatok presvedčia špeciálne šablóny, ktorými viete svoju CEWE FOTOKNIHU navrhnúť.

Presnejšie ide o tieto 4:

 • „Our Year“
 • „Moments“
 • „Best of Year“
 • „Our highlights“

Vytvorte si tak prehľadnú ročenku a uchovajte si rekapituláciu roka 2022 originálnym spôsobom.

Intenzívne momenty šťastia v ročenke

Každý rok prináša do nášho života množstvo nových udalostí a výnimočných okamihov. Vopred však nevieme, čo nás najbližších 12 mesiacov čaká. Preto sa oplatí si ich uchovať v špeciálnom prevedení.

Presne také ponúka CEWE FOTOKNIHA, s ktorou budete rekapitulovať uplynulý rok naozaj originálne. Vytvorte si ju ako kroniku roka a zároveň objavíte jej čaro v podobe výnimočných možností navrhovania.

Či už ide o momentky s rodinou, profesionálne zábery krajiny počas letných alebo zimných mesiacov, alebo o špičkovo zachytené chvíle počas rodinnej oslavy, všetky podobné zábery dostanú v exkluzívnej ročenke výnimočný nádych.

Rozpamätajte si pri listovaní každý okamih ešte intenzívnejšie, a to vďaka štyrom spomínaným motívom, ktoré môžete pri tvorbe CEWE FOTOKNIHY pre rok 2022 využiť.

Každý z nich sa líši rozložením fotiek, dizajnom, druhom písma či papiera. Všetky štyri sú navrhnuté tak, aby predovšetkým vynikli vaše fotografie a najdôležitejšie momenty na nich.

Spomienky ako živé

Rovnako ako pri každej CEWE FOTOKNIHE, aj v prípade ročnej edície môžete vyberať z množstva dizajnových predlôh, klipartov a rôznych animácií.

Vyberajte podľa toho, aby celkovo dotvorili vyznenie finálnej fotoknihy. Zvoliť si môžete aj počet strán, podkladový papier a kvalitu výslednej tlače.

Ak ste neboli s vašimi milovanými v kontakte, môžete im v ročenke zhrnúť a ukázať všetky dojemné, príjemné, romantické, ale aj úsmevné momenty predchádzajúceho roka.

Spomínané chvíle budete vďaka ročnému albumu z fotiek prežívať aj v nasledujúcich rokoch neustále. Pre ešte lepšiu inšpiráciu vám určite pomôžu kreatívne tipy, z ktorých určite získate viacero nových nápadov.

Vytvorte si milú spomienku na prechádzajúcich 12 mesiacov a zažite tak spoločnú radosť s vašou rodinou či priateľmi pri prezeraní.

Spomienky v takto vytvorenej kronike okamžite po obrátení prvej strany ožijú. Ihneď sa tak vrátite do úžasných chvíľ z predchádzajúcich mesiacov.