Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Ročná CEWE FOTOKNIHA

Zaznamenajte vaše najemotívnejšie momenty z roku 2022 do CEWE FOTOKNIHY.

Každý rok je výnimočný a to, čo počas neho spolu zažijete, stojí za zvečnenie v CEWE FOTOKNIHE. Vyrozprávajte svoj osobný príbeh s našimi knižnými predlohami a štýlmi veľmi pôsobivým a jedinečným spôsobom. Nechajte sa inšpirovať našou zákazníčkou Monikou, ktorá svoje najobľúbenejšie momenty roka pravidelne zaznamenáva v CEWE FOTOKNIHE.

Táto CEWE FOTOKNIHA je výber toho najlepšieho zo života našej rodiny za posledný rok. Je v nej všetko, čo sme spolu zažili a je to výber tých najkrajších fotografií, ktoré sa mi podarilo zachytiť.

Monika Tomáňová

Vytvorte si krásnu ročenku rýchlo a ľahko

Objavte pestré predlohy pre ročenku v našom softvéri CEWE fotosvet.

Dobrodružné momenty

Jednoduché detaily

S dôrazom na rok

Rodinná

Klasická

So žiarivými prvkami

Inšpirujte sa k tvorbe CEWE FOTOKNIHY

Softvér CEWE fotosvet pre vaše kreatívne nápady

Jednoduché používanie a rôzne možnosti dizajnu
 • zadarmo na stiahnutie pre Windows, Mac a Linux
 • rýchla a jednoduchá inštalácia do počítača
 • veľký výber možností dizajnu
 • jednoduché a intuitívne ovládanie
 • prístup k fotografiám na Facebooku alebo Instagrame
 • môžete navrhovať fotografické produkty offline a potom si všetko pohodlne objednať online
 • všetky fotografické produkty môžu byť trvalo uložené v počítači

Takto jednoducho si vytvoríte vlastnú CEWE FOTOKNIHU

Či už cez softvér, prostredníctvom mobilnej aplikácie alebo pohodlne online: Vyberte si z rôznych možností objednania!

Aplikácia CEWE Fotosvet

 • rýchle a intuitívne ovládanie
 • fotografie môžete používať priamo z tabletu alebo smartfónu
 • navrhujte a objednávajte fotoprodukty kedykoľvek a kdekoľvek
Odporúčame

Softvér CEWE Fotosvet

 • jednoduchá inštalácia
 • množstvo funkcií pre dizajn a editáciu
 • ukladajte si fotoprojekty na vašom PC

CEWE Online editor

 • pestrý výber produktov a možnosti kreatívneho dizajnu
 • nie je potrebná inštalácia
 • projekt ostáva dostupný po dobu 6 mesiacov

Ročná CEWE FOTOKNIHA plná dojemných spomienok

Predchádzajúci rok 2021 nám priniesol množstvo nových okamihov. Pre mnohých sa udialo naozaj veľa, iní naopak s láskou spomínali ešte na ten predchádzajúci rok. Nech už sa vo vašom živote udialo čokoľvek, určite stojí za to si to všetko uchovať. Aj preto sme sa v CEWE rozhodli, že vám ponúkneme našu ročnú CEWE FOTOKNIHU. Vytvorte si svoju novú ročenku pre rok 2021 ešte dnes.

Aj neľahká situácia vo svete prispela k tomu, že sme viac času trávili v okolí svojích bytov, domov alebo chát. To ale prinieslo nepochybne viac spoločnosti v kruhu rodiny. Mohli sme si tak byť opäť o niečo bližší a stráviť spoločné chvíle s celou rodinou. A ak nie osobne, určite sa mnohí z vás s nimi spojili prostredníctvom moderných technológii. Vzniknuté zábery, fotografie a pútavé momentky tak môžete zachytiť v novej ročnej fotoknihe.

Intenzívne momenty šťastia v ročenke

Či už ide o jednoduché a vydarené momentky s rodinou, o profesionálne zábery krajiny počas letných alebo zimných mesiacov, či o špičkovo zachytené chvíle počas rodinnej oslavy - všetky tieto zábery si zaslúžia špeciálnu prezentáciu. Pamätajte si ich vždy keď otvoríte svoju novú ročnú fotoknihu. V CEWE sme si pre vás pripravili niekoľko motívov, ktoré môžete pri tvorbe CEWE FOTOKNIHY pre rok 2021 využiť.

Spomienky v takto vytvorenej fotoknihe okamžite po obrátení prvej strany ožijú. Vy a vaša rodina sa tak behom pár sekúnd môže opäť vrátiť do úžasných momentov z predchádzajúcich mesiacov. Príjemné letné posedenie pri vode? Alebo vydarená rodinná oslava na chate v horách? Či nádherná zima a krásne prírodné scenérie počas lyžovačky? To všetko a pokojne aj oveľa viac môžete zachytiť na stranách svojej fotoknihy.

Spomienky ako živé

Rovnako ako pri každej CEWE FOTOKNIHE aj v prípade ročnej edície môžete využiť z množstva dizajnových predlôh, klipartov a rôznych animácií. Vyberajte podľa toho, aby celkovo dotvorili vyznenie finálnej fotoknihy. Zvoliť si môžete aj počet strán, podkladový papier a kvalitu výslednej tlače.

Ak ste neboli s vašimi milovanými v kontakte, môžete im v ročenke zhrnúť a ukázať všetky dojemné, príjemné, romantické ale aj úsmevné momenty predchádzajúceho roka. Spomínané chvíle budete vďaka ročnej fotoknihe prežívať znova a znova, a to pokojne aj po ďalšie roky. Vytvorte si milú spomienku na prechádzajúci rok a nájdite tak spoločnú radosť s vašou rodinou a priateľmi pri jej opakovanom prezeraní.