Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415
Pohľad cez plecia: Katharina a Viktor Kell spoločne listujú vo svojej CEWE FOTOKNIHE. Otvorená dvojstrana ukazuje obrázky jej smejúcich sa detí.

Kreatívny tip

Rodinná kronika ako darček: Poteší každého manžela

Rok plný osláv, cestovania a spoločných chvíľ. Pre rodinu Kellovcov to boli dni plné dobrodružstiev. Katharina zozbierala množstvo zaujímavých fotografií a prekvapila svojho manžela láskyplne navrhnutou ročenkou.

Rodina ako z obrázkovej knižky. Nielen preto, že sa vždy bavia a užívajú si spoločné chvíle, ale aj preto, že fotoaparát je ich verným spoločníkom pri ich malých aj veľkých dobrodružstvách. Katharina spontánne zachytáva okamihy svojim smartfónom alebo organizuje malé fotenia, napríklad na vlastnej záhrade.

Z najkrajších fotografií vytvorila Katharina kroniku a na Vianoce ňou prekvapila svojho manžela Viktora. Ide o retrospektívu plnú farebných a chronologicky zoradených záberov s ručne písaným milostným odkazom.

Otec Viktor, syn Luca, dcéra Elina, malá Janis a mama Katharina Kell sedia na veľkej pohovke a pozerajú do kamery.
Viktor, Luca, Elina, Janis a Katharina Kell

Chcela som Viktorovi ukázať, aký je pre nás superhrdina. Preto som vybrala fotografie, ktoré ukazujú, aký je a všetky úžasné veci, ktoré pre nás ako rodinu robí.

Katharina Kell

Tipy na dizajn od Kathariny Kell

Pohľad cez rameno dvoch divákov: uzavretá CEWE FOTOKNIHA leží na drevenom stole. Na obálke je zlatými písmenami napísané "Náš rok". K dispozícii sú aj dve fotografie rodiny.

Elegantný prvý dojem

Kronika je pre mňa ako malá truhlica s pokladom naplnená až po okraj vzácnymi spomienkami. So zlatou povrchovou úpravou na obálke vyzerá naša CEWE FOTOKNIHA elegantnejšie. Ešte viac sa mi páči kombinácia tlmených farieb a mierne vyvýšeného, lesklého nápisu. Tento jemný, vysoko kvalitný vzhľad je presne môj vkus.

Otvorená CEWE FOTOKNIHA zobrazuje prvú stranu fotoknihy. Obsahuje rodinný obrázok a naskenovaný, rukou písaný text.

Osobný odkaz

Niekedy by ste si mali nájsť čas na to, aby ste napísali, čo cítite. Keď som si napísala úvodný text na papier, napadlo ma, oskenovať si ho. Vďaka tomu to vyzerá oveľa osobnejšie. Viktora to potešilo dvojnásobne.

Na ľavej strane CEWE FOTOKNIHY môžete vidieť narodeninové fotografie chlapca Janisa Kella. Vpravo sú narodeniny Lucasa Kella zobrazené v rovnakom dizajnovom štýle.

Prehľadný dizajn s farebnými detailmi

Pri výbere fotiek na dvojstranu som sa snažila, aby k sebe farebne ladili. Ako harmonický doplnok som zakomponovala malé plochy, napríklad s dátumami narodenín. Na výber farieb z fotografií som použila funkciu pipety z fotografií a usporiadala prvky striedavo hore a dole.

Na ľavej strane dvojstrany CEWE FOTOKNIHY je veľká fotografia Viktora Kella a jeho syna na začiatku školy, pod ktorou je napísané "Hrdý otec". Vpravo sú vidieť ďalšie tri rodinné fotografie.

Štýlové rozloženie

Páči sa mi, keď stránky nie sú preplnené. V tomto prípade som sa rozhodla usporiadať fotky do mriežky, ktorá vytvára štýlový vzhľad galérie.

Na dvojstrane CEWE FOTOKNIHY vľavo sú dve fotografie rodiny s tekvicami a v popredí je text "Október". Vpravo je fotka dievčatka v tekvicovom záhone.

Odvaha používať farby

Ročenka má čistý a jemný vzhľad. Rozmanitosť poskytujú stránky, na ktorých som použila nejakú farbu. Vždy som si ich vyberala tak, aby ladili s dominantnými tónmi fotografií. Páči sa mi mix o niečo silnejších farieb pre dizajnové prvky a tlmenej verzie pre pozadie.

Prezrite si ročenku rodiny Kellovcov

Zachyťte svoje obľúbené zážitky v osobnej CEWE FOTOKNIHE rovnako ako rodina Kellovcov.

Kronika je perfektný darček! Vyzerá nádherne a je tiež skvelou dekoráciou na poličke.

Viktor Kell

Originálne poďakovanie s CEWE foto ihneď

Liečiteľ rán, záchranca či hrdý otec. Katharina Kell má pre svojho manžela veľa slov plných lásky, ktoré vložila do svojej CEWE FOTOKNIHE. „Chcela som sa len poďakovať za to, že si taký skvelý manžel a otec,“ hovorí matka troch detí.

„Zažili sme toho naozaj veľa,“ hovorí s úsmevom Viktor Kell. Na niektoré momenty si ani nedokázal spomenúť. „Ďakujem vám za túto malú cestu časom.“

Dúfame, že sa vám dizajn vašej osobnej kroniky bude páčiť!

Kreatívne tipy na osobný darček

Dajte svojim blízkym najavo, že vám na nich záleží