CEWE Garancia kvality

Malá

od 7,95 €

Kompakt panoráma

od 9,99 €

Štvorcová

od 19,99 €

Veľká panoráma

od 25,99 €

Veľká

od 19,99 €

XL

od 44,99 €

XXL

od 59,99 €

XXL Panoráma

od 66,99 €
Grafické trendy v roku 2019
Grafické trendy v roku 2019
Pozrieť video
Príbehy našich zákazníkov s produktami od CEWE
Príbehy našich zákazníkov
Inšpirujte sa príbehmi našich zákazníkov, ktorí svoje najkrajšie spomienky uchovávajú v jedinečných CEWE FOTOKNIHÁCH.
Viac info
Softvér pre vašu CEWE FOTOKNIHU
Softver CEWE Fotosvet
Softvér CEWE FOTOSVET

Bezplatný dizajnérsky softvér pre váš počítač

Zistiť viac
CEWE mobile app pre android a iphone
CEWE App
Objednávajte pohodlne cez smartfón alebo tablet
Zistiť viac

CEWE FOTOKNIHA v 4 krokoch

Stiahnuť softvér

pozadie buttonu 1. Stiahnuť softvér

Stiahnite si a nainštalujte si náš bezplatný softvér


Vybrať fotoknihu

pozadie buttonu 2. Vybrať fotoknihu

Zvoľte si formát, väzbu a typ papiera


Fotokniha s ceruzkou

pozadie buttonu 3. Vytvoriť fotoknihu

Nahrajte vaše fotografie, vyberte pozadia a typ písma


CEWE FOTOKNIHA je neutrálna voči klíme
Emisie kompenzujeme obnovou lesa v Keni
Viac info

Spolu tvoríme hodnoty

Spoločné hodnoty
Pomáhame spolu s vami
Ďakujeme za podporu našich projektov
Viac info
Patríme k najlepším, ocenenie Superbrands
Patríme k najlepším
Aj v roku 2018 sme získali ocenenie Superbrands
Viac info

Zjednodušili sme vytváranie fotoknihy


Samostatné vytváranie fotoknihy má dlhú tradíciu. Hoci sa kedysi do fotoalbumu lepil každý obrázok zvlášť – často sa predtým ešte starostlivo pristrihol – dnes nám vytvorenie takéhoto spomienkového albumu uľahčuje a zrýchľuje softvér na tvorbu fotokníh. Napriek tomu, že fotoalbumy dnes často zachytávajú aj oveľa bežnejšie príležitosti, napríklad popoludnia na ihrisku, svoje čaro v žiadnom prípade nestratili. Fotokniha ako moderný fotoalbum je ideálna na zachytenie veľkých, ale aj malých šťastných chvíľ.


Vytvorte si fotoknihu sami: Na každú príležitosť


CEWE FOTOKNIHA je výborný nápad na každé narodeniny! Zachyťte slávnostné príležitosti a mimoriadne chvíle, na ktoré by sa nemalo zabudnúť. Narodeniny môžu doslova znamenať aj samotný deň narodenia: čo tak zdokumentovať vo fotoknihe prvý deň života nového obyvateľa na našej Zemi? CEWE FOTOKNIHA sa vynikajúco hodí aj ako dar ku krstu, birmovke alebo prvému svätému prijímaniu.


Samozrejme, môžete pozbierať napríklad fotografie a obrázky a vyskladať z nich fotoknihu, ktorú potom darujete ako darček k narodeninám. Tu je príbuzných vidno v rôznych situáciách a pri rôznych príležitostiach – obdarovaný sa bude cítiť, akoby bol v danej situácii pri tom.


Fotoknihy sú však skvelými nápadmi na darček aj pri iných príležitostiach. Či už pri príležitosti svadby, vo forme zozbieraných spomienok na dovolenku alebo ako dar na Vianoce: fotoknihy sú vždy dobrý nápad. Najmä vtedy, keď ste si ich vytvorili sami. Na tvorbu nepotrebujete softvér profesionálneho fotografa, pretože softvér CEWE FOTOKNIHY nebol za víťaza testov vyhlásený len tak, pre nič, za nič. Krásne fotografie a výnimočné chvíle pomocou softvéru spracujete do jedinečnej a vysoko kvalitnej knihy, ktorá sa stane zbierkou spomienok na profesionálnej úrovni. Pritom si môžete sami zvoliť tvrdú alebo mäkkú väzbu.

 

Jednoduché vytvorenie CEWE FOTOKNIHY


Na vytvorenie CEWE FOTOKNIHY je Vám k dispozícii CEWE Objednávkový softvér, ktorý si môžete stiahnuť bezplatne. Neustále ho optimalizujeme, a o kvalite jeho používania svedčia mnohé víťazstvá v testoch. V intuitívnom objednávkovom softvéri sa rýchlo zorientujú aj nováčikovia vo svete vytvárania CEWE FOTOKNIHY. V programe si môžu sami vytvoriť, uložiť a stále dopĺňať svoju osobnú CEWE FOTOKNIHU podľa vlastných predstáv. Pri tvorbe máte voľnú ruku a k dispozícii množstvo možností a nástrojov :


  • Fotografie môžete vkladať v ľubovoľnom poradí a pozícii – na jednom mieste vložíte fotografiu vo veľkom formáte cez dvojstranu, na inom vytvoríte koláž z mnohých menších snímok.
  • Určíte si pozadie strany, buď ako jednoliatu farbu, vzory, alebo svoje vlastné fotografie.
  • S maskami, rámikmi a tieňovaním dodáte svojim snímkam a jednotlivým stránkam fotoknihy ozajstnú hĺbku.
  • Máte tiež možnosť pridať malé texty, symboly, smajlíkov a značky.
  • Ak Vám nepostačuje štandardný počet strán, stále môžete pridávať ďalšie strany (maximálne 178 strán v najväčších formátoch).

Ako inšpiráciu pre tvorbu a dizajn nájdete na stránkach CEWE početné príklady od zákazníkov. Navyše Vám prezradíme aj rozličné tipy a triky, napríklad vo forme videonávodov, ktoré Vám môžu pomôcť. Po vytvorení svojej osobnej fotoknihy máte v rukách pamiatku, ktorá trvale a žiarivo zachytáva najkrajšie spomienky, a ktorú si budete stáli radi prezerať.


Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií