top banner

Váš kód na zľavu 20% na CEWE FOTOOBRAZY: CEWE20WALL

Akcia platí od 17.2. do 1.3.2020. Postup uplatnenia kupónu nájdete tu.

Fotografie na stenu - magické momenty na unikátnom obraze

Jedinečné fotoobrazy zútulnia váš byt a ponúknu novú perspektívu pre vaše rodinné momenty. Veľké fotky na stenu dostatočne zvýraznia najlepšie zážitky z vašich potuliek po svete. Unikátne fotoobrazy tak predstavujú zaručenú formu, ako mať svoje obľúbené zážitky stále na očiach.

Vyberte si z ponuky mnohých materiálov, ktoré zvýraznia zachytené momenty na vašich nových fotoobrazoch. Rôzne formáty pre váš CEWE fotoobraz ponúkajú široké možnosti ako preniesť obraz z fotografie na stenu. K fotoobrazom dodávame aj závesný mechanizmus na poriadne upevnenie na stenu. Kreativita má len vaše hranice!
Hexxas

Nechajte vaše najkrajšie fotografie vyniknúť

Vaše pôsobivé zábery a nezabudnuteľné momenty si zaslúžia svoje jedinečné miesto. CEWE FOTOOBRAZY ponúkajú širokú paletu možností.
Foto na plátno

Veľa možností pre vašu kreativitu

Príjemné chvíle s rodinou a priateľmi alebo unikátne zábery z ciest. Je len na vás, aký motív ponesie váš nový CEWE FOTOOBRAZ. Rozličné formáty ponúkajú štedrý priestor a sýte, žiarivé farby. Vytvorte v priebehu pár minút unikátny obraz z vašej najlepšej fotografie.
Viacdielne formáty
Rozumiem
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií