Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Trendy interiérový dizajn: Ako fungujú farby

Navrhnite si obytný priestor podľa najnovších trendov v troch rôznych farebných svetoch.

Pokiaľ chcete dodať svojej obývačke nový vzhľad, nemusíte investovať tisíce do nového nábytku. S novou farbou stien, vankúšmi a dekoráciami môžete bez väčšej námahy zariadiť miestnosti podľa najnovších trendov. Napríklad pre módny štýl Japandi zvoľte svetlé farby, ako je béžová, a pridajte akcenty v bobuľových tónoch alebo čiernej a tmavo šedej. Rovný rad nástenných fotoobrazov rovnakej veľkosti s rovnakými drevenými rámami vnesie do hry požadovaný pokoj a čo najlepšie ukáže rôzne motívy.

Remix v zemitých tónoch

Vďaka asymetrickým tvarom, zemitým tónom a prírodným materiálom bude táto organická premena úspešná.
Objednajte si svoj nástenný fotoobraz

Hrejivá etno atmosféra sa snúbi s organickým trendom. V tomto prípade slúži ako farba stien svetlý, teplý karamelový odtieň. Na vankúšoch alebo plagátoch s vlastným dizajnom môžete štýl zdôrazniť asymetrickými tvarmi. Voľne rozmiestnené rámčeky na obrázky a drevené lišty s plagátmi s osobnými motívmi podčiarkujú „ručne robený“ vzhľad. Čo sa týka materiálov, prírode sa môžete priblížiť vďaka drevu, sklu a kamenine.

Jasné farby pre dobrú náladu

Dokonale nedokonalé: štýl Happy žije z pestrých farebných kombinácií.

Trend Happy je farebný: kombinujte medzi sebou výrazné farby a vneste tak do obývačky pocit jarnej alebo letnej sviežosti. Stena žiari sýto zelenou farbou, ktorú môžete miestami odzrkadliť v bytových doplnkoch. Pridajte farebné fotografie a plagáty, ktoré môžete usporiadať ako koláž od vodorovnej stredovej čiary. Miešajte formáty a veľkosti rôznych motívov podľa svojej nálady: skombinujte obdĺžnikové a štvorcové verzie tak, aby vytvorili jeden celok. Pokojne nechajte vašu kreativitu pracovať.

Želáme vám veľa radosti pri tvorení.