CEWE Fotosvet aplikácia CEWE FOTOKNIHA, Fotografie a oveľa viac
Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415
Fotografie fotografie
Fotografie fotografie
Fotografie fotografie

Vyvolanie fotiek štandard

Fotografie Vám vyvolávame v mnohých formátoch a na kvalitnom fotopapieri. Vychutnajte si svoje zážitky v špičkovom kontraste.

V prípade 100 a viac fotografií odporúčame objednávku prostredníctvom nášho bezplatného softvéru alebo aplikácie

  • Výnimočná kvalita fotografií
  • Dodatočné možnosti úpravy dizajnu
  • Značkový fotopapier
  • Pri objednávke nad 100 ks fotobox na uchovanie fotografií pre šírku 9 a 10 ZDARMA

Podrobnejšie informácie o množstevných zľavách fotografií nájdete tu

od 0,09 € *

Cena za kus od objednávky 350 kusov

Navrhnite a objednajte teraz:

Objednať

Dodanie na predajňu, zberňu alebo kuriérom

Obejdnať u partnera

** Pohodlné doručenie k vám domov ** alebo vám objednávku zašleme na predajňu alebo zberňu

Detaily produktu

Formát

Pôvodný formát: od štvorcového až po 16:9

Klasické formáty: od 9 x 13 cm do 13 x 18 cm

Papier

Štandard: lesklý

Fotografický papier od spoločnosti FUJIFILM

Dispozícia

Vyberte biele alebo farebné orámovanie.

Prehľad všetkých formátov

Vyberte si jeden z piatich formátov!
Fotografie formát šírka 10

Formát so šírkou 10

Vaša fotografia vo formáte so šírkou 10 je podľa pomeru strán dostupná v nasledujúcich veľkostiach: - Originálny formát: Podľa veľkosti fotografie, krátka strana cca 10 cm. - Klasický formát: 10 x 15 cm.

Fotografie fotografie formát šírka 11

Formát so šírkou 11

Vaša fotografia vo formáte so šírkou 11 je podľa pomeru strán dostupná v nasledujúcich veľkostiach: - Originálny formát: Podľa veľkosti fotografie, krátka strana cca 11 cm - Klasický formát: 11 x 17 cm

Fotografie fotografie formát šírka 13

Formát so šírkou 13

Vaša fotografia vo formáte so šírkou 13 je podľa pomeru strán dostupná v nasledujúcich veľkostiach: - Originálny formát: Podľa veľkosti fotografie, krátka strana cca 13 cm - Klasický formát: 13 x 18 cm

Fotografie fotografie formát šírka 9

Formát so šírkou 9

Vaša fotografia vo formáte so šírkou 9 je podľa pomeru strán dostupná v nasledujúcich veľkostiach: - Originálny formát: Podľa veľkosti fotografie, krátka strana cca 9 cm - Klasický formát: 9 x 13 cm

Všetko o našich typoch papiera

Vyberte si jedno z dvoch kvalitných prevedení!
Štandardný papier Štandardný fotopapier Fotopapier lesklý

Výrazné zábery, ktoré sa vám dostanú pod kožu.

Objednať online
Papier PREMIUM Papier PREMIUM Fotopapier matný

Vysoko detailná kresba s moderným vzhľadom

Objednať online

Vaše fotografie v želanej veľkosti

Vyberte si buď originálny formát alebo formát s klasickým pomerom strán!
Originálny formát Originálny formát Originálny formát

V prípade tohto variantu sa fotografia vytlačí v pôvodnom formáte a následne sa oreže. Uchovajú sa tak všetky informácie fotografie. Fotografie môžu mať rôzne dĺžky.

Klasický formát Klasický formát Klasický formát

Pre fotorámiky je ideálny klasický pomer 2:3. Pokiaľ má vaša fotografia iný pomer strán, prispôsobí sa. Označená oblasť bude indikovať výrez.

Najlepšie výsledky

Prenechajte optimalizáciu svojich fotografií na nás!
Optimalizácia obrázka

Automatická optimalizácia obrázka

S automatickou optimalizáciou obrázka sa všetky nahrané obrázky mechanicky a podľa potreby upravia, aby sa dosiahol čo najlepší výsledok. Zlepší sa tak kontrast a sýtosť vyvolaných fotografií. Akákoľvek nesprávna expozícia sa automaticky zníži. Osvetlenie tieňov poskytne výrazne viac detailov v tmavých oblastiach obrázka. Každá fotografia tak pred vyvolaním dostane špecifickú korekciu, ktorá je plne prispôsobená obsahu konkrétneho obrázka. Originálny obsah sa však nezmení.

Online vyvolanie fotiek nebolo nikdy jednoduchšie

Tlač fotiek s optimalizáciou obrazu

Nenechávajte si svoje obľúbené momenty iba na pevnom disku, v pamäti fotoaparátu alebo v mobile. Vyvolajte svoje fotografie ešte dnes v CEWE.

Predveďte vašim blízkym, kamarátom a známym, čo všetko ste prežili.

Či už v aktuálnom roku alebo počas svojich potuliek svetom, vyvolané fotografie vyvolajú oveľa viac emócií, ako keď ich len ukážete z mobilného telefónu.

Fotografie objednáte pohodlne online a rovnako rýchlo ich dostanete domov. Všetky fotky vyvoláme a vytlačíme na kvalitný fotopapier.

Okamihy radosti počas narodeninovej oslavy, prvé jedinečné momentky s čerstvo narodeným dieťatkom alebo historicky prvá kolaudácia nového domu alebo bytu, aj takéto spomienky môžu byť neustále živé vo vašom fotoboxe alebo fotoalbume.

Stačí ich vyvolať v CEWE. Zároveň môžete využiť novú funkciu automatickej optimalizácie obrazu, ktorá kvalitu vašich fotografii posunie na úplne novú úroveň.

Na výber máte celkovo z dvoch typov fotopapierov, ktoré vdýchnu život takto vyvolaným fotkám. Vyvolajte si fotky ešte dnes a presvedčte sa na vlastné oči.

Vyvolanie fotografií s kvalitným fotopapierom

Celkový vzhľad fotografií závisí najmä od kvality papiera. V rámci moderných laboratórií CEWE je takýto materiál absolútnou samozrejmosťou. Aj preto si pri tlačení fotiek, môžete vyberať z dvoch druhov fotopapiera:

  • Fotopapier Štandard – kvalitný fotopapier pre tlač a vyvolanie jedinečných fotografií, ktoré vynikajú svojou farebnosťou a výborným kontrastom. Vyvolané fotografie na štandardnom fotopapiery si nájdu svoje miesto v každom rodinnom albume, alebo pokojne aj v kronike
  • Fotopapier Premium – absolútna kvalita vyvolaných fotografii bez kompromisov. Farebne stále fotografie, špičkový fotopapier a možnosť foto index úplne zadarmo. Doprajte svojim momentom prvotriedny podkladový papier. Vyvolajte také fotografie, ktoré si budete s radosťou prezerať.

Čaro vyvolaných fotografii sa naplno prejaví najmä, keď ich budete fyzicky držať v ruke. Takto vyvolané fotky dokonale ozdobia vašu fotozbierku.

Ak ale túžite po precíznom albume z fotiek, skúste si vytvoriť priamo svoju CEWE FOTOKNIHU.

Vdýchnite život vyvolaným fotkám

Nech už sa rozhodnete pre akýkoľvek typ fotopapiera, s CEWE vždy dosiahnte, aby výsledné fotografie dýchali životom.

Zároveň s nimi môžete ďalej pracovať, či už pri vytváraní rodinných fotoalbumov alebo krásnych dizajnových dekorácii do vášho bytu, domu alebo aj chaty.

V prípade, že niečo podobné robíte prvýkrát, určite vám pomôžu naše inšpiračné články. Nájdete v nich množstvo tipov a nápadov, ako vyvolané fotky použiť a vykúzliť z nich majstrovské dielo.

Vždy, keď sa k vašim fotografiám vrátite, pocítite emócie, ktoré ste zažili znova a znova.

Využite všetky možnosti softvéru CEWE fotosvet naozaj naplno. Fotografie môžete pred vyvolaním dodatočne upraviť, meniť ich celkové farebné vyznenie, ale aj prispôsobiť ich formát.

V ponuke CEWE nájdete množstvo rozličných formátov. Či už klasické formáty, fotosety, fotosety XL, minifotky, fotky pod akrylátom, fotonálepky alebo magnetky.

Následne si už iba zvolíte niektorú z možností doručenia. Vyvolané fotografie môžete doplniť aj rozličnými efektmi alebo dizajnovými prvkami.