Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Narodeninové darčeky vytvorené s láskou

Oslávte narodeniny originálne. Objavte naše jedinečné nápady na darčeky.

Darčeky pre vašich blízkych

Nápady na darčeky k 18. narodeninám

Veľmi špeciálne fotodarčeky k 25. či 30. narodeninám

Nápady na darčeky k 50. narodeninám

Nápady na darčeky pre starých rodičov

Buďte kreatívny s novými originálnymi farbičkami Faber-castell

Originálny narodeninový darček na dosah ruky

Pre každého niečo

Oslavujete tento rok vstup do dospelosti aôebo pripravujete oslavu 30-tych narodenín? S fotoproduktami od CEWE môžu byť každé narodeniny nezabudnuteľné. Stačí sa pohodlne usadiť, prejsť si celú našu ponuku CEWE fotodarčekov a vytvoriť originálny a osobný darček pre vás alebo pre vášho blízkeho. Rovanko ako aj v prípade kvalitných a dizajnových CEWE FOTOKNÍH, aj v prípade fotodarčekov od CEWE neurobíte krok vedľa. Narodeninové inšpirácie sú všade okolo nás, stačí sa len rozhliadnuť a behom pár okamihov e nápad na narodeninový darček na stole. Vlastnoručne navrhnutý narodeninový darček nepochybne poteší a zahreje pri srdci. Obdarovaná osoba bude vedieť, že ste si s jeho výberom dali naozaj záležať.

Narodeninové darčeky k 18. ale aj 30. narodeninám

V CEWE vytvoríte narodeninové darčeky pre každého oslávenca. Či už oslavuje 18., 30., 50. alebo aj 60. narodeniny, s nami už viac nemusíte riešiť opozerané a tuctové darčeky. Špeciálne pre 18. narodeniny odporúčame vytvoriť spomienkovú CEWE FOTOKNIHU, prípadne siahnuť po rôznych prémiových fotoplagátoch, ktoré určite potešia a zútulnia izbu. Pre starších oslávencov môžete pripraviť krásne raňajkové prekvapenie v podobe originálneho hrnčeka s fotkou. Prípadne odporúčame vytvoriť dizajnový a zaručene originálny kryt na mobil s vlastnou fotkou. Vyberajte, tvorte a tešte oslávencov okolo seba.

Narodeninový darček behom minúty

Okrem kvalitných materiálov, ktoré používame pri výrobe našich produktov, si dávame záležať aj na samotnom procese tvorby. Množstvo fotoproduktov dostane svoju finálnu podobu aj vďaka niektorému z našich riešení na tvorbu fotoproduktov. Nový narodeninový darček môže vznikať nielen prostredníctvom online prehliadača ale taktiež aj cez náš špičkový softvér CEWE Fotosvet. Pre milovníkov moderných technológii sme si pripravili aj intuitívnu mobilnú aplikáciu. Ktorý spôsob tvorby si vyberiete je už na vás. Zároveň je možné si väčšinu narodeninových darčekov osobne prezrieť aj u nás na predajni. Stačí navštíviť niektorú z predajní CEWE Fotolab. Náš odborne zaškolený personál sa už teší na návštevu.