Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Osobný fotohrnček k narodeninám

Darujte smaltovaný hrnček s jednou alebo viacerými fotkami najkrajších chvíľ, ktoré ste spolu zažili.

Keď milovaná osoba dosiahne 25 rokov, je potrebný osobný darček. Smaltovaným hrnčekom, ktorý navrhnete v niekoľkých krokoch v našom online editore, zaručene urobíte radosť. Vhodné sú napríklad bežné selfie alebo najlepšie zábery z mobilu. Takýto nadčasový fotohrnček s retro vzhľadom je vždy suvenírom, ktorý bude obdarovaného sprevádzať ešte dlhé roky.

Jedinečný hrnček s lahodným obsahom

Opýtajte sa sami seba, čo má oslávenec najradšej, a naplňte fotohrnček sladkými alebo slanými pochúťkami.
Vytvorte fotohrnček online.

Deň pri bazéne, spoločný futbal alebo jazda na bicykli – na smaltovanom hrnčeku je priestor na niekoľko fotiek vašich spoločných zážitkov. Jednoducho použite jednu z našich praktických dizajnových šablón. Tá vám umožní jednoducho vložiť svoje fotky do pripravených návrhov, a potom už len upravíte text a farby dizajnu.

Pred oslavou môžete nádobu na pitie naplniť aj obľúbeným cukríkom oslávenca. Do malého priehľadného vrecúška vložte čokoládu, sušienky, oriešky atď. a zaviažte ozdobnou stuhou alebo darčekovou visačkou.

Fotografie spoločných dobrodružstiev

Pomocou našich dizajnových šablón, klipartov a vlastných fotografií môžete svojim priateľom navrhnúť individuálne hrnčeky s fotografiami.

So svojím okruhom priateľov zažijete výnimočné chvíle vo voľnom čase a niekedy aj malé či veľké dobrodružstvá. Či už ide o kempovanie pri mori alebo turistiku v horách, zaručene vzniknú nezabudnuteľné spomienky.

Smaltovaný hrnček ozdobený najkrajšími momentmi je mimochodom vhodný aj ako darček pre celú skupinu - preto si na oslavu objednajte hneď niekoľko kópií.

Veľa zábavy pri rozdávaní darčekov vám praje tím CEWE.