CEWE Fotosvet aplikácia CEWE FOTOKNIHA, Fotografie a oveľa viac

Cestuj s CEWE, inšpiruj sa a prihlás svoje fotky do letnej fotosúťaže! Zapojiť sa.

Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415
Cewe cards
Cewe cards
Cewe cards

Pohľadnice s priamym odoslaním

Pošlite pozdrav online - z mobilného telefónu priamo do poštovej schránky

Vytvorte jednoducho a rýchlo pohľadnicu s vlastnou grafikou, zadajte adresu a hotovo! Osobné pozdravy doručéme priamo za Vás.

 • Dodanie priamo adresátovi
 • Jednoducho navrhnite pohľadnicu a zadajte požadovanú adresu
 • Možnosť obojstrannej tlače
 • Veľký výber dizajnov, ktoré sú vhodné na každú príležitosť
od 2,98 € *

Navrhnite a objednajte teraz:

Objednať u CEWE

Dodanie na predajňu, zberňu alebo kuriérom

Vytvoriť u partnera

** Pohodlné doručenie k vám domov ** alebo vám objednávku zašleme na predajňu alebo zberňu

Detaily produktu

Formáty:

 • Klasická pohľadnica (14,8 x 10,4 cm)
 • Pohľadnica XL (21 x 10,5 cm)

Kvalita papiera a tlač:

 • Pevný kartón s laminovaním (fotopohľadnice)
 • Obojstranný návrh
 • Napíšte svoj osobný odkaz na zadnú stranu

Obsah balenia:

 • Samostatný pozdrav, adresovaný, oznámkovaný a priamo dodaný

Tlač:

 • Možnosť obojstrannej tlače

Pošleme vám jednotlivé karty

Pohľadnica priamo k príjemcovi

Privítajte moderný spôsob posielania pohľadníc

V 21. storočí už nemusíte pracne posielať jednotlivé pohľadnice prostredníctvom pošty. Stačí si jednoducho vytvoriť svoju novú pohľadnicu s vlastnou fotkou u nás v CEWE a my sa už postaráme o jej odoslanie. S nami tak ušetríte váš drahocený čas, ktorý môžete venovať napríklad tvorbe pohľadnice, prípadne sa vyhrať s jej výsledným dizajnom.

Vlastnú pohľadnicu s odoslaním sme si pre vás pripravili v niekoľkých formátoch, pričom každý z nich ponúka iné možnosti. Samozrejmosťou ostáva kvalitná digitálna tlač ako ste už u nás zvyknutý. V ponuke sú pohľadnice so skladom, klasické pohľadnice ale taktiež aj veľké XL pohľadnice. Na vás už len ostáva, aby ste si zvolili preferovaný rozmer, vytvorili si pohľadnicu a následne ju odošleme. V prípade potreby je možné pohľadnicu s fotografiou vyhotoviť aj v obojstrannej tlači a v obojstrannom prevedení.

Bohatý obsah a špičkový materiál

Pri výrobe používame vždy len kvalitné materiály, a to pri naozaj všetkých typoch našich fotoproduktov. V prípade pohľadníc s priamym odoslaním používame celkovo 2 typy podkladového materiálu. V prípade, že sa rozhodnete pre pohľadnice so skladom, bude použitý standardný fotopapier. V prípade, že si zvolíte štandardné pohľadnice, bude použitý pevný kartón s kvalitným laminovaním.

Finálne balenie bude okrem samotnej pohľadnice obsahovať aj dizajnovú obálku, vhodnú pre takéto doručenie pohľadnice. Taktiež je súčasťou aj adresovanie a frankovanie. Nemusíte tak mať vôbec obavy o finálne doručenie pohľadnice. V CEWE nám záleží, aby sa naše fotoprodukty vytvárali naozaj jednoducho, aj preto sme sa rozhodli sprístupniť možnosť priameho doručenia.

Obrovský priestor pre vašu kreativitu

V závislosti na zvolenom formáte pohľadnice s vlastnou fotkou sa otvárajú aj rozličné možnosti, ako jednotlivé fotografie napasovať do výsledného dizajnu. Využite široké predpripravené možnosti, pripravené dizajny a taktiež aj množstvo klipartov.

Za výslednú kvalitu pohľadníc ručíme našou 100% garanciou spokojnosti, takže si môžete byť istý, že finálny produkt bude naozaj kvalitný. V prípade potreby je možné k fotografiám pridať aj vlastný text tak, ako si to želáte. Nečakajte už ani minútu, otvorte si náš online editor alebo stiahnite mobilnú aplikáciu a začnite tvoriť. Keď bude všetko hotové, jednoducho iba zadáte adresu pre doručenie pohľadnice a my sa už o všetko postaráme. Prekvapte svojich blízkych ešte dnes a ukážte im, že na nich myslíte.