Prihláste sa do CEWE Photo Award a hrajte o ceny v celkovej hodnote 250 000 eur. Chcem súťažiť.

Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415
Artprints slider Artprints slider

Art Prints

Trendový retro dizajn: Vaše Art Prints fotografie s vlastnou grafikou zaujmú vďaka kreatívnym filtrom a dizajnu.

Vybrať produkt

Nechajte sa inšpirovať

Ako by ste si chceli navrhnúť svoje Art Printy?

Prostredníctvom programu, aplikácie alebo pohodlne online

Online tvorba projektov

  • pestrý výber produktov a dizajnu
  • nie je potrebná inštalácia
  • projekt ostáva dostupný 6 mesiacov
Odporúčame

Softvér CEWE Fotosvet

  • jednoduchá inštalácia
  • množstvo funkcií pre dizajn a editáciu
  • fotoprojekty uložené vo vašom PC

Nechajte si vytlačiť Art Prints od spoločnosti CEWE

Oživte svoje spomienky pomocou Art Prints

Fotografie vám pripomínajú vaše najkrajšie zážitky

Zachyťte navždy najvzácnejšie životné udalosti - veľké či malé - a osviežte si staré spomienky. Niekedy však chcete, aby to bola trochu viac ako "normálna" fotografia. Nezáleží na tom, či ste veľmi kreatívny alebo obzvlášť hrdý na konkrétnu fotografiu: S Art Prints od spoločnosti CEWE môžete svoje fotografie premeniť na pútače pozornosti. Takto sa aj jediná fotografia stane osobným darčekom alebo skrášli vaše štyri steny.

Vytvárajte individuálne návrhy online s Art Prints

  • Retro Prints: Navrhnite svoju fotografiu v štýle „Vintage“ a prispôsobte si ju pomocou rámčekov, filtrov, klipartov a textu.
  • Štvorcové fotografie: Nechajte si vytlačiť svoje obľúbené fotografie v štvorcovom formáte a postavte motív do úplne novej perspektívy - ideálne ako netradičná dekorácia.
  • Mini fotografie: Tri alebo štyri fotografie zjednotené na fotopasci s rozmermi 5 x 14,5 cm. Obrázky s moderným retro vzhľadom rozprávajú príbeh.
  • Fine Art fotografie: Osobná fotografia na kvalitnom umeleckom papieri je dokonalým darčekom. K dispozícii v rôznych formátoch a mnohých prevedeniach.

Objednajte si ArtPrints online - je to také jednoduché

Rozhodli ste sa kúpiť ArtPrints? Pomocou CEWE môžete svoje fotografie premeniť na malé umelecké diela niekoľkými kliknutiami. Vytvorte si ArtPrints priamo online v prehliadači alebo si stiahnite objednávkový softvér CEWE. Vytváranie a personalizácia umeleckých výtlačkov je veľmi intuitívna aj bez akýchkoľvek znalostí dizajnu. Nakoniec si objednajte online - väčšina našich ArtPrints je k dispozícii v praktických setoch.

Rozmanité využitie vašich fotografii ako Art Prints

Všetci milujeme netradičné prevedenia a tvary pre naše obľúbené fotografie. Aj preto v CEWE ponúkame možnosť zhotoviť z vašich fotiek štýlové a nadčasové Art Prints. Môžete si vybrať, či váš obľúbený záber bude mať nádych retra alebo si viacero záberoch necháte vytlačiť vo forme štvorcových fotografii. Ak sa neviete rozhodnúť, ktoré zábery sú hodné vytlačenia, ponúkame aj minipásiky s fotografiami. Viacero fotografii sa tak zmestí na jeden pás a môžu tak spoločne tvoriť obrázkový príbeh z vášho dobrodružstva. Alebo siahnite po kvalitných Fine Art fotografiách a doprajte záberom prvotriednu kvalitu. Pri každom zo zvolených produktov je samozrejmosťou najvyššia kvalita tlače a finálneho prevedenia. V prípade potreby vám radi pomôžeme.