CEWE Fotosvet aplikácia CEWE FOTOKNIHA, Fotografie a oveľa viac

Prihláste sa do CEWE Photo Award a hrajte o ceny v celkovej hodnote 250 000 eur. Chcem súťažiť.

Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415
Nástenný kalendár A3
Nástenný kalendár A3
Nástenný kalendár A3

Nástenný kalendár A3

Rok plný cenných spomienok

  • Formát na výšku a na šírku
  • Štyri prvotriedne druhy papiera
  • Voliteľný počiatočný mesiac
  • Moderný individuálny dizajn
od 19,99 € *

Navrhnite a objednajte teraz:

Vytvoriť

Dodanie na predajňu, zberňu alebo kuriérom

Vytvoriť u partnera

** Pohodlné doručenie k vám domov ** alebo vám objednávku zašleme na predajňu alebo zberňu

Detaily produktu

Formát:

  • Na výšku (cca 30 x 42 cm)
  • Na šírku (cca 42 x 30 cm)

Obsah balenia:

  • 12 kalendárových strán + titulná strana
  • Špirálová väzba so zavesením

Papier:

Digitálna tlač lesklá alebo matná

Fotopapier FUJIFILM

Naše nové kalendáre s dizajnom

Či už kvetinové, puristické alebo hravé - vyberte si z veľkého množstva vzorových šablón

Všetko o našich papieroch

Vyberte si zo štyroch druhov našeho vysokokvalitného papiera
Digitálna tlač matná Cewe kalendár Digitálna tlač matná Cewe kalendár Digitálna tlač matná Sýte farby a hodvábne matný vzhľad

Na kvalitný papier vo vyhotovení digitálna tlač matná s gramážou 250 g/m² a hodvábne matným povrchom môžete bez problémov písať.

Digitálna tlač premium mate Cewe kalendár Digitálna tlač premium matná Cewe kalendár Digitálna tlač PREMIUM matná Jemné farby, elegantný vzhľad

V prevedení digitálna tlač PREMIUM budú vaše snímky priťahovať pohľady vďaka jemným farbám, kontrastom a jemne zdrsnenému prirodzenému papieru s gramážou 260 g/m².

Digitálna tlač vysoký lesk kalendár Digitálna tlač vysoký lesk kalendár Digitálna tlač s lesklým povrchom Žiarivé farby, vynikajúci lesk

Vďaka digitálnej tlači s lesklým povrchom a gramážou 250 g/m² budú farby vašich fotografií doslova žiariť, zatiaľ čo sa kvalitné UV lakovanie postará o ich ochranu.

Fotopapier Cewe kalendár Fotopapier Cewe kalendár Fotopapier Pestré farby, oslňujúca žiarivosť

Fotopapier s gramážou 230 g/m², vyrobený na báze halogenidu striebra zaručuje vysokú úroveň detailov a výnimočne hlbokú ostrosť.

Kalendár A3 na stenu

Väčší formát pre viac radosti

Na rozdiel od klasického štvorcového formátu, prináša nastenný kalendár A3 niečo nové. Objavte možnosti spojenia klasických fotografií spolu s formátom A3. Rozmery kalendára A3 umožňujú zvoliť medzi formátom na výšku alebo na šírku, presne tak, ako potrebujete.

Rovnako ako pri ostatných kalendároch od CEWE, aj v prípade tohto kalendára je možné zvoliť ľubovoľný počitačný mesiac. Môžete tak začať kedykoľvek, či už na začiatku, v strede alebo na konci roka.

Obľúbené zábery z dlhých letných prechádzok prírodou, jedinečné zábery na opadané jesenné lístie alebo detailné fotografie z prechádzky po móle.

To všetko a ešte oveľa viac môžete umiestniť ku kalendáriu. Osobné fotky spríjemnia deň a vyčaria úsmev na tvári vždy, keď sa na kalendár pozriete alebo si do neho zapíšete pripomienku.

Až 4 druhy papiera

Vyberte si ľubovoľný počiatočný mesiac a pokojne aj viac fotografii na jednu stranu kalendára. Na jednotlivých kalendáriách tak nemusí byť iba jedna fotka, pokojne môžete vytvárať zaujímavé koláže.

Prvotriedna kvalita je samozrejmosťou, spolu so širokým výberom kalendárií a predpripravených dizajnov. Aby nový kalendár vo formáte A3 kopíroval vaše očakávania v čo najväčšej možnej miere, máme v ponuke až 4 druhy fotopapiera.

Okrem rôznych druhov fotopapiera si môžete vybrať aj tlač podľa svojich preferencií – digitálna tlač matná, digitálna tlač premium matná, digitálna tlač s lesklým povrchom alebo jednoducho klasickú tlač na fotopapier.

Každý fotokalendár tak môže vyzerať a pôsobiť jedinečne a zároveň neokukaným dojmom. Po jeho obdržaní ho stačí vybaliť z obalu, vybrať mu vhodné miesto a jednoducho zavesiť na stenu.

Spojenie fotografie a kalendária

Vytlačený nástenný kalendár A3 môže byť aj darčekom k narodeninám alebo osobným darčekom pre priateľov a rodinu. To už necháme na vás. Výhodou nástenných kalendárov od CEWE je nepochybne ich kvalita a špičkové prevedenie.

Do popredia jednotlivých kalendárii vystupuje predovšetkým vaša fotografia a až potom dátumy a pripomienky. To ale neznamená, že si ich vôbec nevšimnete, všetko je s citom spojeného do jedného celku – do kvalitného nástenného kalendára A3.

V prípade, že by ste radi videli svoj nový fotokalendár ešte pred tým, ako si ho vôbec vytvoríte, môžete navštíviť niektorú z našich predajní CEWE Fotolab.

Ochotní a vždy pripravení zamestnanci sú nielen odborníci v oblasti spracovania a tvorby fotoproduktov, ale taktiež vám určite radi pomôžu aj pri výbere doplnkového sortimentu, prípadne iných fotoproduktov.