Kvalitné fotodarčeky zo srdca

Hračky & Puzzle

Art prints

Hrnčeky

Obaly na smartfón

Dekoračné predmety

Textil

Možnosti objednania fotodarčekov

soft download

CEWE Fotosvet Softvér ZDARMA• jednoduchá inštalácia
• množstvo funkcií pre design a editáciu
• ukladajte si fotoprojekty na vašom PC

STIAHNUŤ
web editor

Tvorba online• pestrý výber produktov a možnosti kreatívneho dizajnu
• inštalácia nie je potrebná

app download

CEWE Aplikácia• rýchle a intuitívne ovládanie
• fotografie môžete používať priamo z tabletu alebo smartfónu
• navrhujte a objednávajte fotoprodukty kedykoľvek a kdekoľvek

download via App Store download via Google Play

Prekrásne fotodarčeky s vašou jedinečnou fotografiou


Originálne fotodarčeky v najlepšej kvalite

Vlastnoručne navrhnutý fotodarček obohatený obľúbenou fotografiou hravo porazí všetky ostatné. Spojenie vašich umeleckých nápadov s kvalitným CEWE produktom vytvorí dokonalý fotodarček. Pritom navrhnúť takýto darček môže byť otázkou pár minút. Stačí si vybrať obľúbenú fotku a personalizovaný fotodarček je pred vami. Presne tak, ako ste sa mohli presvedčiť pri našich produktoch z iných kategórií. Vyberte si požadovaný fotodarček, pridajte fotografiu a už len sledujte potešenie v očiach najbližších.

Vytvoriť nádherný darček je absolútne jednoduché

Váhate, ktorý z fotodarčekov by mohol byť ten správny? Nuž, máme pre vás dobrú správu. Nech už si vyberiete ktorýkoľvek z našej ponuky, postup je vždy viac-menej rovnaký. Vybrať fotodarček, nahrať fotografiu, vhodne ju umiestniť spolu s dizajnom a už len objednať. Na výber máte celkovo tri možnosti tvorby svojho nového fotodarčeka. Stiahnite si softvér CEWE Fotosvet, pracujte priamo vo vašom prehliadači ale vytvorte osobný darček prostredníctvom mobilnej aplikácie. Stavte na kvalitu a nič neriskujte.

Množstvo fotodarčekov, z ktorých si vyberiete

V CEWE sme si pre vás pripravili naozaj bohatú ponuku fotodarčekov od >obalov na smartfón až po plyšové zvieratká s vlastnou fotkou. Všetko je len na vás a vašej fantázií, akú fotku pre ktorý fotodarček zvolíte. Budete vyberať darčeky pre jednotlivých členov domácnosti náhodne alebo skôr vyberiete pre každého to, čo sa mu môže najviac páčiť? Nech už vyberiete vankúš s fotkou alebo originálne tričko s fotkou, určite neurobíte krok vedľa. Alebo obohaťte domácnosť rôznymi dekoračnými predmetmi. Objavte všetky naše fotodarčeky.

Rozumiem
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií