Pozrite si všetky fotodarčeky

CEWE Textil

Textil s fotkou

Navrhnite si v našom profesionálnom editore jedinečný darček s fotkou z textilu. Môžete využiť aj naše dizajnové predlohy.

od 7,99 €*
CEWE Hrnčeky

Hrnček s fotkou

Hrnčekov nie je nikdy dosť. Vytvorte si jedinečný hrnček, z ktorého bude každý nápoj chutiť o niečo lepšie.

od 10,99 €*
CEWE Dekoračné predmety

Dekoračné predmety

Navrhnite najlepšie dekoratívne fotodarčeky pre váš domov. Kreativite sa medze nekladú a vytvorenie osobitého darčeka je otázkou pár minút.
od 9,99 €*
CEWE Hračky

Hračky s fotkou

Obľúbené zábery hravo premeníte do jedinečného druhu umenia. Poskladajte vlastné fotky ako puzzle, hrajte s nimi karty a obzvláštnite plyšáka.

od 7,99 €*
CEWE Škola

Školské pomôcky s fotkou

Každý školák sa chce odlíšiť a s našimi školským vybavením s vlastnou fotkou to pôjde jedna báseň. Od školského zošita, cez peračník až po krabičku na desiatu.

od 4,99 €*

Vytvárajte kreatívne fotodarčeky


Darčeky nemusia byť nudné. Stačí, ak ich vylepšíte jedným zo svojich záberov. Ukážte svojim blízkym, že vám na nich záleží a vyrobte im mimoriadne osobný darček z vlastných fotiek. Prostredníctvom našej online stránky alebo softvéru CEWE Fotosvet to zvládnete za pár minút. Zároveň máte istotu, že podobný nedostanú od nikoho iného. Prezrite si našu ponuku a objavte širokú využiteľnosť fotodarčekov:


  • Obaly na smartfón - jedinečné obaly s fotkou zvýraznia individualitu a zároveň potešia oko. Ideálny darček pre mladých.
  • Vankúš s fotkou - doplňte obývaciu izbu alebo spálňu vkusnou dekoráciou. Vankúš je vhodný ako darček pre starých rodičov alebo ako jednoduchá dekorácia do domu.
  • Dekoračné predmety - zútulnite si byt alebo dom. Potešia aj ako rozmanité darčeky pre rodičov alebo priateľov.
  • Fotopuzzle - poskladajte si zachytený moment dielik po dieliku.
  • Podložka pod myš s fotkou - obľúbené momentky môžu byť s vami aj počas práce.
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií