Vianočné fotodarčeky pre všetkých

Hrnceky
Hrnček s fotkou
Obľúbené zábery hravo premeníte do jedinečného druhu umenia. Poskladajte vlastné fotky ako puzzle, hrajte s nimi karty a obzvláštnite plyšáka
Vytvoriť hrnček
Fotomagnetky
Fotomagnetky
Milý darček s fotkou poteší a vyčarí úsmev na tvári každý jeden deň.

Vytvoriť magnetky
Kvalitný obal na váš smartfón
Obaly na smartfóny
Jedinečné obaly s fotkou zvýraznia individualitu a zároveň potešia oko. Ideálny darček pre mladých

Vytvoriť obal
Puzzle
Hračky s fotkou
Obľúbené zábery hravo premeníte do jedinečného druhu umenia. Poskladajte vlastné fotky ako puzzle, hrajte s nimi karty a obzvláštnite plyšáka.
Vytvoriť hračku

Vytvárajte kreatívne vianočné fotodarčeky


Vianočné darčeky nemusia byť nudné. Stačí, ak ich vylepšíte jedným zo svojich záberov. Ukážte svojim blízkym, že vám na nich záleží a vyrobte im mimoriadne osobnývianočný darček z vlastných fotiek. Prostredníctvom našej online stránky alebo softvéru CEWE Fotosvet to zvládnete za pár minút. Zároveň máte istotu, že podobný darček nedostanú pod vianočný stromček od nikoho iného. Prezrite si našu ponuku a objavte širokú využiteľnosť vianočných fotodarčekov:


  • Obaly na smartfón - jedinečné obaly s fotkou zvýraznia individualitu a zároveň potešia oko. Ideálny darček pre mladých.

  • Vankúš s fotkou - doplňte obývaciu izbu alebo spálňu vkusnou dekoráciou. Vankúš je vhodný ako vianočný darček pre starých rodičov alebo ako jednoduchá dekorácia do domu.

  • Dekoračné predmety - zútulnite si byt alebo dom. Potešia aj ako rozmanité darčeky pre rodičov alebo priateľov na Vianoce.

  • Fotopuzzle - poskladajte si zachytený moment dielik po dieliku. Príjemný relax počas vianočných sviatkov.

  • Podložka pod myš s fotkou - obľúbené momentky môžu byť s vami aj počas práce.
Rozumiem
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií