Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Útulné a osobné: prémiové vankúše pre celú rodinu

Prekvapte svojich blízkych na Vianoce unikátnymi vankúšmi, ktoré si môžete prispôsobiť z oboch strán.

Váľať sa večer na pohovke alebo v posteli je príjemný pocit. Tento okamih bude pre vašich príbuzných ešte príjemnejší vďaka vankúšom, na ktorých budú vidieť fotografie detí a vnúčat aj láskyplné správy. Či už online alebo priamo v softvéri CEWE fotosvet osobný prémiový vankúš si môžete navrhnúť z oboch strán - plnený alebo neplnený. Použite jeden z našich návrhov a pridajte svoje vlastné fotografie. Prípadne si môžete vankúš ľubovoľne navrhnúť podľa vlastných predstáv. Mimochodom, môžete si vybrať medzi siedmimi obdĺžnikovými veľkosťami a prémiovým vankúšom v tvare srdca.

Prémiový vankúš s dizajnom a fotografiami

Zimný vzhľad: Dizajn prémiových vankúšov dokonale ladí s motívmi v snehu.
Váš prémiový vankúš ako osobný darček

Predtým, ako začnete s navrhovaním v softvéri, môžete sa rozhodnúť, či chcete svoj prémiový vankúš navrhnúť voľne alebo pomocou dizajnu. Ponúkame vám rôzne šablóny, ktoré sú už vybavené klipartmi, rozloženiami a textami - rozdelenými do rôznych kategórií, ako sú „Trendy“, „Vianoce“ a „Rodina“. Akonáhle ste sa rozhodli pre dizajn, jednoducho vyplňte zástupné symboly pre fotografie svojimi vlastnými zábermi.

Láskyplné správy s klipartami a pozadím

Urobte radosť svojej rodine: osobnými prémiovými vankúšmi a slovami, ktoré vychádzajú zo srdca.
Kliknite sem a stiahnite si softvér CEWE fotosvet zadarmo

Ak chcete svoj prémiový vankúš navrhnúť voľne, môžete okrem svojich fotografií použiť aj naše kliparty, pozadia, rozloženia, masky a rámy. V našom prípade sme použili pozadia a kliparty. V pracovnej oblasti odstráňte zástupný symbol pre fotografiu zo šablóny návrhu vankúša, a potom na miesto nakreslite jednofarebné pozadie podľa vlastného výberu. Ďalej si môžete vybrať vhodné kliparty.

Ak vytvoríte svoj prémiový vankúš v softvéri CEWE fotosvet, môžete vľavo pod návrhmi klipartov kliknúť na „Inštalovať viac“. Napríklad v kategórii „Rodina“ nájdete mnoho ďalších výrokov a symbolov, ktoré možno použiť na ozdobenie vášho vankúša.

Teraz ste na rade vy.

Tím CEWE vám praje veľa zábavy pri tvorení!