Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Navrhnite a objednajte teraz:

Softvér CEWE fotosvet

Náš objednávací softvér CEWE fotosvet je k dispozícii pre operačné systémy Windows, Mac a Linux.

Navrhnite a objednajte teraz:

CEWE fotosvet pre vaše kreatívne nápady

Softvér na tvorbu fotokníh s najväčším výberom možností dizajnu

Funkcie softvéru CEWE fotosvet

Takto rýchlo a jednoducho navrhnete kreatívne fotografické produkty

Asistent CEWE FOTOKNIHY

Modulárna štruktúra vám umožňuje využívať všetky funkcie, alebo preskočiť jednotlivé moduly. Pomocou nového „inteligentného výberu fotografií“ a inteligentnej distribúcie fotografií vás softvér podporuje pri kreatívnom dizajne vášho projektu CEWE FOTOKNIHY.

 

STIAHNUŤ ZADARMO

Vaše video v CEWE FOTOKNIHE

Pridanie videa do CEWE FOTOKNIHY je teraz ešte jednoduchšie. Dvojitým kliknutím na video v editore vykonáte všetky nastavenia v prehľadnom dialógu. Novinkou v tomto dialógovom okne je funkcia, ktorá vám umožňuje upraviť dĺžku videa.

 

STIAHNUŤ ZADARMO

Nové možnosti dizajnu pre fotokalendáre

Výber dizajnov fotokalendárov je teraz jednoduchší a prehľadnejší. Nová funkcia náhľadu vám ukáže viac podrobností o individuálnom dizajne kalendára a podporí vás pri výbere.

 

STIAHNUŤ ZADARMO

Mapy pre návrh CEWE FOTOKNIHY

S novou funkciou označovania môžete ľahko nájsť miesta pre svoju mapu a označiť ich v nej. Funkcia orezania vám umožní zobraziť vaše miesta bez ich okolia.

 

STIAHNUŤ ZADARMO

Nová položka menu na vašej uvítacej stránke

Odteraz môžete rýchlo získať informácie a novinky o produktoch prostredníctvom novej položky menu „Aktuálne“. Inšpirujte sa novými nápadmi na darčeky.

 

STIAHNUŤ ZADARMO

Nové a jedinečné fotografické produkty

Tieto produkty sú novinkou v softvéri CEWE fotosvet

Nástenný kalendár na prémiovom matnom fotopapieri

Vychutnajte si svoje najkrajšie fotografie po celý rok v prémiovej kvalite: každá stránka kalendára zaujme matným povrchom, intenzívnou hĺbkou ostrosti a elegantným vzhľadom. Vyberte si z formátov A3 a štvorec.

 

STIAHNUŤ ZADARMO

Fotografie Nature

Nové fotografie Nature sú vyrobené z recyklovaného papiera s certifikátom Blue Angel. To znamená, že je vyrobený zo 100 % recyklovaného papiera, šetrí energiu, vodu a drevo pri výrobe a obsahuje málo škodlivín. Digitálna tlač na vodnej báze, šetrná k životnému prostrediu, dodá vašim najkrajším fotografiám jemný, prirodzený efekt. Okrem toho sa nevyhnutné emisie CO₂ kompenzujú prostredníctvom certifikovaných projektov na ochranu klímy.

 

STIAHNUŤ ZADARMO