Cestuj s CEWE, inšpiruj sa a prihlás svoje fotky do letnej fotosúťaže! Zapojiť sa.

Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415
Záruka spokojnosti Slider Záruka spokojnosti Slider

100 % garancia spokojnosti

Na všetky CEWE fotoprodukty vám poskytneme 100 % garanciu spokojnosti. Lebo len ak ste spokojní vy, sme aj my!

100 % garancia spokojnosti
7 - dňový zákaznícky servis 02/6820 4415

Vaša spokojnosť s CEWE fotoproduktami je pre nás najdôležitejšia, a preto vám garantujeme najvyššiu úroveň kvality a služieb. Ak si aj napriek tomu do 4 týždňov všimnete dôvod, pre ktorý by ste mali byť nespokojní, vyhotovíme vašu objednávku znova alebo vám vrátime kúpnu cenu v plnej výške.

Ak po obdržaní vašej objednávky nie ste úplne spokojní, kontaktujte nás emailom alebo telefonicky na čísle 02/68204415*, prípadne osobne v jednej z našich predajní CEWE Fotolab a povedzte nám príčinu vašej nespokojnosti. Následne nám pošlete vašu zákazku naspäť alebo ju odovzdáte priamo v predajni. Po obdržaní vašej zákazky zabezpečíme jej opätovné vyhotovenie, poprípade vám vrátime kúpnu cenu. Váš nový CEWE fotoprodukt budete mať čoskoro pripravený na vyzdvihnutie alebo vám ho môžeme poslať poštou. V prípade vrátenia kúpnej ceny postupujeme v súlade s naším reklamačným poriadkom.

So všetkými otázkami týkajúcimi sa vašej objednávky sa môžete obrátiť na náš zákaznícky servis, ktorý je vám k dispozícii denne od 8:00 do 22:00 telefonicky 02/68204415* ako aj emailom pod: cewe@cewe.sk.

*telefonické poplatky sú účtované podľa cenníka vášho operátora.

Fotoknihu si u vás objednávam už dlhé roky. Moje fotoknihy sú určené hlavne rodine a priateľom, ktorých vždy potešia. Sú to nezabudnuteľné spomienky, ku ktorým sa dá vrátiť kedykoľvek.

Ladislav Lukáč, zákazník CEWE FOTOKNIHY