CEWE Fotosvet aplikácia CEWE FOTOKNIHA, Fotografie a oveľa viac

Prihláste sa do CEWE Photo Award a hrajte o ceny v celkovej hodnote 250 000 eur. Chcem súťažiť.

Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415
Fotografie s dizajnom na počkanie
Fotografie s dizajnom na počkanie
Fotografie s dizajnom na počkanie
Fotografie s dizajnom na počkanie

Fotografie s dizajnom na počkanie

Vytvorte si originálne fotky vďaka atraktívnym dizajnom (napríklad klasik, retro či fotorealistický).

  • Mnoho dizajnových predlôh
  • Kvalitná tlač
  • Kvalitný fotopapier

Detaily produktu

10 x 15 cm, 15 x 15 cm, 15 x 20 cm

Možnosť výberu z mnohých dizajnových predlôh

Kvalitný fotopapier

Vytlačte si fotografie s atraktívnym dizajnom

Štýlové dizajny okamžite

Poznáme to všetci, plný mobil alebo pamäťová karta fotoaparátu priam nabáda vytvoriť zo všetkých tých krásnych záberov ešte krajší fotoprodukt. Alebo niektorí z nás sú priaznivcami klasických fotoalbumov, do ktorých jednoducho vytlačené fotografie založíte.

Aj preto sme si v CEWE pre vás pripravili tlač fotografií na počkanie s vlastným dizajnom.

Rovnako, ako aj pri ostatných fotoproduktoch z dielne CEWE, aj pri fotografiách s vlastným dizajnom a okamžitou tlačou je celý proces jednoduchý a rýchly.

Jediné čo potrebujete sú vaše fotografie. Samotná tlač prebieha v našich CEWE fotostaniciach. Tie si môžete pohodlne vyhľadať online, nakoľko sú v každej predajni CEWE Fotolab.

Výhodou je taktiež prítomnosť nášho odborne zaškoleného personálu, ktorý vám s finálnou tlačou v prípade potreby poradí alebo rovno fotografie vytlačí.

Alebo si všetko môžete pripraviť ešte pred samotnou tlačou v našom softvéri CEWE Fotosvet.

Jednoducho všetko pekne pripravené pre pohodlnú tlač do pár sekúnd.

Rôzne dizajny pre okamžité použitie

Pre finálnu tlač fotografií s vlastným dizajnom ihneď sme si pripravili výber z niekoľkých formátov. Na finálnu fotografiu môžete aplikovať predpripravený dizajn, ktorý si ďalej upravíte podľa seba.

Zvoľte si klasický dizajn, retro dizajn, fotorealistický dizajn alebo vyberajte z množstva ďalších.

Ako ste už u CEWE zvyknutý, pre všetky naše fotoprodukty využívame iba kvalitný fotografický papier a vaše fotografie sú naň nanášané kvalitnou CEWE tlačou.

Vždy tak máte istotu, že nielen pri fotografiách s vlastným dizajnom ihneď ale napríklad aj pri veľmi obľúbených CEWE FOTOKNIHÁCH bude finálny produkt kvalitný a so 100% garanciou spokojnosti.

Vyberte svoje najlepšie zábery, rozličné momentky z dovoleniek, vychádzok v prírode, posedení s priateľmi alebo jednoducho bežné snímky z každodenného života a užite si ich behom okamihu vďaka fotografiám s vlastným dizajnom a okamžitým vytlačením.

Množstvo rozličných produktov na počkanie

Okrem zmienených fotografií s vlastným dizajnom ihneď sme si pre vás v CEWE pripravili aj širokú škálu ďalších fotoproduktov s okamžitou tlačou.

Nemusíte sa tak pri návšteve našej predajne alebo na CEWE fotostanici obmedziť iba na jeden konkrétny produkt ale podľa možností prispôsobiť konkrétny záber danému fotoproduktu.

Popri klasických fotkách tak môžete pohodlne a jednoducho tlačiť aj fotografie s textom, fotografie s dizajnom alebo fotografie s vkusným rámikom.

Všetko pekne na jednom mieste a čo je hlavné, všetko bude vytlačené do pár sekúnd.

Tlačiť môžete priamo z mobilu, pamäťovej karty, USB kľúča alebo si môžete všetko pekne pripraviť v pohodlí domova a náš personál vám požadované fotoprodukty vytlačí pri návšteve predajne na CEWE fotostanici.

Budeme sa tešiť na vašu návštevu.