Zažili ste cestu svojich snov?


Koľkokrát budete mať šancu túto cestu opakovať? Takéto šance na cestu snov sa málo krát za život vyskytnú a preto by ste nemali nechať spomienky len v počítači. Vytlačte si fotografie, vytvorte si cestovateľskú CEWE FOTOKNIHU alebo si vytvorte kreatívnu dekoráciu na stenu. Máte veľa možností, ako si tie najkrajšie momenty znovu a znovu pripomínať.

CEWE FOTOKNIHA XXL Panoráma

Absolvovali ste pred nedávnom svoju cestu snov? Vďaka svojej veľkosti a väzbe, ktorú si môžete sami navrhnúť (máte na výber medzi tvrdou väzbou, plátennou väzbou Premium a koženou väzbou), sa CEWE FOTOKNIHA XXL výborne hodí na to, aby ste zachytili vašu cestu snov na takmer 178 stranách.

Vhodné klip-arty do vašej cestovateľskej CEWE FOTOKNIHY

V našom softvéri nájdete veľký výber klip-artov hodiacich sa k množstvu cestovateľských cieľov a krajín. Využite malé dekoračné prvky a spravte z vašej CEWE FOTOKNIHY umelecký kúsok tak, že si ešte dlho budete môcť s radosťou pripomínať vašu vysnívanú dovolenku.

Spomienka v podobe fotoobrazu

Máte jednu nádhernú fotografiu z vašich ciest, na ktorú ste hrdý a radi sa na ňu pozeráte? Potom je to ideálny kandidát na fotoobraz. Naše viacdielne foto na plátno vám ponúka neporovnateľné čaro vašej cesty, ktorú si môžete opäť pripomenúť vo vašej obývačke. Tak zostanú spomienky na vašu vysnívanú a nezabudnuteľnú cestu zachované.

Osobná pohľadnica s aplikáciou CEWE FOTOSVET

Vraj vyšli pohľadnice už z módy? Vôbec nie, teraz sa posielajú personalizované pohľadnice! Pošlite pohľadnice s vašimi fotkami rodine a kamarátom, ktorí zostali doma priamo z dovolenky z vášho telefónu. Určite sa potešia, že majú možnosť vidieť vašu dovolenku vašimi očami.

Kreatívna inšpirácia

Vytvorte si mapu na stene pomocou motúzikov. Vytlačte si fotografie z každej cesty, ktorú by ste si radi pripomínali a odkiaľ máte príjemné zážitky a voilà! Máte peknú dekoráciu na stene, ktorá vám navyše pripomína krásne zážitky z ciest.

Rozumiem
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií