Prihláste sa do CEWE Photo Award a hrajte o ceny v celkovej hodnote 250 000 eur. Chcem súťažiť.

Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415
Svadobné pohľadnice slider Svadobné pohľadnice slider

Svadobné pohľadnice

Od svadobných oznámení až po ďakovné pohľadnice: Všetko pre najkrajší deň v živote

Vybrať produkt

Elegantné papierenské výrobky na vašu svadbu

Nalaďte svojich hostí na krásne momenty!

Zvýrazňujúce prvky vďaka kvalitným efektom

Vytvorte si vlastné pohľadnice, ktoré budú jedinečné ako vaša samotná svadba!

Ako si prajte navrhnúť svoje pohľadnice?

Prostredníctvom programu, aplikácie alebo pohodlne online
Odporúčame

Softvér CEWE Fotosvet

  • jednoduchá inštalácia
  • množstvo funkcií pre dizajn a editáciu
  • fotoprojekty uložené vo vašom PC

Aplikácia CEWE Fotosvet

  • rýchle a intuitívne ovládanie
  • využitie fotografií z tabletu alebo smartfónu
  • navrhovanie a objednávanie kedykoľvek a kdekoľvek

Online tvorba projektov

  • pestrý výber produktov a dizajnu
  • nie je potrebná inštalácia
  • projekt ostáva dostupný 6 mesiacov

Dokonalé doplnky pre vydarenú svadbu

Svadobné pohľadnice, oznámenia a blahoželania

Príprava na svadbu začína už oveľa skôr, ako v samotný deň svadby. Napríklad takým moderným svadobným oznámením s vlastnou fotkou, ktorým dáte naznámosť, kedy nastane váš dlhoočakávaný deň. Vlastná svadobná pozvánka už len definitívne potvrdí avizovaný dátum pre vašich hostí, rodinu a priateľov.

Pripravili sme si pre vás množstvo dizajnových možností, ako vlastnú svadobnú pozvánku, oznámenie alebo poďakovanie ozdobiť. Zároveň môžete v rovnakom dizajne pripraviť pre hostí aj praktické odpoveďové karty, ktoré pre zmenu potešia pri doručení vás. Rovnako v našej ponuke nájdete aj svadobné oznámenia pre zlatú alebo striebornú svadbu, takže aj dlhoročný manželia môžu prežiť najkrajší deň v živote opäť v plnej paráde. Prezrite si všetky možnosti, ktorými môžete obohatiť svoju svadbu. My v CEWE budeme nesmierne šťastní, že vám môžeme takto pomôcť pri vašom veľkom dni.

Vlastné svadobné oznámenia a pozvánky

Kreativite sa medze nekladú, a to si plne uvedomujeme aj v CEWE. Preto všetky naše svadobné oznámenia, pozvánky, odpoveďové karty alebo svadobné menu a karty na stôl pripravujeme tak, aby ste pri ich tvorbe mohli použiť ľubovoľné prvky podľa vašich predstáv. Taktiež môžete začať s návrhom úplne od nuly, respektíve si iba zvoliť formát a začať tvoriť.

Rovnako ako cesta manželstvom, aj tvorba svadobných oznámení, pohľadníc alebo svadobných pozvánok s vlastnou fotkou vyžaduje dávku nápaditosti. Nie je to ale vôbec zložité a všetko budete mať hotové raz-dva. Stačí si iba pripraviť požadovaný dizajn, dizajnové prvky a predovšetkým vaše vlastné fotografie, ktoré môžete vhodne umiestniť do pozvánok. Prípadne ich nemusíte využiť vôbec a jednoducho si vytvoriť dizajnové pozvánky a oznámenia tak, ako ste si to vysnívali. Vlastné svadobné pohľadnice tak budú rovnako jedinečné ako je jedinečný aj váš svadobný deň.

Široké možnosti návrhu svadobných oznámená a pohľadníc

Vieme, že nie každému vyhovuje určitý typ tvorby. Aj preto ponúkame na výber z 3 možností, ako si svadobné oznámenie, pohľadnicu alebo pozvánku vytvoriť. Jednoduchou a takmer okamžitou možnosťou je otvoriť webový prehliadač, zvoliť si typ pohľadnice a začať tvoriť.

Pre tých, ktorý by radi vyskúšali niečo nové, odporúčame stiahnuť a nainštalovať našu mobilnú aplikáciu, ktorá beží na operačných systémoch Android a iOS, takže váš smartfón využijete pri tvorbe naozaj naplno. Pre milovníkov klasickej práce za stolovým PC odporúčame nainštalovať intuitívny softvér CEWE Fotosvet. Nemusíte sa vôbec obávať o výsledok, bez ohľadu na použitý spôsob tvorby budú vaše svadobné oznámenia alebo pohľadnice vytvorené v špičkovej kvalite, s ostrými farbami a zo všetkým, čo ste si pri ich dizajnovaní navrhli.