CEWE Fotosvet aplikácia CEWE FOTOKNIHA, Fotografie a oveľa viac

Objednajte najneskôr do 18.12., aby ste svoj osobný darček mali v rukách včas. Viac informácií

Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Fotomagnetky

Praktické a jednoduché: zvečnite svoje najkrajšie chvíle

Užitočné a roztomilé spojenie magnetky a vlastnej fotky. Jedinečný foto magnet vytvoríte rýchlo a jednoducho ■ kvalitná keramika ■ odolné prevedenie

  • plochý magnet
  • v tvare štvorca alebo srdca
  • k dispozícii ako súprava 10 kusov v dizajnovom obale
od 14,99 € *

Navrhnite a objednajte teraz:

Vytvoriť

Dodanie na predajňu, zberňu alebo kuriérom

Vytvoriť u partnera

** Pohodlné doručenie k vám domov ** alebo vám objednávku zašleme na predajňu alebo zberňu

Detaily produktu

Formáty:

7x7 cm (Srdce) 6x6 cm (Štvorcová)

Materiál:

Foto na magnetovej fólie

Obsah balenia

set 10 kusov

Veľká radosť z malej magnetky

Malé štvorcové alebo srdcové magnetky

Fotomagnetky zútulnia každú miestnosť a obzvlášť sa hodia do detskej izby alebo do pracovne. Okrem obľúbenej fotografie môžu pomôcť aj pri poriadku na nástenke, prípadne na chladničke. Vytvorte si svoje vlastné dizajnové fotomagnetky s CEWE. Vaše obľúbené fotografie a zachytené momentky premeníme na praktické magnetky, ktoré vám vždy pripomenú obľúbený moment, výlet alebo dobrodružstvo. Rovnako, ako radi uchovávate spomienky v našej CEWE FOTOKNIHE, aj v prípade fotomagnetiek tomu tak môže byť. Na výber je množstvo dizajnových variácií, z ktorých si určite vyberiete. Či už chcete magnetky s fotkou využiť ako darček alebo nimi obohatiť niektorú z vašich miestností, určite tento krok neoľutujete.

Až 10 ks magnetiek v balení

Výber dekorácii je v CEWE prakticky nekonečný. A to predovšetkým preto, pretože napr. každá jedna magnetka s fotkou je limitovaná iba vašou predstavivosťou. Využite niektorú z možností na tvorbu fotoproduktov a vytvorte si obľúbenú dekoráciu prostrednítvom internetového prehliadača, cez náš softvér alebo pokojne aj cez mobilnú aplikáciu. Všetko jednoducho, rýchlo a prehľadne nájdete na jednom mieste. Okrem fantázie nepotrebujete nič iné, iba vaše obľúbené fotografie. Každá z možností na vytvorenie má svoje špecifiká, v zásade ale výsledok bude vždy rovnaký - prvotriedna a krásna dekorácia.

Fotomagnetky aj ako originálny darček

Už sa viac nemusíte trápiť s darčekom pre blízkych. Rodičov, starých rodičov ale aj kamarátov určite poteší originálny a osobný darček. A samozrejme, vždy si popri tvorbe takéhoto fotodarčeka môžete jeden vytvoriť aj pre seba. V prípade dekorácii z fotoproduktov odporúčame aj navštíviť niektorú z našich CEWE Fotolab predajní, ktoré sú po celom Slovensku. Náš odborne zaškolený personál vám rád poradí pri výbere a taktiež aj pomôže, prípadne nasmeruje pri samotnej tvorbe. Budeme sa tešiť na vašu návštevu.