Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415
Nájsť pár bude výzva a zábava!

Kreatívne tipy

Pexeso s prírodnými motívmi pre celú rodinu

Vytvorte si spolu s deťmi vlastné CEWE pexeso z fotografií. Prírodné motívy a písmenká budú mať navyše vzdelávací efekt.

Všetko čo potrebujete je váš smartphone a môže sa vyraziť na prechádzku do prírody. Hľadajte a spolu s deťmi vytvárajte jednotlivé písmenká abecedy z toho, čo nájdete v lese alebo v parku.

Hra má spolu 50 kariet, takže budete potrebovať 25 rôznych fotografií. Pretože abeceda sa skladá z 26 znakov, jednoducho umiestnite X a Y na jeden obrázok spolu.

Či už kvety, konáre alebo kamene - Matka príroda ponúka rôznorodý materiál pre vaše písmenká kedykoľvek počas roka. Akonáhle budete mať vašu abecedu nafotenú, vytvorte si vlastné pexeso jednoducho on-line alebo v našom softvéri CEWE Fotosvet.

Z kvetov, listov a kameňov si ľahko vytvoríte vlastnú abecedu.

Je to zábavné a jednoduché

Pri prechádzke prírodou je potrebné pozorné oko. Deti sú detektívi. Úloha: Vyhľadajte materiály, ktoré je možné tvarovať do tvaru písmeniek. Kvety, listy, kamienky alebo šišky - takmer všetko, čo nájdete vonku môžu byť užitočné. Nezáleží na tom, či hľadáte okolo domu, v záhrade alebo v lese. Určite je okolo vás mnoho inšpirácie. Vytvoriť CEWE pexeso

CEWE Pexeso môžete navrhnúť online alebo v softvéri CEWE Fotosvet. Akonáhle začnete, uvidíte 25 párov kariet a na každý z nich môžete vložiť jednu fotografiu. V počítači kliknite na položku Fotografie a videá na ľavej strane. Teraz môžete vyhľadať správne motívy. Pomocou myši presuňte požadovanú fotografiu na príslušnú kartu - potom tento postup zopakujte pre každý pár.

Nájsť pár bude výzva a zábava!

Učíme sa písať

S 50 kartami sa môžete nielen hrať pexeso, ale aj trénovať písanie s najmladšími členmi rodiny zábavným spôsobom. Vymyslite slová, ktoré bude určite možné zložiť s existujúcich písmen - alebo nechajte deti vymýšľať vlastné slová.

Z obrázkových kariet môžu deti ľahko vytvárať slová.

Premeňte pexeso s fotografiami na slovný kvíz

Pomocou dvoch sád CEWE pexesa môžete vytvoriť novú zábavnú hru. S celkom 100 kartami budete mať dostatok písmen, aby sa pexeso zmenilo na vzrušujúci slovný kvíz. Každý hráč si zoberie sedem kariet. Jeden začína a zloží zo svojich kariet slovo. Ten istý hráč si potom potiahne toľko kariet lícom nadol, koľko umiestnil na stôl.

Pexeso z fotografií ľahko rozšírite o ďalšie kartičky.

Nasledujúci hráč teraz budete musieť vytvoriť ďalšie slovo pomocou aspoň jedného písmena kariet, ktoré sú už na stole. Zapíšte si slová a počet písmen na kus papiera. Ten, kto vytvorí na konci najviac slov, vyhrá.

Želáme vám veľa zábavy pri hre!