CEWE Fotosvet aplikácia CEWE FOTOKNIHA, Fotografie a oveľa viac

Fotopuzzle PREMIUM

Prémiový darček pre milovníkov puzzle

Zachyťte svoj jedinečný zážitok alebo obľúbený okamih na prémiové puzzle a prežite radosť zo skladania kúsok po kúsku

  • individuálny dizajn na obale a puzzle
  • ekologická tlač na báze vody
  • k dispozícii 500 a 1000 dielikov
od 29,99 € *

Navrhnite a objednajte teraz:

Detaily produktu

Rozmery:

34x48cm (500 častí) 48x68cm (1000 častí)

Materiál:

Puzzle doska 100g/m², ekologická, vodná tlač s certifikátom FSC®

Pozor!

Nebezpečenstvo udusenia v dôsledku malých častí, ktoré možno prehltnúť

Dôraz na udržateľnosť

Radosť z puzzle pre malých aj veľkých. Naše nové, prémiové puzzle je vytlačené ekologickým spôsobom na báze vody. Okrem toho sa nevyhnutné emisie CO₂ kompenzujú certifikovanými projektmi na ochranu klímy.

Prémiové Fotopuzzle ako dokonalý darček na Vianoce

Puzzle patria k obľúbeným hrám detí i dospelých. Častokrát sa stane, že pri ich skladaní ako keby zastal čas. A niečo podobné môžete zažiť aj tieto Vianoce. Stačí, ak svojim blízkym či priateľom podarujete prémiové fotopuzzle s vlastnou fotkou.

Spestrenie najkrajších sviatkov v roku spolu s originálnym darčekom fotopuzzlí, vyčarí nadšenie u každého člena rodiny. Vyskladať si obrázkové puzzle z vlastnej fotky, bude mať určite výnimočný nádych.

Navrhnite si prémiové Fotopuzzle online

Skúste si navrhnúť vlastné prémiové fotopuzzle už dnes. Je to také jednoduché. Na začiatok si vyberte, aká fotografia by mala byť na obrázku fotopuzzlí zobrazená.

Môže to byť váš výnimočný okamih s manželom či manželkou, alebo špeciálny moment zachytený náhodne. Všetky dokážete prostredníctvom CEWE umiestniť na prémiové fotopuzzle.

Samotná tvorba pozostáva z jednoduchých krokov. Najprv si zvoľte, z koľkých dielikov majú puzzle pozostávať. Na výber sú dve možnosti, a to z 500 alebo 1000 dielov. Následne si vyberiete formát, pričom môže ísť buď o portrét alebo panorámu.

Po týchto úvodných zadaniach začína samotná tvorba fotopuzzlí v našom online editore. A tu sa fantázii medze vôbec nekladú. Počas editovania máte na výber z množstva rôznych dizajnov či motívov.

Dokonca viete počas editovania do fotopuzzlí vložiť aj niekoľko fotografií. Nechýbajú tiež kliparty či návrh vlastného textu.

Toto všetko môžete mať na prémiových puzzliach s vlastnou fotkou. Tak neváhajte a navrhnite si prémiové fotopuzzle od CEWE už dnes.

Chránime klímu a životné prostredie

Navyše, samotný výrobok je šetrný k životnému prostrediu. Každý dielik i samotnú krabicu s fotkou tlačíme ekologickou metódou na vodnej báze a vyprodukované emisie CO2 kompenzujeme certifikovanými projektami na ochranu klímy.

Podobným spôsobom vytvárame aj ďalšie hračky z fotiek, ako napríklad Ravensburger puzzle, Fotopuzzle, ale aj Pexeso či Hracie karty s fotopotlačou.

Ak ste sa stále nerozhodli, čo by ste chceli darovať svojim blízkym pod stromček, prekvapte ich originálnym darčekom. Fotopuzzle Premium s vlastnou fotkou dostanú určite každého.