Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Kreatívny tip

Koláž v tvare srdca

Premeňte okamžité fotografie na srdce plné spomienok

Najkrajšie darčeky sú tie, ktoré majú za sebou príbeh. Či už ide o prvé rande, dobrodružný výlet alebo akýkoľvek spoločný zážitok. Všetky tieto spomienky zvečnené na instantných fotografiách sa stávajú darom, ktorý pretrvá. Či už ide o narodeniny, výročie alebo Valentína. Vytvorte si spolu s nami koláž pomocou okamžitých fotografií v niekoľkých krokoch.

Jedno srdce, veľa okamihov

Na kúsku lepenky v tvare srdca je veľa retro vyzerajúcich fotografií v tvare srdca. Fotografie ukazujú rôzne motívy ľudí a krajiny.
Na darček budete potrebovať lepenku, lepidlo a tie najkrajšie spomienky.

Nájdite si najbližšiu CEWE fotostanicu vo vašom okolí, na ktorej si môžete priamo navrhnúť a vytlačiť okamžité fotografie a vziať si ich so sebou domov. So správnym dizajnom môžete dať svojim fotografiám obľúbené retro kúzlo. Potlačené motívy potom môžete jednoducho pripevniť na kartónovú krabicu v tvare srdca s lepidlom alebo obojstrannými lepiacimi páskami.

Každá spomienka získa svoje miesto

Na neutrálnom pozadí môžete vidieť veľa okamžitých fotografií s retro vzhľadom, v tvare srdca. Fotografie ukazujú rôzne motívy páru, zvierat a krajiny. Ruka prilepí poslednú fotografiu na takmer hotové srdce.
Nielen jedna spomienka – ale desiatky: najkrajšie chvíle vašej lásky na fotografickej koláži.

Dokonalý chaos alebo skôr dokonalý poriadok? Navrhnite si koláž podľa vašich predstáv a vkusu milovanej osoby. Zámernou kompiláciou jednotlivých fotiek môžete dosiahnuť rôzne efekty. Živé portréty uprostred, pokojnejšie objekty bez ľudí na okrajoch - takto vnesiete štruktúru do usporiadania fotografií a zároveň navrhnete rám, ktorý obopne celé srdce. Buďte kreatívni a zapojte sa do hry farieb: jasné farby zvýrazňujú wow efekt, jednoduché čiernobiele fotografie podporujú zdržanlivý a elegantný dizajn, ktorý sa hodí do každého interiéru.

Originálna dekorácia na stenu

V jednej kuchyni je slávnostne vyzdobený stôl. Na stene visí hotové fotografické srdce s okamžitými fotografiami v retro vzhľade. Fotografie ukazujú rôzne motívy ľudí, zvierat a krajiny.
Srdce z fotografií je milým prekvapením.

Aj keď fotografické srdce nepotrebuje veľa slov, môžete pridať malé milostné správy priamo vo fotostanici. Vlastnoručne vyrobená srdcová koláž je nielen mimoriadnym nápadom na darček, ale aj krásnou dekoráciou, ktorá sa dá jednoducho zavesiť na stenu a stáva sa tak umeleckým dielom plným osobnosti. 

Prajeme vám veľa zábavy pri tvorení!

Inšpirácia pre váš budúci darček

Čo môžete urobiť so svojimi najkrajšími fotografiami