Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415
Na drevenom stole sú tri darčeky vedľa seba. Vľavo fľaštička so srdiečkami a filmovými pásmi foto ihneď, uprostred dóza so sušenými kvetmi a kolážou a vpravo krabička s foto ihneď a pieskom.

Kreatívny tip

Darujte lásku: Poukážka z CEWE foto ihneď v skle

Prekvapte milovanú osobu personalizovanou poukážkou zabalenou v skle a doprajte jej spoločný čas.

Darujte lásku na Valentína či narodeniny. Alebo len tak, nech majú ľudia, na ktorých vám záleží, radosť. V tomto kreatívnom tipe vám ukážeme, ako môžete rýchlo a ľahko darovať trochu lásky fotkou vytlačenou na počkanie v CEWE fotostanici.

Postačí vám sklenená dóza a služba CEWE foto ihneď. Expresne rýchla tlač fotiek vás bude naozaj baviť. Vďaka modernému kiosku v našich predajniach a zberniach sa budete cítiť pri tvorbe ako v rozprávke.

Poukážka do obľúbenej reštaurácie

Môžete vidieť priehľadnú fľaštičku. Vnútri je foto ihneď zobrazujúce mladý pár. Na fotografii je možné prečítať nápis „Poukážka do obľúbenej reštaurácie“.
Láska ide cez žalúdok: vytvorte poukážku na večeru a užite si spoločne strávený čas.
Tlač fotiek a fotodarčekov na počkanie

Malý darček ako veľké gesto. Pokiaľ chcete svojho blízkeho prekvapiť v bežný deň, vytvorte mu odkaz s textom „Myslím na teba“ alebo ho pozvite na romatickú večeru.

Fotopásik z CEWE fotostanice je ideálnym prvkom na vytvorenie poukážky. Spoločné fotografie môžete doplniť milou správou. Poukážku následne vložte do pohára a doplňte papierovými srdiečkami.

Nové dobrodružstvá v sklenenej dóze

Na fotografii je sklenená dóza s pieskom a mušľami, vo vnútri je foto ihneď. Fotografia ukazuje ženu a muža okolo 50 rokov ako pár.
Viac ako darček: CEWE foto ihneď s poukážkou na dovolenku pri mori

Páry, ktoré sú spolu niekoľko rokov majú jedinečné puto. Pokiaľ chcete svojej láske dopriať ďalšie nové dobrodružstvo, vyrobte jej osobnú poukážku na vylet do prírody alebo k moru.

Ako motív pre vašu fotografiu sa bude hodiť snímka, ktorú ste vyfotili na predchádzajúcej dovolenke. Vytvorenú poukážku môžete vložiť do trohličky s pokladom, ktorá dodá celkovému darčeku wow efekt.

Venujte čas svojmu najlepšiemu priateľovi

V priehľadnom pohári je vidieť koláž z foto ihneď: fotka dvoch kamarátok, vedľa fotka šálky kávy – a text: „Poukážka do obľúbenej kaviarne“.
Popoludnie vo vašej obľúbenej kaviarni. Prekvapte svoju najlepšiu kamarátku kreatívnou poukážkou.

Stačí málo, aby ste svojej najlepšej kamarátke ukázali, ako veľmi je pre vás dôležitá. V koláži foto ihneď zvečnite okamihy, ktoré formujú vaše priateľstvo, pridajte odkaz „Poukážka do obľúbenej kaviarne“ a vložte do sklenenej dózy.

Aby ste poukážku opticky zaguľatili, môžete pohár naplniť napríklad sušenými kvetmi. Čo poviete na tento spôsob darovania lásky? Jednoduché a milé, však?

Veľa zábavy pri tvorení a rozdávaní lásky vám praje tím CEWE.

Inšpirácia pre váš budúci darček

Čo môžete urobiť so svojimi najkrajšími fotografiami