Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Kreatívny tip

Nežne navrhnuté kryty a obaly na mobilné telefóny v partnerskom vzhľade a dizajne

S osobným puzdrom na mobilný telefón máte vy a človek, ktorého milujete, vo vrecku niečo, čo vám bude navzájom pripomínať jeden druhého znova a znova.

Darčekom, ktorým potešíte svoju milovanú osobu aj seba, sú obaly na mobilné telefóny navrhnuté v partnerskom vzhľade. To znamená: Na jednom obale vidno vás a na druhom vašu obľúbenú osobu. V online konfigurátore môžete ľahko vytvoriť zodpovedajúce kryty s vašimi osobnými fotografiami a mnohými ďalšími dizajnovými prvkami, ktoré sa hodia takmer ku všetkým modelom smartfónov.

Potrebujete inšpiráciu? Zozbierali sme pre vás niekoľko nápadov.

Dizajn s láskyplnými výrokmi

Vytvorte obaly tak, aby vyzerali ako jedna fotografia.

Nechajte vaše obaly na telefóny hovoriť sami za seba s dizajnom písma. Ozdobte ich textom podobným rukopisu. V online konfigurátore nájdete pod položkou „Rozloženie“ romantické vzory s krásnymi výrokmi a symbolmi, ktoré môžete jednoducho myškou pretiahnuť priamo na obal.

Ten správny motív

Vhodným motívom obalu je spoločná fotografia vás a vášho partnera. Fotografiu môžete umiestniť jednotlivo na každý obal a podľa toho upraviť výrez. Po zostavení obalov na telefón sa obrázok znova spojí, akoby to bola jedna fotografia. Napríklad ako sa držíte sa za ruky, alebo ako si hľadíte do očí.

Zdieľaný okamih môžete vytvoriť aj umelo: Urobíte to tak, že sa budete navzájom fotografovať na ľubovoľnom mieste podľa vášho výberu. Pri pózovaní sa pozerajte v smere, kde by stála druhá osoba. Vo výsledku to vyzerá (ako v našom príklade vyššie), akoby ste napríklad spoločne vyskočili do vzduchu.

Vlastný text - pre ešte väčšiu individualitu

Použite naše hotové rozloženia a navrhnite si obaly na mobilné telefóny. Vzory si môžete prispôsobiť podľa svojho želania.

Ak na dizajn obalu použijete jedno z navrhovaných rozložení, stačí fotografiu pretiahnuť na symbol telefónu. Potom môžete svoj darček urobiť ešte osobnejším: Pomocou textového nástroja môžete do svojho dizajnu pridať osobné údaje, napríklad dátum prvého rande alebo svadobného dňa. Nakoniec upravte štýl písma a veľkosť textu.

Spolu prepojení

Harmonická hra farieb: Zlaďte navzájom remienok a kliparty na obale.

Okrem ozdobenia sú kliparty aj kreatívny spôsob, ako dať vašim obalom individuálny vzhľad. Prezrite si malé symboly a obrázky v editore pod kategóriou „Láska“ a potiahnite požadovaný klipart na obal.

Tip: Zlaďte farby obalu s retiazkou. Zvoľte si farbu remienka z niekoľkých trendových tónov. Všetky kliparty môžete farebne zladiť a zmeniť podľa svojich želaní.

Tento dizajnový nápad sa úžasne hodí ako malý darček napríklad na Valentína.

Želáme vám veľa radosti pri tvorení!