Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Spoločné spomienky: Vtedy a dnes na nástennom fotoobraze

Prezradíme vám, ako môžete spojiť najkrajšie fotografie priateľstva z minulosti a súčasnosti do fotodarčeka na dreve alebo plátne.

Priateľstvo, ktoré trvá niekoľko desaťročí – to je veľké bohatstvo. Vyrástli ste spolu, smiali ste sa a plakali. Ukážte svojej najlepšej priateľke alebo priateľovi, ako veľa pre vás tento výnimočný vzťah znamená. Navrhnite jedinečný nástenný fotoobraz v našom online editore s fotografiami z minulosti a súčasnosti. To vašej priateľke pripomenie nádherné chvíle a momenty, ktoré ste spolu zažili.

Dlhoročné priateľstvo je dar

50 rokov priateľstva: prekvapte svoju dlhoročnú priateľku nástenným fotoobrazom.
Objednajte si osobný fotoobraz.

Ak by ste chceli takýto nástenný fotoobraz podarovať, navrhnite fotografiu napríklad na drevo s rozmermi 20 x 30 centimetrov. Z ponuky dizajnu vľavo vyberte rozloženie troch fotografií a presuňte ho na šablónu fotoobrazu. Nájdite svoje motívy v oblasti „Fotografie a videá“ a rozdeľte ich na zástupné symboly. Ak chcete dať záberu retro vzhľad – ako v našom príklade – nájdite rám v časti „Masky & Rámy“, ktorý vyzerá ako retro fotografia, a presuňte ho na objekt. Pomocou červených ukazovateľov môžete fotografiu posúvať, otáčať, zväčšovať alebo zmenšovať. Pomocou textového nástroja napíšte pod fotky malé poznámky.

Zdigitalizujte staré fotografie pomocou mobilného telefónu

Fotky z minulosti máte len na fotopapieri? Žiadny problém: Väčšina smartfónov už má integrovanú funkciu skenera, pomocou ktorej môžete digitalizovať a ukladať analógové fotografie. Výsledné súbory potom môžete otvoriť – ako všetky vaše digitálne nahrávky – v našom online editore. Prípadne môžete použiť bežný skener alebo využiť našu službu skenovania.

Viac dielov, viac radosti

Viacdielny obraz si môže vaša priateľka naaranžovať na stenu, ako sa jej zachce.

Na spestrenie môžete z narodeninového nástenného fotoobrazu vytvoriť aj viacdielnu časť. Napríklad štvorcové plátna vo formáte 20 x 20 centimetrov sú obzvlášť vhodné, pretože ponúkajú veľa možností zavesenia. Na dve z nich umiestnite fotografie na celú plochu obrazu – jednu z minulosti a jednu dnešnú. Na tretie plátno vyberte obľúbenú farbu svojej priateľky ako pozadie a do stredu umiestnite veľký klipart. Pod kategóriou „Láska“ nájdete množstvo výrokov a obrázkov, ktoré sa k danej téme dokonale hodia.

Veľa zábavy pri rozdávaní darčekov vám praje váš CEWE tím.