Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Kancelária u vás doma: Takto sa váš jedálenský stôl stane domácou pracovňou

So správnym kusom nábytku, ladiacimi farbami a osobnými nástennými obrazmi možno dosiahnuť harmonickú kombináciu.

Písací stôl cez deň, jedálenský stôl večer: Niektoré kusy nábytku sú pekné a zároveň funkčné. Veľký stôl so sklopnou doskou môže byť riešením, pokiaľ ide o diskrétne a prakticky dvojnásobné využitie miestnosti. Tento tip sa hodí nielen do domácej pracovne, ale aj vtedy, ak hľadáte miestečko pre kreatívne koníčky ako kreslenie, maľovanie či súkromné zakladanie spisov. Niekoľkými jednoduchými krokmi možno do obytného prostredia elegantne začleniť alternatívne využitie. Okrem nástenných malieb, ktoré si sami navrhnete, malé umelecké výtlačky, poznámky a fotografie vašich blízkych dodávajú flexibilnému pracovisku osobnejší nádych.

Priestor pre kreativitu

Fotografie priateľov alebo rodiny vám pripomenú malé chvíle šťastia počas práce.
Objednať fotografie online

Objednajte si fotografie priamo. Pri svojom novom pracovnom stole môžete nechať myšlienky voľne plynúť a nápady zapísať na papier. Na to môžete využiť naše akvarelové ceruzky Faber-Castell v kovovom puzdre na fotografie. Obal si môžete prispôsobiť podľa vlastných predstáv s vlastnými fotografiami a mať tak svojich blízkych pri práci stále na očiach.

Používajte náladové farby

Zemitými tónmi a geometrickými tvarmi dokážete odlíšiť jedálenský kút od zvyšku obytného priestoru.

Po práci alebo na obed zložte dosku stola a získajte svoj jedálenský kút späť v niekoľkých jednoduchých krokoch. Farebné plochy na stene môžete použiť na vizuálne oddelenie od zvyšku obývačky. Tip: Zemité tóny a geometrické tvary sú trendy a vytvárajú hrejivú, kreatívnu atmosféru. Pekné sú jedinečné prémiové plagáty s fotografiami vašich blízkych a s rámčekmi v kontrastných farbách. Sú skombinované s plagátovými lištami, na ktorých vyniknú minimalistické ilustrácie rastlín.