Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Kreatívny tip

Útulná a trendy spálňa v štýle Warm Spirit

Inšpirácia pre malú spálňu so šikmými stropmi

Máte málo miesta? Šikmé stropy môžu zmenšiť spálňu, ale zároveň ponúkajú dostatok priestoru pre kreativitu. Ukážeme vám, ako vytvoriť skvelú kombináciu trendu zariaďovania v štýle Warm Spirit a vašich najkrajších spomienok. Aby bol váš domov ešte útulnejší.

Vaše obľúbené miesto ako umelecké dielo

Foto plagát s mapou je pripevnený k šikmej streche s háčikmi v ráme. Pod ním je stôl s rastlinami a knihami, ako aj kreslo, na ktorom visí sveter.
Pohľad z postele priamo do veľkého dobrodružstva.

Spoločný výlet, romantické medové týždne alebo prvá dovolenka po tom, čo boli deti mimo domu. Bez ohľadu na to, ktorú spomienku si vyberiete, fotoplagát s mapou kombinuje nezabudnuteľné okamihy so súradnicami miesta. V našom prípade sme pomocou skrutkových háčikov pripevnili fotoplagát na šikmý strop.

Efektívne využitie obmedzeného priestoru

Na fotografii je spálňa. V čelnom pohľade je vidieť posteľ - nad ňou je pripevnený pásik. Na ňom sú rôzne fotografie, ktoré ukazujú spoločné chvíle páru milencov na ich cestách.
Aj v malých miestnostiach je priestor na spoločné chvíle.

Ak chcete zútulniť obmedzený priestor na stene medzi dvoma šikmými stropmi, odporúčame pripevniť poličku priamo nad posteľ. Naplňte ju spomienkami, ktoré ste nazbierali počas spoločne stráveného času rôznymi typmi fotoobrazov.

Náš tip: Vyberte si fotografie v jednotnej farebnej schéme - teplé a tlmené tóny v štýle Warm Spirit, ako aj čiernobiele fotografie zabezpečia celkový harmonický dojem.

Veľa motívov – jedna atmosféra

Na fotografii je spálňa. Posteľ je viditeľná v čelnom pohľade - nad ňou, odsadené od seba, je niekoľko rovnakých lamiel. Na ňom sú rôzne fotografie, ktoré ukazujú spoločné chvíle páru milencov na ich cestách.
Týmto spôsobom môžete premeniť svoju spálňu na útulné miesto.

Hravé a kreatívne. Namontujte niekoľko poličiek nad posteľ a vyhrajte sa s motívmi aj formátmi. Kombináciou vašich fotiek a pokojnejších objektov, akými sú architektúra alebo krajina zabezpečíte útulnosť a rôznorodosť.

Prajeme veľa zábavy pri zútulňovaní!

Inšpirácia pre váš budúci darček

Čo môžete urobiť so svojimi najkrajšími fotografiami