Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415
Titulná strana CEWE FOTOKNIHY navrhnutá ako ročenka v štýle "Our Family".

Kreatívny tip

Ako štýlovo navrhnúť ročenku

Použite naše šablóny pre ročenku a vytvorte si fotoknihu s rafinovanou väzbou a osobnými motívmi šťastia, profesionálne usporiadanú stránku po stránke.

Každý rok má špeciálne okamihy. Spomeňte si na ne pomocou svojich najkrajších fotografií a vytvorte si behom chvíľky vysoko kvalitnú CEWE FOTOKNIHU. Použite šablóny v našom objednávacom programe CEWE Fotosvet: pripravené rozvrhnutie titulnej a vnútornej strany je k dispozícii v zodpovedajúcom vzhľade kroniky.

Rôzne štýly môžete flexibilne aplikovať na jednotlivé časti, ako je väzba alebo vnútorné stránky, alebo ich dokonca kombinovať. Každú stránku fotoknihy si samozrejme môžete prispôsobiť podľa svojich predstáv a urobiť ju ešte osobnejšiu, napríklad pomocou klipartov a písiem.

V programe CEWE Fotosvet teraz nájdete niekoľko nových štýlov pre vašu ročenku 2022. Mimochodom: štýly môžete pohodlne využiť aj v prípade, že si svoju CEWE FOTOKNIHU vytvárate v mobile v aplikácii CEWE Fotosvet.

Výnimočná šablóna: „Best of the Year“

Titulná strana CEWE FOTOKNIHY navrhnutá ako ročenka v šablóne „Best of the Year“.
Hrajte sa s tvarmi: Šablóna „Best of the Year“ automaticky oreže hornú časť snímky na rok 2022.

Vytvorte si vlastnú CEWE FOTOKNIHU

V šablóne „Best of the Year“ hrá hlavnú rolu rok 2022. Horná časť titulnej fotografie je orezaná na štyri čísla. Fotografiu môžete presunúť do zástupného prvku tak, aby dokonale zapadla. Za týmto účelom zvoľte motív, v ktorom sú zobrazené osoby spravidla uprostred záberu. Na väzbu v tomto štýle sa hodia najmä fotografie so širokou perspektívou a s viditeľnou oblohou.

Celý rok v šablóne: „Our Family“

Titulná strana CEWE FOTOKNIHY navrhnutá ako ročenka v štýle „Our Year“.
Štyri ročné obdobia, štyri motívy: „Our Family“ ponúka priestor pre sezónne fotografie.

Šablóna „Our Family“ je navrhnutá tak, aby ste na väzbu mohli umiestniť štyri fotografie - napríklad jednu z každého ročného obdobia. Možno si však predstaviť aj iné tematické delenia. Čo ľudia, cestovanie, zvieratá, koníčky a príroda? Čím viac sa farby štyroch motívov líšia, tým silnejší je výsledný efekt. Jednotlivé čísla môžete výrazne a viditeľne zvýrazniť pomocou povrchových efektov.

Všestranný štýl: „Our Year“

Titulná strana CEWE FOTOKNIHY navrhnutá ako ročenka v štýle „Our Year“.
„Our Year“ už v názve pôsobivo ukazuje, koľko okamihov šťastia je v tejto fotoknihe obsiahnutých.

V štýle „Our Year“ sa nemusíte rozhodovať pre jednu titulnú fotografiu, ale môžete svoje najlepšie snímky rozložiť na mnoho malých dlaždíc. Zamyslite sa nad tým, ktoré fotografie z vašej CEWE FOTOKNIHY odrážajú vaše osobné vrcholy roka a vyplňte miesta pre fotografie svojimi šťastnými okamihmi. Pri ich usporiadaní sa môžete riadiť napríklad ročnými obdobiami: Umiestnite fotografie z jari, leta, jesene a zimy v smere hodinových ručičiek.

Dokonalá väzba pre každú fotoknihu

Vzhľadom na to, že šablóny ročeniek sú ideálne pre povrchové efekty, mali by ste sa hneď na začiatku rozhodnúť pre tvrdú väzbu. Jednotlivé prvky a texty tak môžete zvýrazniť parciálnym lakom alebo strieborným, zlatým či rose gold efektom. Funguje to veľmi jednoducho: keď pretiahnete šablónu na väzbu CEWE FOTOKNIHY, otvorí sa vám automaticky ponuka povrchových efektov, v ktorej vyberiete príslušnú povrchovú úpravu. Túto možnosť môžete mimochodom zmeniť aj neskôr kliknutím na tlačidlo „Povrchová úprava“.

Nájdite a použite správny dizajn

V editorskom programe CEWE Fotosvet kliknite na „Štýly“ v ponuke dizajnu vľavo a pomocou rozbaľovacej ponuky vyfiltrujte šablóny podľa kategórie „Ročenka“. Pokiaľ kliknete na modrú šípku vľavo dole, nájdete na internete mnoho ďalších šablón, ktoré si môžete priamo nainštalovať. V závislosti na verzii programu sa tu zobrazia aj nové štýly ročeniek. Potiahnite požadovanú šablónu na pracovnú plochu.

Pokiaľ sa vám vnútorné stránky iného štýlu rozvrhnutia páčia viac, jednoducho pretiahnite príslušný dizajn na spodnú časť prehľadu stránok fotoknihy alebo len na stránku, ktorú práve upravujete. To isté platí pre väzbu.

Rozdelenie motívov vo fotoknihe

Svoje fotografie nájdete v časti "Fotografie a videa". Najrýchlejší spôsob, ako rozdeliť motívy do fotoknihy, je roztriediť ich vopred do zložiek. Potom jednoducho pretiahnite fotografie na zástupné symboly. Potom presuňte fotografie pomocou myši tak, aby sa dokonale zmestili do časti obrázku. Takto môžete stránku za stránkou zaplniť svojimi osobnými okamihmi šťastia z uplynulého roku.

Dizajn fotoknihy: Chcete trochu viac?

Chcete viac než len navrhnutú väzbu a rozvrhnutie stránok? Potom by ste mali vyskúšať naše šablóny kníh, ktoré nájdete aj v programe CEWE Fotosvet. Po pretiahnutí do projektu fotoknihy v pracovnom priestore je každá stránka automaticky vybavená klipartmi, písmom, pozadím, rozvrhnutím a ďalšími prvkami. Či už sa jedná o svadbu, dieťa alebo výlet – v rozbaľovacej ponuke nájdete zodpovedajúce šablóny pre mnoho rôznych tém. Ďalšie návrhy si môžete stiahnuť kliknutím na modrú šípku dole. Stačí, ak do zástupných symbolov vložíte svoje osobné fotografie. Ak chcete vykonať zmeny v dizajne, nájdete viac informácií na stránke ročenky.

Asistent fotoknihy: Váš digitálny pomocník

Mimochodom, náš asistent vám ukáže najrýchlejší spôsob, ako vytvoriť fotoknihu. Po zadaní formátu, väzby a papiera vyberte v programe CEWE Fotosvet možnosť „Vytvoriť návrh“. Potom sa rozhodnite pre fotografie a štýl. V ďalšom kroku asistent ako mávnutím kúzelného prútika rozmiestni vaše fotografie na stránky fotoknihy. Výsledný návrh môžete ľubovoľne upraviť výmenou fotografií, zmenou, pridaním alebo odstránením dizajnových prvkov. Pozrite sa, ako vyzerajú viaceré návrhy CEWE FOTOKNIHY v podobe kroniky roka.

Prajeme vám veľa zábavy pri skúšaní a navrhovaní.