Príbehy naších zákazníkov
Rodina Zaškavových

Rodina Záškvarových: Rodina je na prvom mieste


Keďže fotiek sa za tie roky nazbieralo neúrekom, som vďačná CEWE FOTOKNIHE, že si tie najkrajšie môžem uchovať pre seba, pre Elišku aj pre ďalšie generácie. Listovať vo fotoknihe pre mňa znamená listovať v spomienkach života.

Rodina Brunovych

Rodina Brunových: Rodina je najväčšie šťastie


Spoločne strávené chvíle a šťastie dcérky Viki sú pre rodinu Brunových to najdôležitejšie. Neopakovateľné rodinné príbehy ukladá Ivka Brunová do jedinečných fotodenníčkov - CEWE FOTOKNÍH.

Pani Líškova

Dáša Líšková: Knihy spomienok 


Spomienky sú pre Dášu veľmi cenné, a preto už dlhé roky vytvára pre svojich blízkych rodinné albumy. Vytváranie CEWE FOTOKNÍH sa stalo jej veľkou vášňou a vkladá do nich aj kus svojho srdca.

Príbeh Wartmanovcov

Wartmannovci: Náš najkrajší deň v živote


Žiadne klišé, pre Nadine a Tima Wartmannovcov bol tento deň presne taký, ako má byť: najkrajší v ich doterajšom živote. Na svoju svadbu nikdy nezabudnú. Príbeh svojej veľkej lásky zvečnili v CEWE FOTOKNIHE.

Rodina Jaworski

Petra Jaworski: Cestovateľka ako z knihy


Cestovateľskou horúčkou nakazila celú svoju rodinu. Aby ich výnimočné príbehy neupadli do zabudnutia, má Petra Jaworski, jej manžel Jürgen a jej deti, jedinečný recept: CEWE FOTOKNIHU.

Príbeh rodiny Platzek

Lisa Platzek: každý rok jeden nový príbeh


Rodina a spoločné chvíle: pre Lisu Platzek sú manžel, deti a vnuk Maximilian elixírom jej života. Preto rada uchováva nezabudnuteľné spomienky a zvečňuje ich v úžasných CEWE FOTOKNIHÁCH.

Rozumiem
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií