Príbehy naších zákazníkov
Rodina Brunovych

Rodina Brunových: Rodina je najväčšie šťastie


Spoločne strávené chvíle a šťastie dcérky Viki sú pre rodinu Brunových to najdôležitejšie. Neopakovateľné rodinné príbehy ukladá Ivka Brunová do jedinečných fotodenníčkov - CEWE FOTOKNÍH.

Pani Líškova

Dáša Líšková: Knihy spomienok 


Spomienky sú pre Dášu veľmi cenné, a preto už dlhé roky vytvára pre svojich blízkych rodinné albumy. Vytváranie CEWE FOTOKNÍH sa stalo jej veľkou vášňou a vkladá do nich aj kus svojho srdca.

Príbeh Wartmanovcov

Wartmannovci: Náš najkrajší deň v živote


Žiadne klišé, pre Nadine a Tima Wartmannovcov bol tento deň presne taký, ako má byť: najkrajší v ich doterajšom živote. Na svoju svadbu nikdy nezabudnú. Príbeh svojej veľkej lásky zvečnili v CEWE FOTOKNIHE.

Rodina Jaworski

Petra Jaworski: Cestovateľka ako z knihy


Cestovateľskou horúčkou nakazila celú svoju rodinu. Aby ich výnimočné príbehy neupadli do zabudnutia, má Petra Jaworski, jej manžel Jürgen a jej deti, jedinečný recept: CEWE FOTOKNIHU.

Príbeh rodiny Platzek

Lisa Platzek: každý rok jeden nový príbeh


Rodina a spoločné chvíle: pre Lisu Platzek sú manžel, deti a vnuk Maximilian elixírom jej života. Preto rada uchováva nezabudnuteľné spomienky a zvečňuje ich v úžasných CEWE FOTOKNIHÁCH.

Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií