Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415
Na fotografii je šťastná štvorčlenná rodina. Otecko, mamička aj babička pozerajú na najmladšieho člena rodiny.

Príbehy zákazníkov

CEWE FOTOKNIHA je náš rodinný klenot

Rodina Foralovcov si je vzájomne obrovskou oporou a ako sama Michaela hovorí: "Rodina je pre mňa všetkým." Ich CEWE FOTOKNIHA bude pre celú rodinu už navždy klenotom, pretože zachytáva ich syna v čase pred aj počas tehotenstva až po prvé dôležité momenty.

CEWE FOTOKNIHU s dôležitými momentmi Tomáškovho života sme ako darček vlastne vôbec po prvýkrát venovali babičke. Babička býva inde, nemôže s nami byť každý deň a zažívať všetky tie príhody s Tomáškom. "Chcela som jej urobiť radosť a zároveň jej poďakovať za neuveriteľne obrovskú podporu v čase pred aj v tehotenstve. A mám strašnú radosť, že fotokniha u nej vyvolala úplné nadšenie."

"Nápad, že všetky spomienky budeme archivovať do CEWE FOTOKNÍH vlastne odštartovalo narodenie Tomáška, v tejto chvíli ich máme už 5 a na ďalšej, v poradí šiestej, práve pracujem. A rozhodne nekončíme," dodáva Michaela.

Pred vianočným stromčekom sedí babička a jej dcéra a prezerá si CEWE FOTOKNIHU. Fotokniha má názov "Náš rok". V popredí je zapálený vianočný veniec.
Darujte výnimočný darček od srdca, darujte svoj vlastný príbeh.

Nevyčísliteľná hodnota fotoknihy

"Myslím, že naše spomienky sú to najdôležitejšie, čo môžeme mať. Ale postupom času sa z našej pamäte trochu vytrácajú. Je skvelé, že pomocou fotoknihy sa k spomienkam môžeme kedykoľvek vracať, a nahliadnuť do nich môžu vďaka tomu aj ostatní," myslí si mamička Michaela.

"CEWE FOTOKNIHA má nevyčísliteľnú hodnotu. Nedá sa to ani vyjadriť slovami, pretože to je "srdiečková" záležitosť. Keď sa mi dostane do rúk táto fotokniha a ja si ju listujem vo dne v noci zakaždým, keď je mi smutno. Keď si na svojho vnúčika spomeniem, vždy si ju rada kedykoľvek prezriem" hovorí dojato babička Yvetta.

Zostavte si svoj vlastný príbeh

Vytvorte si CEWE FOTOKNIHU a darujte vašim najbližším osobný darček plný krásnych spomienok

Kniha ako darček pre babičku

"S mamičkou sme mali vždy skôr kamarátsky vzťah. Malý Tomáško sa nám narodil po dlhoročnom čakaní a mamička mi bola v tej dobe neskutočnou oporou. Aj napriek tomu, že by strašne chcela, tak nemôžeme prežívať jeho prvý rok, kedy je pre neho všetko nové, spoločne.Preto som chcela, aby práve prostredníctvom fotoknihy mohla aj ona všetko prežiť. Denne jej posielam fotky a videá malého Tomáška, pretože si ich veľmi rada prezerá a myslím, že fotoknihou ako darčekom, som sa trafila do čierneho, vlastne hlavne do srdiečka!

Tá fotokniha je vlastne taká veľká VĎAKA za tú jej podporu. A kvôli covidu sme ani nemohli cestovať, všetci som mali strach, čo bude a nemohli sme sa vídať. Myslím si, že aj preto má táto fotokniha väčšiu hodnotu a je pre nás o to viac vzácnejšia,“ hovorí mamička Michaela.

Myslím, že naše spomienky sú to najdôležitejšie, čo môžeme mať. Ale postupom času sa z našej pamäti trochu vytrácajú. Je skvelé, že pomocou fotoknihy sa k spomienkam môžeme kedykoľvek vracať, a nahliadnuť do nich môžu vďaka tomu aj ostatní.

Michaela Foralová

Do CEWE FOTOKNIHY sa zmestia všetky krásne spomienky, na ktoré už nikdy nechcete zabudnúť.

Reakcie na fotoknihu boli úžasné

"Manžel je nadšený, síce sa mi smeje, že stále fotím, ale keď príde návšteva, je on ten prvý, kto sa chce fotoknihou pochváliť. Zakaždým, keď sa niekam chystáme, na návštevu k priateľom alebo na rodinné stretnutie, berie naše fotoknihy so sebou. A všetci sú z nich naozaj nadšení, obdivujú aj to, ako sú fotoknihy nádherne spracované a ako skvele to vyzerá, keď sú fotky takto pohromade," spomína mamička Michaela.

"Fotoknihu som darovala prvýkrát. Darovať fotoknihu je 100x lepšia, než keby som si ju robila pre seba. Aj napriek tomu, že mamička fotky predtým poznala, tak ma jej reakcia na fotoknihu s Tomáškovými fotkami dočista dojala. Jej reakcia bola úplne skvelá," dodáva dojato Michaela.

Inšpirujte sa fotoknihou Foralových

"Určite plánujem, ale nemôžem to prezradiť. Myslím si, že fotodarčeky sú jedny z najlepších darčekov, pretože nimi darujete aj spoločné spomienky," tvrdí mamička Michaela.

Žena baliaca fotoknihu do vianočného papiera. Na knihe sú fotky rodiny a nápis "Náš rok together". Vedľa fotoknihy je zapálený adventný veniec a nožnice.
Darujte výnimočný darček od srdca, darujte svoj vlastný príbeh v CEWE FOTOKNIHE.

Foralovi

Michaela

Michaela je v prvom rade mamička. Je veľmi priateľská, cieľavedomá a rada tvorí. Keď si niečo zoberie, ide si za tým a dosiahne to.

Michaela pracovala ako predavačka s hračkami alebo darčekovými predmetmi. Chvíľu podnikala ako kaderníčka a strážila deti.

Čo má rada?

Hudbu a rada spieva. Má rada aj kreatívne tvorenie, vyrábala lapače snov a chce sa k tomu v budúcnosti vrátiť. A tiež veľa športovala, cvičila fitness a rada behala.

Martin

Martin je milujúci otecko a človek s veľkým srdcom, ktorého Michaele každý závidí. Pracuje ako kriminálny vyšetrovateľ a často prekvapuje rodinu, čo všetko zvládne. A pre Tomáška je predovšetkým ochranca a keď je s ním, tak sa mu venuje na 100%.

Čo má rád?

Martin sa predtým sa venoval závesnému lietaniu na rogale. V súčasnosti sa rád prejde na motorke a navštevuje strelecký klub.

Tomáško

Tomík je dieťa za odmenu. Je veľmi šikovný, ale zároveň veľmi živý. Rodičia si ho vymodlili a naozaj je za odmenu.

Čo má rád?

Medzi Tomáškové najobľúbenejšie hračky patria rodičia a všetko, čo nie je hračka. Fotoknihy miluje tiež, rád si ich prezerá, a chce, aby mu rodičia rozprávali, čo je na fotkách. Tiež rád tancuje a miluje svojich rodičov :-)

Yvetta

Milujúca a rozmaznávajúca babička. Chce Tomáška učiť, aby si vážil rodičov, babičky, deda, hračiek...jednoducho všetkých a všetko. Pre svoje dcéry bola vždy od mamy, učiteľky až po kamarátku, ktorá ich vždy vypočuje, pomôže im. A rada by tým bola aj pre Tomáška – od babičky po kamarátku.

Babička podniká, má obchod s textilom.

Čo má rada?