Rodina Štyndlových listuje vo fotoknihe

Príbehy zákazníkov

CEWE FOTOKNIHA pre mňa znamená veľa, pretože je tam moja rodina.

Krásna rodinka, ktorá sa uberá tým správnym smerom. Iveta a Ján sú šťastní jeden za druhého a za svoje dve deti Michala a Nikolku. Spoločné zážitky z celého roka uchovávajú v tlačenej CEWE FOTOKNIHE z vlastných fotografií.

Iveta Štyndlová

"Pomocou CEWE FOTOKNIHY sa nám podarilo zachytiť celý rok a všetky zážitky, ktoré z neho máme. Môžeme tak krásne porovnávať. Trebárs Nikolka sa už dnes nezmestí do svojho prvého pyžamka a Miško, ten zase vie nové slovíčka a vyrástol nám," hovorí.

Keď chodí Iveta s Jánom po návštevách, tak berú svoju ročenku všade so sebou. Je to už tak trochu nutnosť, pretože obzvlášť babičky chcú knihu vidieť a sú rady, že tam je veľa fotografií vnúčat.

"Minulý rok sme dali našu kroniku ako darček babičkám aj prababičke a myslím si, že to bol najkrajší darček, čo sme im kedy dali," spomína Iveta. "Tá radosť v ich očiach sa nevyrovná ničomu inému, "dodáva.

"CEWE FOTOKNIHA je výborný darček pre kohokoľvek a vždy poteší. Babičky sa pri listovaní rozplakali, takže museli na chvíľu prestať listovať a potom pokračovali, "dopĺňa Ján.

Ročenka je ale najcennejšia pre samotnú Ivetu a Jána, pretože si môžu kedykoľvek pripomenúť zásadné udalosti predchádzajúceho roka. Ich kronika po nich raz zostane deťom a ich vnúčatám a navždy bude dokumentovať šťastný život ich rodiny. "Každý rok tvoríme CEWE FOTOKNIHU, celkom ich máme 7," počíta Iveta.

Vytvorte si CEWE FOTOKNIHU a darujte vašim najbližším štýlový darček plný nezabudnuteľných spomienok.

Človek bohužiaľ zabúda atmosféru niektorých šťastných okamihov života. Preto si prezeráme fotografie, aby sme si tieto situácie pripomínali. Vďaka ročenke máme všetky momenty v jednej tlačenej knihe.

Iveta Štyndlová

ŠTYNDLOVI

Iveta a Ján spolu s ich deťmi Miškom a malou Nikolkou tvoria spokojnú rodinu. Na blízku im sú ich babičky, ktoré kedykoľvek rady pomôžu. Rodina je pre Štyndlových najdôležitejšia vec na svete.

Iveta

Iveta je krk rodiny. Vie sa radovať z maličkostí. V súčasnej dobe sa predovšetkým stará o deti. Je rodinná organizátorka, všetko rieši za behu a niekedy aj na poslednú chvíľu. Dokáže robiť niekoľko vecí naraz, na všetko má zoznamy a poznámky. Deťom píše ich denníčky a všetko dokumentuje pomocou fotografií. Každoročne vytvára CEWE FOTOKNIHY.

Čo má rada: miluje svoje deti, manžela a psa. Najväčším koníčkom sú kone, in-line, lyžovanie, badminton, bicykel. Miluje úsmevy svojich detí, rada cestuje, fotografuje a má rada návštevy. Minimálne jeden krát v lete sa vyberú niekam k vode pod stan. A keď deti vyrastú, tak sa opäť budeme tešiť na splavovanie riek s našimi kamarátmi. V jeseni chodíme tradične na svätomartínsku hus do Deštného v Orlických horách.

Ján

Ján je hlava rodiny. Kľuďas, ktorý má na všetko veľa času. Je starostlivý a puntičkársky. Nevie robiť viac vecí naraz. Doma dokáže so všetkým pomôcť. Rád sa venuje deťom, hra sa s nimi a stará sa o nich.

Čo má rád:

miluje svoju rodinu, voľný čas venuje spevu a hre na gitaru, občas má koncert alebo sprevádza svadobný obrad, rád maľuje. V zime jazdí s rodinou lyžovať na Vysočinu. Keď napadne dostatok snehu, chodí s deťmi stavať snehuliakov.

Miško

Je to tvrdohlavé dieťa, narodený v znamení býka, ale keď je po jeho, tak je to úplný anjelik. Rád sa túli, má rád svoju malú sestričku. Zatiaľ toho veľa nenahovorí.

Čo má rád:

s otcom rád hrá na gitaru, spieva, miluje, keď ho mamička škrabe na chrbte, najradšej sa hrá s vláčikmi a veľkými autami Rád si prezerá obrázkové knižky a rodinné fotky, má rád zvieratká, hlavne svojho psíka.

Nikolka

Najmenší člen rodiny.

Čo má rada:

ockov spev, mamičkinu náruč, mliečko, spánok

Prelistujte si fotoknihu Štynlových

Som rada, že si tvoríme kroniky spoločného roka. Zachytáva to naše najkrajšie udalosti vrátane narodenia detí.

"Program na zostavenie fotoknihy je prehľadný a s množstvom možností. Na väzbu kníh som si obľúbila používať parciálny lak, ktorý vylepší vzhľad knihy a je príjemný na dotyk. Páčia sa mi tiež rôzne typy fotopapiera. Už sme využili tri z nich a zakaždým veľká spokojnosť. Naše kroniky si prezeráme spoločne s našimi deťmi, ktorým tak pripomíname, čo všetko sme prežili. Tiež je zábavné pozorovať ich reakcie u niektorých fotiek." (Iveta Štyndlová)

Naša ročenka je asi jediná kniha, ktorá ma neomrzí, preto v nej rád listujem.

Ján Štyndl

"Značnú časť ročenky tvoria fotky z Vianoc. Deti a darčeky ... Deťom tak nejako viac žiaria oči. Ako keď Miško vlani rozbalil pod stromčekom vytúžený kombajn. To sú chvíle, ktoré je potrebné uchovať na pamiatku. Vlaňajší rok bol bohatý na životné jubileá našich rodičov, preto sme okrem našej kroniky vytvárali tiež CEWE FOTOKNIHY, ktoré zhŕňajú život rodičov vo fotografiách od narodenia až po súčasnosť. Hromady fotiek v kufroch sme tak premenili na hodnotný osobné darček, ktorý im urobil neskutočnú radosť." (Ján Štyndl)