Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Kreatívne tipy

Hexxas: dva spôsoby, ako vytvoriť svoje vlastné umelecké dielo

Posledné roky to ukázali, geometrické tvary sú trendy. Platí nasledujúce: čím viac rohov a hrán, tým lepšie! Hneď vpredu sú šesťuholníkové vzory. Šesťuholníkové tvary porušujú zvyky - a sú preto pre oko obzvlášť príťažlivé, a to nielen v oblasti interiérového dizajnu, v ktorom sú obľúbené police, vázy a bytové doplnky so šiestimi rohmi. Platí to aj pre dizajn stien: klasická hra s obdĺžnikovými a štvorcovými rámami je teraz doplnená o šesťuholníkové obrazové formáty.

Kombinujte a flexibilne zariaďte

S hexxas od CEWE si môžete vlastný štýl prispôsobiť! Šesťhranné dlaždice z tuhej peny si môžete navrhnúť na vlastných fotografiách. Prvky možno flexibilne kombinovať a usporiadať do najrôznejších dizajnových formácií - tak, ako to vyhovuje vašim motívom a vášmu zariadeniu.

Moderná koláž vytvára mestský, štýlový vzhľad. Možnosti sú mimoriadne rozmanité, ale v zásade ich možno zhrnúť do dvoch hlavných možností. Buď vytlačíte jeden motív na niekoľko dlaždíc alebo vyberiete rôzne fotografie a spojíte ich do jednej koláže.

Prvá možnosť: jeden motív rozložený na mnohých hexxas

Vaša fotografia sa stane umeleckým dielom na stene. Ak máte obľúbený motív a chcete ho umiestniť na výslnie, hexxas sú ideálne. Klasický obrázok urobený v obdĺžnikovom formáte je v rohoch trochu orezaný, aby zapadol do šesťuholníkového tvaru a pôsobí tak ešte intenzívnejšie. Najmä preto, že oko je zvyknuté na štvorcové a obdĺžnikové fotografie, sú hexagonálne obrazové formáty obzvlášť fascinujúce. Ak máte na stenách veľa miesta, môžete tiež skombinovať niekoľko hexxas v rôznych veľkostiach.

Druhá možnosť: Mnoho motívov ako koláž hexxas

Neviete sa rozhodnúť pre tému, pretože ste nasnímali toľko krásnych obrázkov? Žiadny problém: S hexxas máte možnosť kombinovať svoje obľúbené fotografie ako umelecký dizajnový výtvor!

Náš tip: vymyslite všeobecnú tému pre svoju nástennú maľbu. Zostavte napríklad rôzne obrázky z minulého výletu mestom alebo fotografie vašej rodiny.

Pre každú fotografiu vyberte dlaždicu alebo - a to je obzvlášť pôsobivé - sa pohrávajte s rôznymi kombináciami. Napríklad použite obrázok na štyri dlaždice a na ďalšie dve dlaždice umiestnite nové fotografie.

Môžete vytvoriť umelecké dielo z množstva hexxas, ako v nasledujúcom príklade Afriky. Pôsobivé umenie na stene - s vašimi cestovateľskými fotografiami.

Tipy na dizajn a inšpirácia pri tvorbe vašich fotoproduktov

Takto sa vaše spomienky stávajú hmatateľnými