Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Kreatívne tipy

Ročná CEWE FOTOKNIHA – všetky momenty na jednom mieste

Dovolenky, zážitky, výlety, oslavy aj bežné dni v jednej fotoknihe. Digitálne spomienky sú fajn, ale mať ich všetky pekne na jednom mieste a pozrieť si ich kedy vás napadne, je ešte lepšie. Inšpirujte sa blogerkou Ninou z blogu @ninnulina, ktorá vytvorila krásnu ročnú CEWE FOTOKNIHU plnú rodinných momentov z minulého roku. Veríme, že sa vám bude páčiť rovnako ako nám.

“Tvoríme si doma za každým rokom fotoknihu – ročenku. Súhrn všetkého toho naj, čo sme za rok zažili. Jedna kniha ale mnoho spomienok a zážitkov, ktoré sa človeku vynoria pri pohľade na fotky.”

Predlohy CEWE FOTOKNIHY nájdete v našom softvéri CEWE FOTOSVET aj na našej stránke, odkiaľ si viete stiahnuť našimi grafikmi tematicky navrhnuté predlohy pre tvorbu vašich fotokníh.

“Ak tvoríte svoju prvú fotoknihu, tak odporúčam použiť niektorú z knižných predlôh, ktoré sa v programe nachádzajú. Ja som si vybrala predlohu s názvom Rodinný čas. Sedela mi farebne a štýlom.”
“Názov knihy, veľkosť písma, štýl, to všetko si viete tiež meniť podľa svojich predstáv. Ja som dala text a pár rámčekov na obálke aj so strieborným efektom. V ponuke má CEWE tri efekty a na obálku ich používam vždy. Dodajú jej takú jemnú eleganciu.”

Celý článok s Ninou o tvorbe ročenky si budete môcť prečítať v našom novom čísle CEWE Magazínu aj online na našej stránke.