Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Kreatívne tipy

Živá koláž: nápady na dizajnové formácie s hexxas

Zbohom, jednotvárnosť! S hexxas sa k vám do bytu nasťahuje trendový šesťhranný formát. Šesťuholníkové fotodlaždice, ktoré sa dajú naaranžovať do štýlových celistvých umeleckých diel.

Hexxas navyše, okrem uchovania osobných spomienok odrážajú aj cit pre tvorivé zariadenie bytu. Moderná viacdielna formácia dokonale vynikne v každom priestore a dotvára váš individuálny štýl.

Zostavili sme pre vás päť nápadov ako nový formát fotoobrazov použiť.

Minimalistický dizajn!

Hexxas, napríklad s decentnými čierno-bielymi motívmi posledného výletu v meste, osviežujú priestory a vďaka šesťhrannému formátu im dodávajú moderný urban vzhľad.

Mimoriadne efektná je kombinácia rôznych detailných pohľadov do jedného decentného obrazu pozostávajúceho z viacerých častí. Na prvý pohľad je táto dizajnová formácia estetickou nástennou ozdobou, na druhý sa dá rozoznať, kde vznikli motívy, ktoré sú na nej.

Rodinný portrét na iný spôsob!

S pomocou vašich hexxas skombinujete snímky svojich blízkych do jednej viacdielnej dizajnovej formácie – napríklad do tvaru slnka alebo kvetu. S úchytom v tvare Y jednotlivé diely ľahko pripevníte na stenu – a kedykoľvek ľubovoľne rozšírite svoju koláž.

Pútavý nápad na mnohé príležitosti, napríklad ako darček k narodeninám. Napríklad fotografia dieťatka v strede a dookola sa dajú naaranžovať dlaždice so všetkými dôležitými dátumami ako sú narodeniny, hmotnosť a výška alebo niekoľko motívov so súrodencami, starými rodičmi a ostatnými členmi rodiny.

Obdĺžniky a štvorce? To už poznáme!

Potom, ako v minulých rokoch stál v interiérovom dizajne v popredí ako alternatíva trojuholník, sa aktuálne presadzuje šesťuholník. Hexagonálne tvary nájdeme na vázach, nástenných regáloch, bytových doplnkoch kachličkách a teraz už aj na obrazoch na stenách.

Ak radi udávate trendy, bez hexxas sa teda nezaobídete. Čo je veľká výhoda šesťhranných fotodlaždíc? Mnoho samostatných prvkov sa dá naaranžovať flexibilne – a preto napríklad umiestniť aj do rohu alebo medzi jednotlivé kusy nábytku. Skutočné trendy kúsky pre individualistov, ktorí chcú svoj byt dotvoriť do posledného kúta.

Či už sú hexxas zoradené starostlivo symetricky alebo v abstraktnej kompozícii, nevytyčujú žiadne obmedzenia, pretože je možné ich kombinovať úplne podľa vášho vkusu a bez rušivých rámikov. Okrem toho vyniknú motívy na fotodlaždiciach predovšetkým v spojení s ďalšími nástennými prvkami v geometrických tvaroch, napríklad s malými regálmi, držiakmi na rastliny a podobne.

Nástenné obrazy na stene nemusia byť vždy vo výške očí!

Hexxas sa dajú pripevniť nižšie nad podlahovú lištu, zavesiť okolo poličiek a vešiakov alebo navzájom skombinovať bez akýchkoľvek pravidiel. Pritiahnu všetky pohľady! Pritom môžete zakomponovať aj predmety na podlahe alebo v policiach.

Tipy na dizajn a inšpirácia pri tvorbe vašich fotoproduktov

Takto sa vaše spomienky stávajú hmatateľnými