Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Dvakrát sladší adventný kalendár pre celú rodinu

Jedinečný darček, ktorý prekvapí každý deň. Vytvoríte ho tak rýchlo a jednoducho - s fotografiou, osobnými spomienkami a lahodnou čokoládou.

Cyklistické výlety po lese, lekcie plávania v bazéne, sánkovanie v zime alebo príjemné túlenie sa na pohovke spolu s mamou, otcom, babičkou, dedkom, či súrodencami. Deti zažívajú nezabudnuteľné chvíle počas celého roka. Ak ich chcete prekvapiť, vytvorte im adventný kalendár s fotkami obľúbencov na okienkach kalendára. V závislosti od veku to môžu deti dokonca zvládnuť sami, alebo s malou pomocou dospelých.

Okrem veľkého hlavného motívu na prednej strane ponúka adventný kalendár priestor na minifotografiu za každým z 24 okienok. Takto sa budú vaši najmenší deň čo deň - alebo večer čo večer - až do Štedrého dňa tešiť na nové fotky a lahodnú čokoládou kinder®.

Rozmanitosť fotografií aj textová správa

Pri fotografiách v okienkach kombinujte rôzne perspektívy, ako napríklad zábery zblízka alebo selfie a skupinové fotografie.

Na vytvorenie adventného kalendára potrebujete 25 fotografií. Najlepšie je zhromaždiť všetky zodpovedajúce zábery vopred v priečinku, ku ktorému potom môžete pristupovať v online editore na našej domovskej stránke. Jeden z motívov je vytlačený na veľkej ploche prednej strany. Vnútorné fotografie v okienkach rozmiestnite ako sa to páči vám. Napríklad polovicu z 24 fotografií môžu tvoriť skupinové zábery alebo krajiny, a druhú polovicu zábery zblízka - tým sa zabezpečí rozmanitosť.

Ak sa vy, alebo vaše deti rozhodnete pre zimnú fotografiu na obálku adventného kalendára, môže to byť pekný kontrast k obrázkami v okienkach s letnými alebo prázdninovými motívmi.

V online editore je tiež možnosť pridať na prednú stranu ľúbostný pozdrav s klipartom a textom.

Darček s trvalou hodnotou

Za každým okienkom sa skrývajú dve sladké prekvapenia: láskyplná rodinná chvíľa a lahodná čokoláda.

Náš tip: Kto má radosť z tohto lahodného kalendára plného lásky všade navôkol aj vo vnútri, môže si fotografie z neho nechať. Ak chcete tento osobný darček uchovávať ešte dlhšie, jednoducho odpojte malé okienka po otvorení. V ďalšom kroku ich môžete spolu s deťmi použiť napríklad na vytvorenie koláže do rámčeka. A je to, ďalší nápaditý fotodarček.

Tím CEWE vám želá veľa zábavy pri tvorení.