CEWE Fotosvet aplikácia CEWE FOTOKNIHA, Fotografie a oveľa viac
Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Čokoládový adventný kalendár Tony's Chocolonely XXL

Kvalitný ekologický adventný kalendár s vašou najkrajšou fotografiou

  • Vysokokvalitný ekologický adventný kalendár s vašou najkrajšou fotografiou
  • Mimoriadne veľký formát 48 x 36 x 3,5 cm na výšku alebo na šírku
  • Prednú stranu možno prispôsobiť fotografiou a požadovaným dizajnom
  • Plnené 27 čokoládami Tony's Chocolonelys v 10 druhoch
  • Vnútorná časť 100 % biologicky rozložiteľná
  • Produkt s certifikátom FSC®

Viac informácií o biologicky rozložiteľnej vnútornej časti

Detaily produktu

Formát:

48,0 x 36,0 x 3,5 cm

K dispozícii vo formáte na výšku alebo na šírku

Materiál:

350 g/m² skladacia lepenka s certifikátom FSC®
Vnútorná časť vyrobená zo 100 % biologických materiálov

Plnenie:

Plnené 27 čokoládami Tony's Chocolonelys v 10 druhoch

Obsah Tony's Chocolonelys:

Zloženie:

Cukor, 23 % sušeného plnotučného mlieka, kakaové maslo, kakaová hmota, emulgátor (sójový lecitín).

Zloženie:

Kakaová hmota, cukor, kakaové maslo, nízkotučný kakaový prášok, emulgátor (sójový lecitín). Všetky výrobky môžu obsahovať aj stopy mlieka, lepku, vajec, arašidov a iných orechov.

Zloženie:

Cukor: 20,7 %, sušené plnotučné mlieko, kakaové maslo, kakaová hmota: 10 %, biely nugát (surový cukor, glukózový sirup, mandle, zemiakový škrob, med, kakaové maslo, vaječný bielok), emulgátor (sójový lecitín). Všetky výrobky môžu obsahovať aj stopy mlieka, lepku, vajec, arašidov a iných orechov.

Zloženie:

Cukor, kakaová hmota, 16,63 %, sušené plnotučné mlieko, kakaové maslo 7,22 %, praclík (pšeničná múka, soľ, slnečnicový olej, pšeničná sladová múka, kvasnice, regulátor kyslosti (hydroxid sodný), 2,78 % karamelové kúsky (cukor, glukózový sirup), morská soľ, emulgátor (sójový lecitín). Všetky výrobky môžu obsahovať aj stopy mlieka, lepku, vajec, arašidov a iných orechov.

Zloženie:

Cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, emulgátor (sójový lecitín). Všetky výrobky môžu obsahovať aj stopy mlieka, lepku, vajec, arašidov a iných orechov.

Zloženie:

Kakaová hmota, cukor, mandle, kakaové maslo 0,50 %, morská soľ, emulgátor (sójový lecitín). Všetky výrobky môžu obsahovať stopy mlieka, lepku, vajec, arašidov a iných orechov.

Zloženie:

Cukor 20,7 %, sušené plnotučné mlieko, kakaové maslo, kakaová hmota, 10 % lieskových orechov, emulgátor (sójový lecitín). Všetky výrobky môžu obsahovať aj stopy mlieka, lepku, vajec, arašidov a iných orechov.

Zloženie:

Cukor 20, 58 %, sušené plnotučné mlieko, kakaové maslo, kakaová hmota 10 %, karamelové kúsky (cukor, glukózový sirup, smotana (mlieko), maslo (mlieko), 0,5 % morská soľ, emulgátor (sójový lecitín). Všetky výrobky môžu obsahovať aj stopy mlieka, lepku, vajec, arašidov a iných orechov.

Zloženie:

Cukor, kakaová hmota 18,5 % sušeného plnotučného mlieka, kakaové maslo, emulgátor (sójový lecitín). Všetky výrobky môžu obsahovať aj stopy mlieka, lepku, vajec, arašidov a iných orechov.

Zloženie:

Cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, 2,7 % lyofilizovaných malín, 2 % práškového cukru (glukózový sirup, cukor, zemný plyn (oxid uhličitý), emulgátor (sójový lecitín).

Jedinečné spojenie adventného kalendára a Tony's Chocolonely

Výnimočné spojenie ekológie a sladkých prekvapení

Objavte spolu s nami všetky chute čokoládok Tony's Chocolonely, ktoré na vás čakajú v novom adventnom kalendári od CEWE. Spomedzi všetkých adventných kalendárov je tento kalendár náš najnovší. Sme veľmi radi, že vám môžeme spríjemniť čakanie na príchod Štedrého dňa. Každý deň na vás čaká jedna malá čokoládka Tony's Chocolonely, ktorou budete opäť bližie k najvýznamnejšiemu dňu Vianoc. Otvorte jednotlivé okienka, ktoré budú spoločne tvoriť súčasť titulnej strany adventného kalendára. Rovnako ako v našej CEWE FOTOKNIHE, aj v tomto adventom kalendári vynikne vaša fotografia a v spojitosti so sladkými prekvapeniami budete na neho ešte dlho spomínať. Spríjemnite si Vianoce ešte dnes a vytvorte si nový adventný kalendár s čokoládkami Tony's Chocolonely.

Rozličné formáty adventného kalendára

Sladký čokoládový kalendár Tony's Chocolonely od CEWE ponúka rozličné možnosti, ako ho nadizajnovať. Okrem možnosti orientácie adventného kalendára na výšku alebo na šírku je možné vyberať aj z rozličných dizajnových možností, ktoré sme si pre vás pripravili. Či už si zvolíte klasický vianočný dizajn alebo niektorý zo zimných motívov, neurobíte krok vedľa. Predná strana ponesie vami zvolenú fotografiu, ktorá naplno vynikne vo vysokom rozlíšení a vďaka prvotriednej a ostrej CEWE tlače. Nezabúdajte pri tvorbe využívať všetky prednosti zvoleného dizajnu, prípadne dotvoriť finálny adventný kalendár s ohľadom na nahratú fotografiu. Čo deň, to sladké prekvapenie pre vaše chuťové poháriky. Zároveň môžete vždy hádať, aký druh sladkého bonbónu si otvoríte tentokrát. Čakanie na Štedrý deň tak môže byť príjemné a naozaj sladké.

Ekologický a pritom sladký adventný kalendár

V CEWE sa snažíme, aby každý náš fotoprodukt bol vyrobený naozaj kvalitne a s dôrazom na ekológiu. Aj preto sme veľmi radi, že naše najnovšie adventné kalendáre sú vyrobené z recyklovateľných materiálov. Aj sladký adventný kalendár s malými čokoládkami Tony's Chocolonely disponuje certifikátom FSC® a 100% recyklovateľnou vnútornou časťou. Ekologicky rozložiteľné materiály sú našou budúcnosťou a pritom nijako neovplyvňujú kvalitné a prémiové vyhotovenie adventného kalendára. Pokojne si prečítajte viac o našich ekologických adventných kalendároch. Uvidíte, že je to naozaj možné a pritom vôbec nepostrehnete, žeby sa na kvalite alebo prevedení adventného kalendára niečo zmenilo. Ako každý rok, aj tento rok sú adventné kalendáre od CEWE sladké, prémiové a plné unikátnych prekvapení.